League Schedule -- Season 51
Date/Time Away team Status Home team
09/12/2020 06:30:00 1 Belgian Prodigies 3 Domada
09/12/2020 13:00:00 5 NJ Blades 7 SHAQ34 Club
09/12/2020 14:00:00 6 Palermitana Academy 2 Frantamplam Basket TV
09/12/2020 15:00:00 3 Galaxian 5 Jaune Mc Laine
09/12/2020 15:00:00 4 Mls Lakers 1 AS Pescara Centro
09/12/2020 19:00:00 6 Marmatia 3 Bonifika II
09/12/2020 19:00:00 4 Lokomotiv Atlanta II 5 York New Hunters
09/12/2020 20:00:00 5 mamelete II 4 Googily Dolls II
09/15/2020 11:55:00 8 York New Hunters 2 Palermitana Academy
09/15/2020 14:00:00 6 AS Pescara Centro 4 NJ Blades
09/15/2020 14:00:00 7 Frantamplam Basket 3 Mls Lakers
09/15/2020 19:00:00 7 Bonifika II 5 Belgian Prodigies TV
09/15/2020 19:00:00 4 Domada 6 Galaxian
09/15/2020 19:00:00 3 Jaune Mc Laine 1 mamelete II
09/15/2020 19:00:00 8 Googily Dolls II 2 Marmatia
09/15/2020 20:00:00 6 SHAQ34 Club 3 Lokomotiv Atlanta II
09/19/2020 06:30:00 3 mamelete II 5 Domada TV
09/19/2020 13:00:00 1 Palermitana Academy 6 SHAQ34 Club
09/19/2020 14:00:00 3 NJ Blades 5 Frantamplam Basket
09/19/2020 15:00:00 1 Marmatia 2 Jaune Mc Laine
09/19/2020 15:00:00 2 Lokomotiv Atlanta II 7 AS Pescara Centro
09/19/2020 19:00:00 5 Galaxian 4 Bonifika II
09/19/2020 19:00:00 5 Mls Lakers 6 York New Hunters
09/19/2020 20:00:00 7 Belgian Prodigies 8 Googily Dolls II
09/22/2020 11:55:00 7 AS Pescara Centro 1 Palermitana Academy
09/22/2020 14:00:00 6 SHAQ34 Club 3 Mls Lakers TV
09/22/2020 14:00:00 8 York New Hunters 4 NJ Blades
09/22/2020 19:00:00 3 Bonifika II 2 mamelete II
09/22/2020 19:00:00 6 Domada 1 Marmatia
09/22/2020 19:00:00 4 Jaune Mc Laine 5 Belgian Prodigies
09/22/2020 19:00:00 8 Googily Dolls II 7 Galaxian
09/22/2020 20:00:00 5 Frantamplam Basket 2 Lokomotiv Atlanta II
09/26/2020 06:30:00 8 BC Vitosha Sofia 6 Domada
09/26/2020 13:00:00 5 Frantamplam Basket 6 SHAQ34 Club
09/26/2020 14:00:00 3 Lokomotiv Atlanta II 4 Mls Lakers
09/26/2020 14:00:00 1 Palermitana Academy 2 NJ Blades
09/26/2020 15:00:00 8 York New Hunters 7 AS Pescara Centro TV
09/26/2020 19:00:00 3 Jaune Mc Laine 2 Bonifika II
09/26/2020 19:00:00 4 Galaxian 1 Marmatia TV
09/26/2020 19:00:00 5 mamelete II 7 Belgian Prodigies
09/29/2020 11:55:00 3 Mls Lakers 1 Palermitana Academy
09/29/2020 14:00:00 6 AS Pescara Centro 4 Frantamplam Basket
09/29/2020 15:00:00 2 Bonifika II 8 BC Vitosha Sofia
09/29/2020 15:00:00 5 Domada 4 Jaune Mc Laine
09/29/2020 19:00:00 1 Marmatia 3 mamelete II
09/29/2020 19:00:00 7 Belgian Prodigies 6 Galaxian
09/29/2020 19:00:00 7 SHAQ34 Club 8 York New Hunters
09/29/2020 20:00:00 2 NJ Blades 5 Lokomotiv Atlanta II TV
10/03/2020 14:00:00 2 NJ Blades 3 Mls Lakers
10/03/2020 15:00:00 8 BC Vitosha Sofia 4 Jaune Mc Laine TV
10/03/2020 15:00:00 7 SHAQ34 Club 6 AS Pescara Centro
10/03/2020 19:00:00 5 Domada 2 Bonifika II
10/03/2020 19:00:00 7 Belgian Prodigies 1 Marmatia
10/03/2020 19:00:00 3 mamelete II 6 Galaxian
10/03/2020 19:00:00 4 Frantamplam Basket 8 York New Hunters
10/03/2020 20:00:00 1 Palermitana Academy 5 Lokomotiv Atlanta II
10/06/2020 11:55:00 3 mamelete II 1 Palermitana Academy TV
10/06/2020 13:00:00 5 Domada 7 SHAQ34 Club
10/06/2020 14:00:00 8 BC Vitosha Sofia 4 Frantamplam Basket
10/06/2020 14:00:00 1 Marmatia 3 Mls Lakers
10/06/2020 14:00:00 7 Belgian Prodigies 2 NJ Blades
10/06/2020 15:00:00 2 Bonifika II 6 AS Pescara Centro
10/06/2020 19:00:00 4 Jaune Mc Laine 8 York New Hunters
10/06/2020 20:00:00 6 Galaxian 5 Lokomotiv Atlanta II
10/10/2020 06:30:00 8 York New Hunters 5 Domada
10/10/2020 15:00:00 4 Frantamplam Basket 4 Jaune Mc Laine TV
10/10/2020 15:00:00 3 Mls Lakers 8 BC Vitosha Sofia
10/10/2020 19:00:00 7 SHAQ34 Club 2 Bonifika II
10/10/2020 19:00:00 2 NJ Blades 1 Marmatia
10/10/2020 19:00:00 5 Lokomotiv Atlanta II 7 Belgian Prodigies
10/10/2020 19:00:00 1 Palermitana Academy 6 Galaxian
10/10/2020 19:00:00 6 AS Pescara Centro 3 mamelete II
10/13/2020 11:55:00 7 Belgian Prodigies 1 Palermitana Academy
10/13/2020 13:00:00 3 mamelete II 7 SHAQ34 Club
10/13/2020 14:00:00 5 Domada 4 Frantamplam Basket
10/13/2020 14:00:00 4 Jaune Mc Laine 3 Mls Lakers
10/13/2020 14:00:00 8 BC Vitosha Sofia 2 NJ Blades
10/13/2020 15:00:00 6 Galaxian 6 AS Pescara Centro
10/13/2020 19:00:00 2 Bonifika II 8 York New Hunters
10/13/2020 20:00:00 1 Marmatia 5 Lokomotiv Atlanta II
10/17/2020 06:30:00 3 Mls Lakers 5 Domada
10/17/2020 15:00:00 2 NJ Blades 4 Jaune Mc Laine
10/17/2020 15:00:00 5 Lokomotiv Atlanta II 8 BC Vitosha Sofia TV
10/17/2020 19:00:00 4 Frantamplam Basket 2 Bonifika II
10/17/2020 19:00:00 1 Palermitana Academy 1 Marmatia
10/17/2020 19:00:00 6 AS Pescara Centro 7 Belgian Prodigies
10/17/2020 19:00:00 7 SHAQ34 Club 6 Galaxian
10/17/2020 19:00:00 8 York New Hunters 3 mamelete II
10/20/2020 11:55:00 8 BC Vitosha Sofia 1 Palermitana Academy
10/20/2020 13:00:00 7 Belgian Prodigies 7 SHAQ34 Club TV
10/20/2020 14:00:00 2 Bonifika II 3 Mls Lakers
10/20/2020 14:00:00 5 Domada 2 NJ Blades
10/20/2020 14:00:00 3 mamelete II 4 Frantamplam Basket
10/20/2020 15:00:00 1 Marmatia 6 AS Pescara Centro
10/20/2020 19:00:00 6 Galaxian 8 York New Hunters
10/20/2020 20:00:00 4 Jaune Mc Laine 5 Lokomotiv Atlanta II
10/24/2020 06:30:00 5 Lokomotiv Atlanta II 5 Domada
10/24/2020 15:00:00 1 Palermitana Academy 4 Jaune Mc Laine
10/24/2020 15:00:00 6 AS Pescara Centro 8 BC Vitosha Sofia
10/24/2020 19:00:00 2 NJ Blades 2 Bonifika II TV
10/24/2020 19:00:00 7 SHAQ34 Club 1 Marmatia
10/24/2020 19:00:00 8 York New Hunters 7 Belgian Prodigies
10/24/2020 19:00:00 4 Frantamplam Basket 6 Galaxian
10/24/2020 19:00:00 3 Mls Lakers 3 mamelete II
10/31/2020 11:55:00 5 Domada 1 Palermitana Academy
10/31/2020 13:00:00 8 BC Vitosha Sofia 7 SHAQ34 Club
10/31/2020 14:00:00 7 Belgian Prodigies 4 Frantamplam Basket
10/31/2020 14:00:00 6 Galaxian 3 Mls Lakers TV
10/31/2020 14:00:00 3 mamelete II 2 NJ Blades
10/31/2020 15:00:00 4 Jaune Mc Laine 6 AS Pescara Centro
10/31/2020 19:00:00 1 Marmatia 8 York New Hunters TV
10/31/2020 20:00:00 2 Bonifika II 5 Lokomotiv Atlanta II
11/03/2020 06:30:00 6 AS Pescara Centro 5 Domada TV
11/03/2020 15:00:00 7 SHAQ34 Club 4 Jaune Mc Laine
11/03/2020 15:00:00 8 York New Hunters 8 BC Vitosha Sofia
11/03/2020 19:00:00 1 Palermitana Academy 2 Bonifika II
11/03/2020 19:00:00 4 Frantamplam Basket 1 Marmatia
11/03/2020 19:00:00 3 Mls Lakers 7 Belgian Prodigies
11/03/2020 19:00:00 2 NJ Blades 6 Galaxian
11/03/2020 19:00:00 5 Lokomotiv Atlanta II 3 mamelete II
11/07/2020 11:55:00 4 Frantamplam Basket 1 Palermitana Academy TV
11/07/2020 14:00:00 6 AS Pescara Centro 3 Mls Lakers
11/07/2020 14:00:00 7 SHAQ34 Club 2 NJ Blades
11/07/2020 19:00:00 2 Bonifika II 1 Marmatia
11/07/2020 19:00:00 5 Domada 7 Belgian Prodigies
11/07/2020 19:00:00 4 Jaune Mc Laine 6 Galaxian
11/07/2020 19:00:00 8 BC Vitosha Sofia 3 mamelete II
11/07/2020 20:00:00 8 York New Hunters 5 Lokomotiv Atlanta II
11/10/2020 06:30:00 6 Galaxian 5 Domada
11/10/2020 13:00:00 5 Lokomotiv Atlanta II 7 SHAQ34 Club TV
11/10/2020 14:00:00 3 Mls Lakers 4 Frantamplam Basket
11/10/2020 15:00:00 3 mamelete II 4 Jaune Mc Laine
11/10/2020 15:00:00 1 Marmatia 8 BC Vitosha Sofia
11/10/2020 15:00:00 2 NJ Blades 6 AS Pescara Centro
11/10/2020 19:00:00 7 Belgian Prodigies 2 Bonifika II TV
11/10/2020 19:00:00 1 Palermitana Academy 8 York New Hunters
11/14/2020 11:55:00 7 SHAQ34 Club 1 Palermitana Academy
11/14/2020 14:00:00 8 York New Hunters 3 Mls Lakers
11/14/2020 14:00:00 4 Frantamplam Basket 2 NJ Blades
11/14/2020 19:00:00 2 Bonifika II 6 Galaxian
11/14/2020 19:00:00 5 Domada 3 mamelete II TV
11/14/2020 19:00:00 4 Jaune Mc Laine 1 Marmatia
11/14/2020 19:00:00 8 BC Vitosha Sofia 7 Belgian Prodigies
11/14/2020 20:00:00 6 AS Pescara Centro 5 Lokomotiv Atlanta II
11/17/2020 06:30:00 1 Marmatia 5 Domada
11/17/2020 13:00:00 3 Mls Lakers 7 SHAQ34 Club
11/17/2020 14:00:00 5 Lokomotiv Atlanta II 4 Frantamplam Basket
11/17/2020 15:00:00 7 Belgian Prodigies 4 Jaune Mc Laine
11/17/2020 15:00:00 6 Galaxian 8 BC Vitosha Sofia
11/17/2020 15:00:00 1 Palermitana Academy 6 AS Pescara Centro
11/17/2020 19:00:00 3 mamelete II 2 Bonifika II
11/17/2020 19:00:00 2 NJ Blades 8 York New Hunters
11/21/2020 11:55:00 2 NJ Blades 1 Palermitana Academy
11/21/2020 14:00:00 7 SHAQ34 Club 4 Frantamplam Basket
11/21/2020 15:00:00 2 Bonifika II 4 Jaune Mc Laine
11/21/2020 15:00:00 5 Domada 8 BC Vitosha Sofia
11/21/2020 19:00:00 1 Marmatia 6 Galaxian TV
11/21/2020 19:00:00 7 Belgian Prodigies 3 mamelete II
11/21/2020 19:00:00 6 AS Pescara Centro 8 York New Hunters TV
11/21/2020 20:00:00 3 Mls Lakers 5 Lokomotiv Atlanta II
11/24/2020 06:30:00 4 Jaune Mc Laine 5 Domada
11/24/2020 13:00:00 8 York New Hunters 7 SHAQ34 Club
11/24/2020 14:00:00 1 Palermitana Academy 3 Mls Lakers
11/24/2020 14:00:00 5 Lokomotiv Atlanta II 2 NJ Blades
11/24/2020 15:00:00 4 Frantamplam Basket 6 AS Pescara Centro
11/24/2020 19:00:00 8 BC Vitosha Sofia 2 Bonifika II
11/24/2020 19:00:00 3 mamelete II 1 Marmatia
11/24/2020 19:00:00 6 Galaxian 7 Belgian Prodigies
11/28/2020 06:30:00 2 Bonifika II 5 Domada
11/28/2020 11:55:00 5 Lokomotiv Atlanta II 1 Palermitana Academy
11/28/2020 13:00:00 6 AS Pescara Centro 7 SHAQ34 Club
11/28/2020 14:00:00 8 York New Hunters 4 Frantamplam Basket
11/28/2020 14:00:00 3 Mls Lakers 2 NJ Blades TV
11/28/2020 15:00:00 4 Jaune Mc Laine 8 BC Vitosha Sofia TV
11/28/2020 19:00:00 1 Marmatia 7 Belgian Prodigies
11/28/2020 19:00:00 6 Galaxian 3 mamelete II
TV: Televised
Advertisement