League Schedule -- Season 49
Date/Time Away team Status Home team
02/29/2020 08:00:00 5 Folgado Lakers II 8 Vottem Desperados
02/29/2020 09:00:00 4 Edmonton Eulers 1 18ers
02/29/2020 10:00:00 7 Red Vintage 3 Audax Pistoia
02/29/2020 12:00:00 2 Baker St. Irregulars Beta 3 Dorćol Utopia
02/29/2020 13:00:00 6 Huttrop Hornets 5 Espantajáparos
02/29/2020 14:00:00 3 Atlantis Tigers 6 Utopia Brainstormers TV
02/29/2020 20:00:00 5 Rast@ Magic 4 Dutch Chimps
02/29/2020 20:00:00 5 Molok 4 Miłwaukee Lethargy
03/03/2020 04:00:00 6 Vottem Desperados 8 Rast@ Magic
03/03/2020 07:00:00 6 18ers 5 Molok
03/03/2020 07:00:00 4 Miłwaukee Lethargy 2 Atlantis Tigers
03/03/2020 11:00:00 1 Dutch Chimps 7 Huttrop Hornets
03/03/2020 14:00:00 4 Dorćol Utopia 3 Folgado Lakers II
03/03/2020 14:00:00 7 Utopia Brainstormers 8 Red Vintage
03/03/2020 20:00:00 2 Espantajáparos 6 Baker St. Irregulars Beta TV
03/03/2020 21:00:00 2 Audax Pistoia 3 Edmonton Eulers
03/07/2020 08:00:00 7 Huttrop Hornets 4 Vottem Desperados
03/07/2020 09:00:00 1 Atlantis Tigers 7 18ers
03/07/2020 10:00:00 3 Molok 5 Audax Pistoia
03/07/2020 12:00:00 7 Rast@ Magic 5 Dorćol Utopia TV
03/07/2020 13:00:00 1 Folgado Lakers II 3 Espantajáparos
03/07/2020 14:00:00 2 Edmonton Eulers 7 Utopia Brainstormers
03/07/2020 20:00:00 6 Baker St. Irregulars Beta 2 Dutch Chimps
03/07/2020 20:00:00 4 Red Vintage 5 Miłwaukee Lethargy
03/10/2020 04:00:00 1 Espantajáparos 8 Rast@ Magic
03/10/2020 07:00:00 6 Audax Pistoia 1 Atlantis Tigers
03/10/2020 07:00:00 7 Utopia Brainstormers 2 Molok
03/10/2020 11:00:00 5 Dorćol Utopia 7 Huttrop Hornets
03/10/2020 14:00:00 4 Dutch Chimps 3 Folgado Lakers II
03/10/2020 14:00:00 8 18ers 5 Red Vintage TV
03/10/2020 20:00:00 5 Vottem Desperados 6 Baker St. Irregulars Beta
03/10/2020 21:00:00 4 Miłwaukee Lethargy 3 Edmonton Eulers
03/14/2020 09:00:00 7 Utopia Brainstormers 8 18ers
03/14/2020 10:00:00 3 Miłwaukee Lethargy 6 Audax Pistoia TV
03/14/2020 11:00:00 2 Folgado Lakers II 7 Huttrop Hornets TV
03/14/2020 12:00:00 5 Dutch Chimps 4 Dorćol Utopia
03/14/2020 13:00:00 3 Vottem Desperados 1 Espantajáparos
03/14/2020 14:00:00 2 Molok 4 Red Vintage
03/14/2020 20:00:00 7 Rast@ Magic 6 Baker St. Irregulars Beta
03/14/2020 21:00:00 1 Atlantis Tigers 5 Edmonton Eulers
03/17/2020 04:00:00 7 Huttrop Hornets 8 Rast@ Magic
03/17/2020 07:00:00 2 Red Vintage 1 Atlantis Tigers
03/17/2020 07:00:00 6 Edmonton Eulers 3 Molok TV
03/17/2020 08:00:00 3 Dorćol Utopia 4 Vottem Desperados
03/17/2020 14:00:00 5 Baker St. Irregulars Beta 2 Folgado Lakers II
03/17/2020 14:00:00 5 Audax Pistoia 8 Utopia Brainstormers
03/17/2020 20:00:00 1 Espantajáparos 6 Dutch Chimps
03/17/2020 20:00:00 7 18ers 4 Miłwaukee Lethargy
03/21/2020 07:00:00 1 Atlantis Tigers 3 Molok
03/21/2020 08:00:00 6 Dutch Chimps 3 Vottem Desperados TV
03/21/2020 10:00:00 7 18ers 5 Audax Pistoia
03/21/2020 11:00:00 5 Baker St. Irregulars Beta 7 Huttrop Hornets
03/21/2020 13:00:00 4 Dorćol Utopia 1 Espantajáparos
03/21/2020 14:00:00 8 Rast@ Magic 2 Folgado Lakers II
03/21/2020 14:00:00 6 Edmonton Eulers 3 Red Vintage
03/21/2020 20:00:00 7 Utopia Brainstormers 4 Miłwaukee Lethargy
03/24/2020 07:00:00 2 Folgado Lakers II 2 Molok
03/24/2020 07:00:00 8 Rast@ Magic 4 Atlantis Tigers TV
03/24/2020 09:00:00 4 Dorćol Utopia 7 18ers
03/24/2020 10:00:00 1 Espantajáparos 5 Audax Pistoia
03/24/2020 14:00:00 6 Dutch Chimps 8 Utopia Brainstormers
03/24/2020 14:00:00 7 Huttrop Hornets 3 Red Vintage
03/24/2020 20:00:00 3 Vottem Desperados 4 Miłwaukee Lethargy
03/24/2020 21:00:00 5 Baker St. Irregulars Beta 6 Edmonton Eulers
03/28/2020 04:00:00 5 Audax Pistoia 8 Rast@ Magic
03/28/2020 08:00:00 8 Utopia Brainstormers 3 Vottem Desperados TV
03/28/2020 11:00:00 6 Edmonton Eulers 7 Huttrop Hornets
03/28/2020 12:00:00 4 Miłwaukee Lethargy 4 Dorćol Utopia
03/28/2020 13:00:00 7 18ers 1 Espantajáparos
03/28/2020 14:00:00 2 Atlantis Tigers 3 Folgado Lakers II
03/28/2020 20:00:00 1 Red Vintage 6 Dutch Chimps
03/28/2020 20:00:00 2 Molok 5 Baker St. Irregulars Beta
03/31/2020 07:00:00 7 Huttrop Hornets 2 Molok
03/31/2020 07:00:00 5 Baker St. Irregulars Beta 3 Atlantis Tigers
03/31/2020 09:00:00 8 Rast@ Magic 7 18ers
03/31/2020 10:00:00 2 Folgado Lakers II 5 Audax Pistoia
03/31/2020 14:00:00 4 Dorćol Utopia 8 Utopia Brainstormers
03/31/2020 14:00:00 3 Vottem Desperados 2 Red Vintage
03/31/2020 20:00:00 1 Espantajáparos 4 Miłwaukee Lethargy
03/31/2020 21:00:00 5 Dutch Chimps 6 Edmonton Eulers
04/04/2020 04:00:00 4 Miłwaukee Lethargy 8 Rast@ Magic
04/04/2020 08:00:00 6 Edmonton Eulers 3 Vottem Desperados
04/04/2020 11:00:00 3 Atlantis Tigers 7 Huttrop Hornets
04/04/2020 12:00:00 1 Red Vintage 4 Dorćol Utopia
04/04/2020 13:00:00 8 Utopia Brainstormers 1 Espantajáparos
04/04/2020 14:00:00 7 18ers 2 Folgado Lakers II
04/04/2020 20:00:00 2 Molok 6 Dutch Chimps TV
04/04/2020 20:00:00 5 Audax Pistoia 5 Baker St. Irregulars Beta
04/07/2020 07:00:00 3 Vottem Desperados 3 Molok
04/07/2020 07:00:00 5 Dutch Chimps 2 Atlantis Tigers
04/07/2020 09:00:00 6 Baker St. Irregulars Beta 7 18ers TV
04/07/2020 10:00:00 7 Huttrop Hornets 5 Audax Pistoia
04/07/2020 14:00:00 1 Espantajáparos 1 Red Vintage
04/07/2020 14:00:00 8 Rast@ Magic 8 Utopia Brainstormers
04/07/2020 20:00:00 2 Folgado Lakers II 4 Miłwaukee Lethargy
04/07/2020 21:00:00 4 Dorćol Utopia 6 Edmonton Eulers
04/11/2020 04:00:00 1 Red Vintage 8 Rast@ Magic
04/11/2020 08:00:00 3 Atlantis Tigers 3 Vottem Desperados
04/11/2020 11:00:00 6 18ers 7 Huttrop Hornets
04/11/2020 12:00:00 2 Molok 4 Dorćol Utopia
04/11/2020 13:00:00 7 Edmonton Eulers 1 Espantajáparos TV
04/11/2020 14:00:00 8 Utopia Brainstormers 2 Folgado Lakers II
04/11/2020 20:00:00 5 Audax Pistoia 5 Dutch Chimps
04/11/2020 20:00:00 4 Miłwaukee Lethargy 6 Baker St. Irregulars Beta
04/18/2020 07:00:00 1 Espantajáparos 4 Molok
04/18/2020 07:00:00 4 Dorćol Utopia 2 Atlantis Tigers
04/18/2020 09:00:00 5 Dutch Chimps 6 18ers
04/18/2020 10:00:00 3 Vottem Desperados 5 Audax Pistoia
04/18/2020 14:00:00 6 Baker St. Irregulars Beta 8 Utopia Brainstormers
04/18/2020 14:00:00 2 Folgado Lakers II 2 Red Vintage TV
04/18/2020 20:00:00 7 Huttrop Hornets 3 Miłwaukee Lethargy TV
04/18/2020 21:00:00 8 Rast@ Magic 7 Edmonton Eulers
04/21/2020 04:00:00 5 Molok 8 Rast@ Magic
04/21/2020 08:00:00 6 18ers 3 Vottem Desperados
04/21/2020 11:00:00 8 Utopia Brainstormers 7 Huttrop Hornets
04/21/2020 12:00:00 5 Audax Pistoia 4 Dorćol Utopia TV
04/21/2020 13:00:00 2 Atlantis Tigers 1 Espantajáparos
04/21/2020 14:00:00 7 Edmonton Eulers 2 Folgado Lakers II
04/21/2020 20:00:00 3 Miłwaukee Lethargy 6 Dutch Chimps
04/21/2020 20:00:00 1 Red Vintage 5 Baker St. Irregulars Beta
04/25/2020 04:00:00 6 Dutch Chimps 8 Rast@ Magic
04/25/2020 07:00:00 3 Miłwaukee Lethargy 5 Molok
04/25/2020 07:00:00 8 Utopia Brainstormers 2 Atlantis Tigers TV
04/25/2020 11:00:00 1 Espantajáparos 7 Huttrop Hornets
04/25/2020 14:00:00 3 Vottem Desperados 2 Folgado Lakers II
04/25/2020 14:00:00 4 Audax Pistoia 1 Red Vintage
04/25/2020 20:00:00 4 Dorćol Utopia 6 Baker St. Irregulars Beta
04/25/2020 21:00:00 6 18ers 7 Edmonton Eulers
04/28/2020 08:00:00 8 Rast@ Magic 3 Vottem Desperados
04/28/2020 09:00:00 5 Molok 6 18ers TV
04/28/2020 10:00:00 7 Edmonton Eulers 4 Audax Pistoia
04/28/2020 12:00:00 2 Folgado Lakers II 4 Dorćol Utopia
04/28/2020 13:00:00 5 Baker St. Irregulars Beta 1 Espantajáparos TV
04/28/2020 14:00:00 1 Red Vintage 8 Utopia Brainstormers
04/28/2020 20:00:00 7 Huttrop Hornets 6 Dutch Chimps
04/28/2020 20:00:00 2 Atlantis Tigers 3 Miłwaukee Lethargy
05/02/2020 04:00:00 4 Dorćol Utopia 8 Rast@ Magic TV
05/02/2020 07:00:00 4 Audax Pistoia 5 Molok
05/02/2020 07:00:00 6 18ers 2 Atlantis Tigers
05/02/2020 11:00:00 3 Vottem Desperados 7 Huttrop Hornets
05/02/2020 14:00:00 1 Espantajáparos 2 Folgado Lakers II
05/02/2020 14:00:00 3 Miłwaukee Lethargy 1 Red Vintage
05/02/2020 20:00:00 5 Dutch Chimps 6 Baker St. Irregulars Beta
05/02/2020 21:00:00 8 Utopia Brainstormers 7 Edmonton Eulers
05/05/2020 08:00:00 6 Baker St. Irregulars Beta 3 Vottem Desperados
05/05/2020 09:00:00 2 Red Vintage 6 18ers
05/05/2020 10:00:00 1 Atlantis Tigers 4 Audax Pistoia
05/05/2020 12:00:00 7 Huttrop Hornets 4 Dorćol Utopia
05/05/2020 13:00:00 8 Rast@ Magic 1 Espantajáparos
05/05/2020 14:00:00 5 Molok 8 Utopia Brainstormers
05/05/2020 20:00:00 2 Folgado Lakers II 5 Dutch Chimps
05/05/2020 20:00:00 6 Edmonton Eulers 3 Miłwaukee Lethargy
05/09/2020 04:00:00 6 Baker St. Irregulars Beta 8 Rast@ Magic
05/09/2020 07:00:00 2 Red Vintage 5 Molok
05/09/2020 07:00:00 7 Edmonton Eulers 1 Atlantis Tigers
05/09/2020 08:00:00 1 Espantajáparos 3 Vottem Desperados
05/09/2020 14:00:00 7 Huttrop Hornets 2 Folgado Lakers II TV
05/09/2020 14:00:00 6 18ers 8 Utopia Brainstormers
05/09/2020 20:00:00 4 Dorćol Utopia 6 Dutch Chimps
05/09/2020 20:00:00 5 Audax Pistoia 3 Miłwaukee Lethargy TV
05/12/2020 09:00:00 3 Miłwaukee Lethargy 6 18ers
05/12/2020 10:00:00 8 Utopia Brainstormers 5 Audax Pistoia
05/12/2020 11:00:00 8 Rast@ Magic 7 Huttrop Hornets
05/12/2020 12:00:00 3 Vottem Desperados 4 Dorćol Utopia
05/12/2020 13:00:00 6 Dutch Chimps 1 Espantajáparos
05/12/2020 14:00:00 1 Atlantis Tigers 3 Red Vintage
05/12/2020 20:00:00 2 Folgado Lakers II 5 Baker St. Irregulars Beta
05/12/2020 21:00:00 4 Molok 7 Edmonton Eulers
05/16/2020 04:00:00 2 Folgado Lakers II 8 Rast@ Magic
05/16/2020 07:00:00 4 Molok 1 Atlantis Tigers
05/16/2020 09:00:00 5 Audax Pistoia 6 18ers
05/16/2020 12:00:00 1 Espantajáparos 4 Dorćol Utopia
05/16/2020 14:00:00 2 Miłwaukee Lethargy 8 Utopia Brainstormers
05/16/2020 20:00:00 3 Vottem Desperados 6 Dutch Chimps TV
05/16/2020 20:00:00 7 Huttrop Hornets 5 Baker St. Irregulars Beta
05/16/2020 21:00:00 3 Red Vintage 7 Edmonton Eulers TV
05/19/2020 07:00:00 4 Molok 1 Atlantis Tigers PO
05/19/2020 10:00:00 6 Dutch Chimps 5 Audax Pistoia RL
05/19/2020 13:00:00 4 Dorćol Utopia 1 Espantajáparos PO
05/19/2020 14:00:00 3 Vottem Desperados 2 Folgado Lakers II PO
05/19/2020 20:00:00 3 Red Vintage 2 Miłwaukee Lethargy PO
05/19/2020 20:00:00 6 18ers 5 Baker St. Irregulars Beta RL
05/23/2020 07:00:00 2 Miłwaukee Lethargy 1 Atlantis Tigers SF
05/23/2020 09:00:00 5 Baker St. Irregulars Beta 6 18ers RL
05/23/2020 13:00:00 3 Vottem Desperados 1 Espantajáparos SF
05/23/2020 20:00:00 5 Audax Pistoia 6 Dutch Chimps RL
05/26/2020 13:00:00 1 Atlantis Tigers 1 Espantajáparos F
05/26/2020 20:00:00 6 18ers 5 Baker St. Irregulars Beta TB
05/30/2020 07:00:00 1 Espantajáparos 1 Atlantis Tigers F
05/31/2020 13:00:00 1 Atlantis Tigers 1 Espantajáparos TB
PO: Playoff RL: Relegation Match TB: Tie-Breaker SF: Semi-Final F: Final TV: Televised
Advertisement