V.218 Great 8
W
L

Last 8 league games
1
16-6
Next: 
 
W
L

Last 8 league games
2
15-7
Next: 
 
W
L

Last 8 league games
3
14-8
Next: 
 
W
L

Last 8 league games
4
12-10
Next: 
 
W
L

Last 8 league games
5
11-11
Next: 
 
W
L

Last 8 league games
6
9-13
Next: 
 
W
L

Last 8 league games
7
6-16
Next: 
 
W
L

Last 8 league games
8
6-16
Next: 
 
Sneak Peek
Season Schedule
02/29/2020 12:35:00  ZWM Opole Basket  Staleczka Gorzow  90 - 111
02/29/2020 12:35:00  Wheelers Zabinken  Polish Club  92 - 109
02/29/2020 12:35:00  Tuchola Lakers  FC Azimut  113 - 114
02/29/2020 12:35:00  Swarzędzkie Koksy  Nowa Team Kłonówek  105 - 102
03/03/2020 12:35:00  Polish Club  Tuchola Lakers  124 - 129
03/03/2020 12:35:00  FC Azimut  Swarzędzkie Koksy  98 - 113
03/03/2020 12:35:00  Nowa Team Kłonówek  ZWM Opole Basket  107 - 105
03/03/2020 12:35:00  Staleczka Gorzow  Wheelers Zabinken  100 - 102
03/07/2020 12:35:00  Tuchola Lakers  Staleczka Gorzow  123 - 133
03/07/2020 12:35:00  ZWM Opole Basket  FC Azimut  120 - 124
03/07/2020 12:35:00  Wheelers Zabinken  Nowa Team Kłonówek  124 - 113
03/07/2020 12:35:00  Swarzędzkie Koksy  Polish Club  90 - 102
03/10/2020 12:35:00  Staleczka Gorzow  Swarzędzkie Koksy  128 - 129
03/10/2020 12:35:00  Polish Club  ZWM Opole Basket  114 - 115
03/10/2020 12:35:00  FC Azimut  Wheelers Zabinken  110 - 122
03/10/2020 12:35:00  Nowa Team Kłonówek  Tuchola Lakers  107 - 109
03/14/2020 12:35:00  FC Azimut  Staleczka Gorzow  109 - 114
03/14/2020 12:35:00  Nowa Team Kłonówek  Polish Club  103 - 130
03/14/2020 12:35:00  Swarzędzkie Koksy  Wheelers Zabinken  141 - 143
03/14/2020 12:35:00  Tuchola Lakers  ZWM Opole Basket  106 - 100
03/17/2020 12:35:00  Staleczka Gorzow  Nowa Team Kłonówek  120 - 106
03/17/2020 12:35:00  Polish Club  FC Azimut  121 - 109
03/17/2020 12:35:00  ZWM Opole Basket  Swarzędzkie Koksy  103 - 113
03/17/2020 12:35:00  Wheelers Zabinken  Tuchola Lakers  97 - 108
03/21/2020 12:35:00  Polish Club  Staleczka Gorzow  109 - 115
03/21/2020 12:35:00  Wheelers Zabinken  ZWM Opole Basket  94 - 90
03/21/2020 12:35:00  Swarzędzkie Koksy  Tuchola Lakers  104 - 110
03/21/2020 12:35:00  Nowa Team Kłonówek  FC Azimut  115 - 120
03/24/2020 12:35:00  Staleczka Gorzow  BC MICHELIN  122 - 110
03/24/2020 12:35:00  Polish Club  wks staluwka  100 - 87
03/24/2020 12:35:00  FC Azimut  Rosa Radom 2011  99 - 111
03/24/2020 12:35:00  Nowa Team Kłonówek  Oblęgorskie Gbury  122 - 136
03/24/2020 12:35:00  ZWM Opole Basket  arka gdynia  128 - 130
03/24/2020 12:35:00  Wheelers Zabinken  Fourious Bull  132 - 128
03/24/2020 12:35:00  Tuchola Lakers  Maskonur Isfrojden  116 - 122
03/24/2020 12:35:00  Swarzędzkie Koksy  LotosTeam  107 - 115
03/28/2020 12:35:00  wks staluwka  Staleczka Gorzow  121 - 109
03/28/2020 12:35:00  Rosa Radom 2011  Polish Club  82 - 103
03/28/2020 12:35:00  arka gdynia  Nowa Team Kłonówek  135 - 132
03/28/2020 12:35:00  Fourious Bull  ZWM Opole Basket  104 - 118
03/28/2020 12:35:00  Maskonur Isfrojden  Wheelers Zabinken  112 - 129
03/28/2020 12:35:00  LotosTeam  Tuchola Lakers  121 - 133
03/28/2020 12:35:00  BC MICHELIN  Swarzędzkie Koksy  132 - 131
03/28/2020 12:35:00  Oblęgorskie Gbury  FC Azimut  111 - 123
03/31/2020 12:35:00  Staleczka Gorzow  Rosa Radom 2011  92 - 97
03/31/2020 12:35:00  Polish Club  Oblęgorskie Gbury  121 - 125
03/31/2020 12:35:00  FC Azimut  arka gdynia  121 - 109
03/31/2020 12:35:00  Nowa Team Kłonówek  Fourious Bull  93 - 104
03/31/2020 12:35:00  ZWM Opole Basket  Maskonur Isfrojden  94 - 118
03/31/2020 12:35:00  Wheelers Zabinken  LotosTeam  108 - 117
03/31/2020 12:35:00  Tuchola Lakers  BC MICHELIN  115 - 108
03/31/2020 12:35:00  Swarzędzkie Koksy  wks staluwka  106 - 118
04/04/2020 12:35:00  Oblęgorskie Gbury  Staleczka Gorzow  106 - 125
04/04/2020 12:35:00  arka gdynia  Polish Club  109 - 115
04/04/2020 12:35:00  Fourious Bull  FC Azimut  112 - 111
04/04/2020 12:35:00  LotosTeam  ZWM Opole Basket  101 - 110
04/04/2020 12:35:00  BC MICHELIN  Wheelers Zabinken  100 - 112
04/04/2020 12:35:00  wks staluwka  Tuchola Lakers  110 - 121
04/04/2020 12:35:00  Rosa Radom 2011  Swarzędzkie Koksy  98 - 108
04/04/2020 12:35:00  Maskonur Isfrojden  Nowa Team Kłonówek  118 - 121
04/07/2020 12:35:00  Staleczka Gorzow  arka gdynia  111 - 110
04/07/2020 12:35:00  Polish Club  Fourious Bull  135 - 133
04/07/2020 12:35:00  FC Azimut  Maskonur Isfrojden  104 - 110
04/07/2020 12:35:00  Nowa Team Kłonówek  LotosTeam  113 - 128
04/07/2020 12:35:00  ZWM Opole Basket  BC MICHELIN  111 - 119
04/07/2020 12:35:00  Tuchola Lakers  Rosa Radom 2011  104 - 110
04/07/2020 12:35:00  Swarzędzkie Koksy  Oblęgorskie Gbury  120 - 112
04/07/2020 12:35:00  Wheelers Zabinken  wks staluwka  92 - 107
04/11/2020 12:35:00  Maskonur Isfrojden  Polish Club  99 - 116
04/11/2020 12:35:00  LotosTeam  FC Azimut  101 - 115
04/11/2020 12:35:00  BC MICHELIN  Nowa Team Kłonówek  136 - 137
04/11/2020 12:35:00  wks staluwka  ZWM Opole Basket  116 - 107
04/11/2020 12:35:00  Rosa Radom 2011  Wheelers Zabinken  108 - 104
04/11/2020 12:35:00  Oblęgorskie Gbury  Tuchola Lakers  115 - 125
04/11/2020 12:35:00  arka gdynia  Swarzędzkie Koksy  132 - 135
04/11/2020 12:35:00  Fourious Bull  Staleczka Gorzow  130 - 142
04/18/2020 12:35:00  Staleczka Gorzow  Maskonur Isfrojden  91 - 106
04/18/2020 12:35:00  Polish Club  LotosTeam  115 - 109
04/18/2020 12:35:00  FC Azimut  BC MICHELIN  113 - 123
04/18/2020 12:35:00  Nowa Team Kłonówek  wks staluwka  100 - 120
04/18/2020 12:35:00  Wheelers Zabinken  Oblęgorskie Gbury  124 - 119
04/18/2020 12:35:00  Swarzędzkie Koksy  Fourious Bull  134 - 137
04/18/2020 12:35:00  ZWM Opole Basket  Rosa Radom 2011  74 - 86
04/18/2020 12:35:00  Tuchola Lakers  arka gdynia  86 - 107
04/21/2020 12:35:00  LotosTeam  Staleczka Gorzow  94 - 111
04/21/2020 12:35:00  wks staluwka  FC Azimut  125 - 114
04/21/2020 12:35:00  Rosa Radom 2011  Nowa Team Kłonówek  101 - 90
04/21/2020 12:35:00  Oblęgorskie Gbury  ZWM Opole Basket  138 - 132
04/21/2020 12:35:00  arka gdynia  Wheelers Zabinken  91 - 104
04/21/2020 12:35:00  Fourious Bull  Tuchola Lakers  116 - 117
04/21/2020 12:35:00  Maskonur Isfrojden  Swarzędzkie Koksy  113 - 124
04/21/2020 12:35:00  BC MICHELIN  Polish Club  96 - 110
04/25/2020 12:35:00  Staleczka Gorzow  ZWM Opole Basket  91 - 89
04/25/2020 12:35:00  Polish Club  Wheelers Zabinken  98 - 118
04/25/2020 12:35:00  FC Azimut  Tuchola Lakers  100 - 97
04/25/2020 12:35:00  Nowa Team Kłonówek  Swarzędzkie Koksy  94 - 118
04/28/2020 12:35:00  Tuchola Lakers  Polish Club  105 - 122
04/28/2020 12:35:00  Swarzędzkie Koksy  FC Azimut  96 - 112
04/28/2020 12:35:00  ZWM Opole Basket  Nowa Team Kłonówek  106 - 105
04/28/2020 12:35:00  Wheelers Zabinken  Staleczka Gorzow  91 - 122
05/02/2020 12:35:00  Staleczka Gorzow  Tuchola Lakers  119 - 128
05/02/2020 12:35:00  FC Azimut  ZWM Opole Basket  103 - 107
05/02/2020 12:35:00  Nowa Team Kłonówek  Wheelers Zabinken  107 - 119
05/02/2020 12:35:00  Polish Club  Swarzędzkie Koksy  106 - 99
05/05/2020 12:35:00  Swarzędzkie Koksy  Staleczka Gorzow  105 - 117
05/05/2020 12:35:00  ZWM Opole Basket  Polish Club  82 - 95
05/05/2020 12:35:00  Wheelers Zabinken  FC Azimut  115 - 121
05/05/2020 12:35:00  Tuchola Lakers  Nowa Team Kłonówek  110 - 122
05/09/2020 12:35:00  Staleczka Gorzow  FC Azimut  122 - 103
05/09/2020 12:35:00  Polish Club  Nowa Team Kłonówek  119 - 124
05/09/2020 12:35:00  Wheelers Zabinken  Swarzędzkie Koksy  109 - 115
05/09/2020 12:35:00  ZWM Opole Basket  Tuchola Lakers  91 - 93
05/12/2020 12:35:00  Nowa Team Kłonówek  Staleczka Gorzow  87 - 104
05/12/2020 12:35:00  FC Azimut  Polish Club  93 - 113
05/12/2020 12:35:00  Swarzędzkie Koksy  ZWM Opole Basket  117 - 121
05/12/2020 12:35:00  Tuchola Lakers  Wheelers Zabinken  91 - 105
05/16/2020 12:35:00  Staleczka Gorzow  Polish Club  116 - 122
05/16/2020 12:35:00  ZWM Opole Basket  Wheelers Zabinken  106 - 112
05/16/2020 12:35:00  Tuchola Lakers  Swarzędzkie Koksy  103 - 112
05/16/2020 12:35:00  FC Azimut  Nowa Team Kłonówek  128 - 130
Advertisement