BuzzerBeater Forums

BB Cyprus > [YARDIM] Türkçe

[YARDIM] Türkçe

Set priority
Show messages by
This Post:
00
97542.1
Date: 6/17/2009 2:59:42 PM
Overall Posts Rated:
22
Arkadaşlar bu forumların ana dili İngilizce olmasına rağmen sadece bu başlıkta olmak üzere Türkçe yardım isteyebilirsiniz.
Oyun hakkında kafanıza taklanları kurallarda bulunmayan kısımları ve diğer konuları elimden geldiği kadar açıklamaya çalışırım.
Dikkat edilecek konu ise sadece bu başlık Türkçe olacaktır. Lütfen forumun diğer kısımlarında Türkçe kullanmayınız.
İyi oyunlar.

GM-kingJames

(/community/forum/read.aspx?thread=97542&m=1)

Last edited by JohnnyB at 4/1/2010 7:59:17 AM

run out pants to sniff?
This Post:
00
97542.2 in reply to 97542.1
Date: 7/28/2009 3:37:16 PM
Overall Posts Rated:
00
benim anlıyamadığım şimdi benim oyun cum miili tekımdan atıldımıı ?? ve geri dönmesi için ne yapabilirim

This Post:
00
97542.4 in reply to 97542.1
Date: 3/26/2010 5:46:06 PM
Overall Posts Rated:
00
merhaba,

bu üye kabul işlemini kim yapıyor , ben arkadaslarımı davet ediyorum bb kıbrıs ligine, onlarda kayıt yaptırıyolar son zamanlarda bayağı calısıyorum bunun için , ama kim karar veriyorsa üye kabulune bazıları kabul ediliyor bazıları edilmiyor sebebide kıbrısta türk tarafından kayıt yapınca konumun Türkiye'de göründüğü için herhalde. o neden kıbrısta oldugunuzu iddia ediyorsunuz bölümünede acıklıyoruz neden oldugunu hatta benim davet ettigimi de söylüyoruz ingilizce olarak . mesela son bir arkadaşı kayıt yaptırdık onu türkiye ligine atmıslar. nedir bu tutarsızlık ne yapmamız gerekiyor kıbrısta oldugumuzu kanıtlamamız icin ?