League Schedule -- Season 49
Date/Time Away team Status Home team
02/29/2020 18:30:00 Pigoslácticos firefeix
02/29/2020 18:30:00 CD ArtuCerda Osorno Basquetbol
02/29/2020 18:30:00 Dementes GB 3.0 villa alemana club
02/29/2020 18:30:00 SansanitoX The Ikhthus Eagles
02/29/2020 18:30:00 Pulgas Kamikaze Galacticos Revolucionarios
02/29/2020 18:30:00 Real Obregón EFAPrise
02/29/2020 18:30:00 Santiago White Eagles San Ramon
02/29/2020 18:30:00 esmeralda 96 Francke Basquetbol TV
03/03/2020 18:30:00 firefeix CD ArtuCerda TV
03/03/2020 18:30:00 Osorno Basquetbol Dementes GB 3.0
03/03/2020 18:30:00 villa alemana club SansanitoX
03/03/2020 18:30:00 The Ikhthus Eagles Pigoslácticos
03/03/2020 18:30:00 Galacticos Revolucionarios Real Obregón
03/03/2020 18:30:00 EFAPrise Santiago White Eagles
03/03/2020 18:30:00 San Ramon esmeralda 96
03/03/2020 18:30:00 Francke Basquetbol Pulgas Kamikaze
03/07/2020 18:30:00 Dementes GB 3.0 firefeix
03/07/2020 18:30:00 SansanitoX Osorno Basquetbol TV
03/07/2020 18:30:00 Pigoslácticos villa alemana club
03/07/2020 18:30:00 CD ArtuCerda The Ikhthus Eagles
03/07/2020 18:30:00 Santiago White Eagles Galacticos Revolucionarios
03/07/2020 18:30:00 esmeralda 96 EFAPrise
03/07/2020 18:30:00 Pulgas Kamikaze San Ramon
03/07/2020 18:30:00 Real Obregón Francke Basquetbol
03/10/2020 18:30:00 firefeix SansanitoX
03/10/2020 18:30:00 Osorno Basquetbol Pigoslácticos
03/10/2020 18:30:00 villa alemana club CD ArtuCerda
03/10/2020 18:30:00 The Ikhthus Eagles Dementes GB 3.0
03/10/2020 18:30:00 Galacticos Revolucionarios esmeralda 96
03/10/2020 18:30:00 EFAPrise Pulgas Kamikaze TV
03/10/2020 18:30:00 San Ramon Real Obregón
03/10/2020 18:30:00 Francke Basquetbol Santiago White Eagles
03/14/2020 18:30:00 villa alemana club firefeix
03/14/2020 18:30:00 The Ikhthus Eagles Osorno Basquetbol
03/14/2020 18:30:00 Dementes GB 3.0 Pigoslácticos TV
03/14/2020 18:30:00 SansanitoX CD ArtuCerda
03/14/2020 18:30:00 San Ramon Galacticos Revolucionarios TV
03/14/2020 18:30:00 Francke Basquetbol EFAPrise
03/14/2020 18:30:00 Santiago White Eagles Pulgas Kamikaze
03/14/2020 18:30:00 esmeralda 96 Real Obregón
03/17/2020 18:30:00 firefeix The Ikhthus Eagles
03/17/2020 18:30:00 Osorno Basquetbol villa alemana club
03/17/2020 18:30:00 Pigoslácticos SansanitoX
03/17/2020 18:30:00 CD ArtuCerda Dementes GB 3.0
03/17/2020 18:30:00 Galacticos Revolucionarios Francke Basquetbol
03/17/2020 18:30:00 EFAPrise San Ramon
03/17/2020 18:30:00 Pulgas Kamikaze esmeralda 96
03/17/2020 18:30:00 Real Obregón Santiago White Eagles TV
03/21/2020 18:30:00 Osorno Basquetbol firefeix
03/21/2020 18:30:00 The Ikhthus Eagles villa alemana club TV
03/21/2020 18:30:00 CD ArtuCerda Pigoslácticos
03/21/2020 18:30:00 SansanitoX Dementes GB 3.0
03/21/2020 18:30:00 EFAPrise Galacticos Revolucionarios
03/21/2020 18:30:00 Francke Basquetbol San Ramon
03/21/2020 18:30:00 Real Obregón Pulgas Kamikaze
03/21/2020 18:30:00 esmeralda 96 Santiago White Eagles
03/24/2020 18:30:00 firefeix Galacticos Revolucionarios
03/24/2020 18:30:00 Osorno Basquetbol EFAPrise
03/24/2020 18:30:00 villa alemana club San Ramon
03/24/2020 18:30:00 The Ikhthus Eagles Francke Basquetbol
03/24/2020 18:30:00 Pigoslácticos Pulgas Kamikaze
03/24/2020 18:30:00 CD ArtuCerda Real Obregón
03/24/2020 18:30:00 Dementes GB 3.0 Santiago White Eagles
03/24/2020 18:30:00 SansanitoX esmeralda 96 TV
03/28/2020 18:30:00 EFAPrise firefeix
03/28/2020 18:30:00 San Ramon Osorno Basquetbol
03/28/2020 18:30:00 Francke Basquetbol villa alemana club TV
03/28/2020 18:30:00 Pulgas Kamikaze The Ikhthus Eagles
03/28/2020 18:30:00 Real Obregón Pigoslácticos
03/28/2020 18:30:00 Santiago White Eagles CD ArtuCerda
03/28/2020 18:30:00 esmeralda 96 Dementes GB 3.0
03/28/2020 18:30:00 Galacticos Revolucionarios SansanitoX
03/31/2020 18:30:00 firefeix San Ramon
03/31/2020 18:30:00 Osorno Basquetbol Francke Basquetbol
03/31/2020 18:30:00 villa alemana club Pulgas Kamikaze
03/31/2020 18:30:00 The Ikhthus Eagles Real Obregón
03/31/2020 18:30:00 Pigoslácticos Santiago White Eagles
03/31/2020 18:30:00 CD ArtuCerda esmeralda 96
03/31/2020 18:30:00 Dementes GB 3.0 Galacticos Revolucionarios
03/31/2020 18:30:00 SansanitoX EFAPrise
04/04/2020 18:30:00 Francke Basquetbol firefeix
04/04/2020 18:30:00 Pulgas Kamikaze Osorno Basquetbol
04/04/2020 18:30:00 Real Obregón villa alemana club
04/04/2020 18:30:00 Santiago White Eagles The Ikhthus Eagles TV
04/04/2020 18:30:00 esmeralda 96 Pigoslácticos
04/04/2020 18:30:00 Galacticos Revolucionarios CD ArtuCerda
04/04/2020 18:30:00 EFAPrise Dementes GB 3.0
04/04/2020 18:30:00 San Ramon SansanitoX
04/07/2020 18:30:00 firefeix Pulgas Kamikaze
04/07/2020 18:30:00 Osorno Basquetbol Real Obregón
04/07/2020 18:30:00 villa alemana club Santiago White Eagles
04/07/2020 18:30:00 The Ikhthus Eagles esmeralda 96
04/07/2020 18:30:00 Pigoslácticos Galacticos Revolucionarios
04/07/2020 18:30:00 CD ArtuCerda EFAPrise TV
04/07/2020 18:30:00 Dementes GB 3.0 San Ramon
04/07/2020 18:30:00 SansanitoX Francke Basquetbol
04/11/2020 18:30:00 Real Obregón firefeix TV
04/11/2020 18:30:00 Santiago White Eagles Osorno Basquetbol
04/11/2020 18:30:00 esmeralda 96 villa alemana club
04/11/2020 18:30:00 Galacticos Revolucionarios The Ikhthus Eagles
04/11/2020 18:30:00 EFAPrise Pigoslácticos
04/11/2020 18:30:00 San Ramon CD ArtuCerda
04/11/2020 18:30:00 Francke Basquetbol Dementes GB 3.0
04/11/2020 18:30:00 Pulgas Kamikaze SansanitoX
04/18/2020 18:30:00 firefeix Santiago White Eagles
04/18/2020 18:30:00 Osorno Basquetbol esmeralda 96
04/18/2020 18:30:00 villa alemana club Galacticos Revolucionarios
04/18/2020 18:30:00 The Ikhthus Eagles EFAPrise
04/18/2020 18:30:00 Pigoslácticos San Ramon TV
04/18/2020 18:30:00 CD ArtuCerda Francke Basquetbol
04/18/2020 18:30:00 Dementes GB 3.0 Pulgas Kamikaze TV
04/18/2020 18:30:00 SansanitoX Real Obregón
04/21/2020 18:30:00 esmeralda 96 firefeix
04/21/2020 18:30:00 Galacticos Revolucionarios Osorno Basquetbol TV
04/21/2020 18:30:00 EFAPrise villa alemana club
04/21/2020 18:30:00 San Ramon The Ikhthus Eagles
04/21/2020 18:30:00 Francke Basquetbol Pigoslácticos
04/21/2020 18:30:00 Pulgas Kamikaze CD ArtuCerda
04/21/2020 18:30:00 Real Obregón Dementes GB 3.0
04/21/2020 18:30:00 Santiago White Eagles SansanitoX
04/25/2020 18:30:00 firefeix Pigoslácticos
04/25/2020 18:30:00 Osorno Basquetbol CD ArtuCerda
04/25/2020 18:30:00 villa alemana club Dementes GB 3.0
04/25/2020 18:30:00 The Ikhthus Eagles SansanitoX
04/25/2020 18:30:00 Galacticos Revolucionarios Pulgas Kamikaze
04/25/2020 18:30:00 EFAPrise Real Obregón
04/25/2020 18:30:00 San Ramon Santiago White Eagles
04/25/2020 18:30:00 Francke Basquetbol esmeralda 96 TV
04/28/2020 18:30:00 CD ArtuCerda firefeix TV
04/28/2020 18:30:00 Dementes GB 3.0 Osorno Basquetbol
04/28/2020 18:30:00 SansanitoX villa alemana club
04/28/2020 18:30:00 Pigoslácticos The Ikhthus Eagles
04/28/2020 18:30:00 Real Obregón Galacticos Revolucionarios
04/28/2020 18:30:00 Santiago White Eagles EFAPrise TV
04/28/2020 18:30:00 esmeralda 96 San Ramon
04/28/2020 18:30:00 Pulgas Kamikaze Francke Basquetbol
05/02/2020 18:30:00 firefeix Dementes GB 3.0
05/02/2020 18:30:00 Osorno Basquetbol SansanitoX TV
05/02/2020 18:30:00 villa alemana club Pigoslácticos
05/02/2020 18:30:00 The Ikhthus Eagles CD ArtuCerda
05/02/2020 18:30:00 Galacticos Revolucionarios Santiago White Eagles
05/02/2020 18:30:00 EFAPrise esmeralda 96
05/02/2020 18:30:00 San Ramon Pulgas Kamikaze
05/02/2020 18:30:00 Francke Basquetbol Real Obregón
05/05/2020 18:30:00 SansanitoX firefeix
05/05/2020 18:30:00 Pigoslácticos Osorno Basquetbol
05/05/2020 18:30:00 CD ArtuCerda villa alemana club
05/05/2020 18:30:00 Dementes GB 3.0 The Ikhthus Eagles
05/05/2020 18:30:00 esmeralda 96 Galacticos Revolucionarios
05/05/2020 18:30:00 Pulgas Kamikaze EFAPrise
05/05/2020 18:30:00 Real Obregón San Ramon
05/05/2020 18:30:00 Santiago White Eagles Francke Basquetbol
05/09/2020 18:30:00 firefeix villa alemana club
05/09/2020 18:30:00 Osorno Basquetbol The Ikhthus Eagles
05/09/2020 18:30:00 Pigoslácticos Dementes GB 3.0 TV
05/09/2020 18:30:00 CD ArtuCerda SansanitoX
05/09/2020 18:30:00 Galacticos Revolucionarios San Ramon TV
05/09/2020 18:30:00 EFAPrise Francke Basquetbol
05/09/2020 18:30:00 Pulgas Kamikaze Santiago White Eagles
05/09/2020 18:30:00 Real Obregón esmeralda 96
05/12/2020 18:30:00 The Ikhthus Eagles firefeix
05/12/2020 18:30:00 villa alemana club Osorno Basquetbol
05/12/2020 18:30:00 SansanitoX Pigoslácticos
05/12/2020 18:30:00 Dementes GB 3.0 CD ArtuCerda
05/12/2020 18:30:00 Francke Basquetbol Galacticos Revolucionarios
05/12/2020 18:30:00 San Ramon EFAPrise
05/12/2020 18:30:00 esmeralda 96 Pulgas Kamikaze
05/12/2020 18:30:00 Santiago White Eagles Real Obregón
05/16/2020 18:30:00 firefeix Osorno Basquetbol
05/16/2020 18:30:00 villa alemana club The Ikhthus Eagles TV
05/16/2020 18:30:00 Pigoslácticos CD ArtuCerda
05/16/2020 18:30:00 Dementes GB 3.0 SansanitoX
05/16/2020 18:30:00 Galacticos Revolucionarios EFAPrise
05/16/2020 18:30:00 San Ramon Francke Basquetbol
05/16/2020 18:30:00 Pulgas Kamikaze Real Obregón TV
05/16/2020 18:30:00 Santiago White Eagles esmeralda 96
TV: Televised
Advertisement