BuzzerBeater Forums

Hrvatska - III.6 > ... Sezona 9 ...

... Sezona 9 ...

Set priority
Show messages by
This Post:
00
92350.1
Date: 05/30/2009 15:43:43
Overall Posts Rated:
1818
... evo tema za novu sezonu ... prije pocetka slijedi dugoocekivani draft ... valjda ce nesto kapnit ... bar jedan all time great ha ha ha ... moj cilj u novoj sezoni je svrgavanje Vucica ... ekipa je bogatija za godinu iskustva i vrime je da neki igraci procvitaju ...a mozda i ja nesto naucin ... vise nemamo Rockinga, dakle borba je vise nego otvorena ...

... sretno svima ...

This Post:
00
92350.2 in reply to 92350.1
Date: 05/31/2009 03:35:44
Overall Posts Rated:
1010
decki,vec mi falite....
pratit cu sve...

This Post:
00
92350.3 in reply to 92350.2
Date: 06/02/2009 07:47:36
Overall Posts Rated:
1818
... draft je bio grozan ... spomena vrijedan je jedino C koji ima potencijal MVP, ali bas i nema neke extra skilove razvijene ...

This Post:
00
92350.4 in reply to 92350.3
Date: 06/02/2009 13:36:25
Overall Posts Rated:
1818
... malo san na brzinu priletio po istalin ekipama i bit ce zanimljivijie nego sezonu prije di je sve bilo poznato u pola sezone .... dosle su neke zenimljive ekipe ... bit ce jaaako izjednaceno ... ipak favoriti su Vucici, Pogrebnik, JA (Alkar) i Ekipa ,a Neboderi ( dark horse) , Split, siga, langova, shepson, i ovi novi iz 4. ce puto toga zamrsit ...


... ovo sa NEBODERON ce bit zanimljivo jer ima dva sjajna igraca, a ako nađe jos jednog u njihovoj klasi ... onda upada u prvu jakosnu skupinu, jer ako ga sjebe kakva ozljeda, nema adekvatne zamjene i sve mu lezi na njih dva ... prosle sezone si bio iznenađenje, ali sad kad znamo sta mozes, bit ce ti teze ...

... Vucic ... ima covik MVP-a lige.. mislin da se tu nema sta dodat ... ali ima ekipu za puno vece domete , samo da se malo vise pozabavi sa taktikon ...

... Pogrebnik ... car ... legenda foruma ... najveca prednost je sirina momcadi, izbalansirana ekipa, prava momcad ... gajimo isti stil slaganja momcadi .. tako da protivnik nikad ne zna ko ce ga torpedirat ...

... Langova rulz ... veliki suter ... run and gan ... takticki nezreo ... dobra momcad ... forsiranje napada na ustrb obrane ga je stajala po meni iznimno lose sezone, ali upozorenje svima ... to je lik koji sa nekin promjenama i prihvacanjem savjeta od mene i Thundera ( prvak prosle godine), napravit velik iskorak i ja mu to zelin jer je neumoran i zasluzio je bit u vrhu ...

... Ekipa lako ce mo ... dosa iz viseg ranga, kao i ja prije 2. sezone ... znaci opasan jaaaaako ... vidin siroka klupa ... ka sta san gori napisa .. jedan od onih koji pretendiraju na slavlje ...

... Split, Siga, Shepson, Suthern, Killeri i Bezdan ... iman osjecaj da in fali jedan igrac , pa da budu vrh ... iako netko ce sigurno iskocit, recimo moj pick bi bili Siga i Split ....

... eto to je moja neka procjena ovako na brzinu ... za detalje bi mora malo dulje proucavat , al bas mi se i neda ... jer vrime ce pokazat koliko san bio u pravu ... sve u svemu, ceka nas zanimljiva sezona, bolja nego lani kad san ima seriju od 7 utakmica na TIE i dobija sa 30 razlike ... dakle nema pumpanja entuzijazma, nema predaha ...

... sretno svima ... posebo staroj ekipi .. caru Pogrebniku, vrlo zajebanom Muhi, Tinmaru suteru ....

This Post:
00
92350.5 in reply to 92350.4
Date: 06/02/2009 18:10:15
Overall Posts Rated:
00
Prijatelju i meni je draft bia očajan iman jednog sa skok šut dobar i to je to, a što se tiče moje momčadi ja ti uz spomenuti dvojac imam još Kaliternu što je po kvaliteti tu negdi s njima čak razmišljam da ga uvalim u prvih 5 i Vuleliju koji je dobro back up krilo sve drugo ti stoji. Uhhhh kraljevstvo za playa

Momci svima sretno u nojoj sezoni.....

This Post:
00
92350.6 in reply to 92350.4
Date: 06/02/2009 19:10:09
Overall Posts Rated:
00
Evo sad sam ja neke dodatne analize protivnika radio mislim da se u našoj skupini neće puno mijenjati ali u njihovaoj....uh Pogrebnik će imati posla sa E L Č i Southern Peninsula Sharks mislim da su oboje jaki za popizdit.... Bit će rata ove godine

This Post:
00
92350.7 in reply to 92350.4
Date: 06/03/2009 10:37:22
Overall Posts Rated:
9494
Nitko nikada nije postigao nešto zaista veliko, a da se nije izložio riziku.
Denis Waltley--- pozz svim bolesnim čudotvorcima --- naš dragi uvaženi prijetelj profesor dollitlle nas je napustio i neće se vratiti za njegovu čast ovu ligu ćemo nazvat rocking thunder 3.6 liga jerbo je upravo to i postala bar po 3 favorita sa svake strane plaće su poludile ,all-star izbor bi mogao trgat po drugoj ligi da se sklepa ekipa, baš kako je naš uvaženi i nezamjenjivi alkar od sinja dao si truda i kratko i jasno prokomentirao i prostudirao u labaratoriju liga postaje teška vrlo zajebana ali zanimljiva od prve do zadnje ----- da ne fantaziram previše sutra je generalna proba petak trening subota se motori pale za one koji ne znaju muhe lete sinjska kopita tuku vukovi zavijaju živi se zakapaju a on svemoćni bog jay nas gleda odozgo dobro došli svi u košmar i ako imate špekule među nogama predstavite se i nemojte kasnit na prvu prozivku ;)

This Post:
00
92350.8 in reply to 92350.7
Date: 06/03/2009 11:20:10
Overall Posts Rated:
1010
haha,
opet si uspio u fantasticnom tekstu....care...
malo sam pogledao dosljake ali iskreno mislim da su favoriti isti,znaci,pogrebnici,alkar,vucici,neboderi i jedini ozbiljni konkurent koji je novi dosao je Ekipa lako cemo...ostalo i nije nesto....
jos cu jednom rec da je draft sramota a ja sam ulagao 40k cijele godine,uludo potrosen novac...
pozz

This Post:
00
92350.9 in reply to 92350.8
Date: 06/03/2009 11:27:55
Overall Posts Rated:
1818
... sve u svemu .. ovo je definitivno najjaca 3. liga ... bit ce tu puno razocaranih na kraju sezone ...

This Post:
00
92350.10 in reply to 92350.1
Date: 06/03/2009 11:56:04
Overall Posts Rated:
1818
... bas me zanima kolike su vam dvorane ... kod mene ima 7300 skupih mista ...ali neman problema sa punjenjem ...

This Post:
00
92350.11 in reply to 92350.10
Date: 06/03/2009 12:58:51
Overall Posts Rated:
00
nemam nekakvu pretjeranu zelju vratit se u drugu i biti kanta za napucavanje:((
posvetit cu se jos vise treniranju, rezultat mi nije bitan kako god zavrsilo ja sretan
sto se tice favorita muha,alkar,pogrebnik,alkar i vucici nazalost tu nemogu stavit tinmara koji ce nazalost pasti razred pa nece imat pristup kompjuteru :))naravno da se salim.Inace sam vrlo perspektivni centralas pa ak imate kakvim problema pitajte me .A sad vi cime se bavite,kaj radite u slobodno vrijeme,nadam se da ima hajdukovih pristasa.aj pozz od mene.PROPALOG MEHATRONICARA.