BuzzerBeater Forums

Türkiye - IV.27 > tanışma...

tanışma...

Set priority
Show messages by
From: Joker39
This Post:
00
7073.1
Date: 11/13/2007 21:10:48
Overall Posts Rated:
00
beyler bence bi tanışma faslı yapılmalı artık yeniyiz ilklerdeniz yardımlaşma ve bilgi alışverişi için hazırlık maçları falan bunları konuşmak için forma yazı yazıp tanışalım Ben:Emre (fenerbahçe.ülker)

From: rigadu

This Post:
00
7073.2 in reply to 7073.1
Date: 11/27/2007 23:13:52
Overall Posts Rated:
77
dostum mesajı bayağı bir önce yazmışsın ama ben yeni keşfediyorum bu siteyi:D dediğine katılıyorum sadece maçları oynamak değil bişeylerde paylaşmak lazım. ben tarık (**high**ducks)

This Post:
00
7073.3 in reply to 7073.2
Date: 11/27/2007 23:16:53
Overall Posts Rated:
77
bende birşeyler ters gidiyor emre anlamadım valla. iyi başlamıştım lige fakat şimdi düşüşteyim. sanırım yapmadığım bazı şeyler var. sitedende şikayetçi millet.maç motorundan falan. ama sanırım ben daha bazı ayrıntıları keşfedemedim kötü gidiyo benim için lig:)

This Post:
00
7073.4 in reply to 7073.3
Date: 12/03/2007 09:32:28
Overall Posts Rated:
00
1. olarak evet maç motoru çalımıyo yada baya bi sonra çalışıyo bundan bende şikayetçiyim ama şu an yapacak pek bişi yok sanırım....
2.olarak çalışanlar bölümünden antrenörünü geliştirmeyi dene farkı göreceksin ve her mevkii için en ii maaşı alan oyuncuyu koy şu an başka şansımızda yok açıkçası....

bende şu sıralar düşüşteyim şu an sayı kralı olan oyuncum sakat maç kazanamıyorum onun yüzünden transfer mevzusunu çözemedim aslında bunu çoğu kişi çözememiş durumda ve oyuncular inanılmaz pahalı satılıyo....

bu arada tanıştıma memnun oldum tarık ilgin için saol...

This Post:
00
7073.5 in reply to 7073.4
Date: 12/26/2007 14:29:20
Overall Posts Rated:
77
merhaba emre. valla benim de şutör gardım sakat ama kaç hafta oldu bu adam iyileşmek bilmedi:) bu arada ben iki tane yabancı oyuncu transfer ettim. baya para döktüm:D bu senin sakat oyuncu iyileşme gösterdi mi yoksa sattın mı ? sezonu mu kapatıyo acaba bu oyuncular? anlamadım valla. görüşmek üzere! bayadır bakamadım takıma şehir dışındaydım şimdi tekrar başladım ilgilenmeye:D

This Post:
00
7073.6 in reply to 7073.5
Date: 12/26/2007 16:36:44
Overall Posts Rated:
00
slm tarık benimde oyunkurucu sakattı bildiğin gibi sanırım sezon kapatıyo 9. maçıma çıkıcam hazırlık maçları dahil ve hala oynatamadım satmadım çünkü 18 yaşında çokta genç ve harika bi oyuncu bekliyorum 50000 e 31 yaşında enfes bi oyuncu aldım onun yerine iyileşene kadar şehir dışında olduğun belliydi bayadır yeniliyodun sevindim kazandığına ben çok transfer yaptım ve harika bi takım oluşturdum play off u geçmem gerek sende ilk 5 te kalmaya özen göster düşmek için play-off oynama bi problem olmazsa ben birinci bitircem zaten görüşürüz inş. kendine ii bak by

Edited by joker39 (2007/12/26 04:37:12 nm CET)

Last edited by Joker39 at 12/26/2007 16:37:12

This Post:
00
7073.7 in reply to 7073.6
Date: 12/28/2007 18:37:29
Overall Posts Rated:
77
emre çok sevindim takımının durumuna! abi senin durum güzel baya ya :D bende işte yavaş yavaş başladım ilgilenmeye ama takım mahvolmuş toparlayamayabilirim:D ama inşallah ligte kalırım :D abi bu arada hazırlık maçları yapabiliyomuyuz? yedekleri geliştirsek seninle hazırlık maçı yaparak! yapabiliyomuyuz acaba.....? benimde 18 yaşında çok iyi bir pivotum var:D ama yenilgiler sonucu adam düşüşe geçti. düşün adam pivot haliyle all starda üçlük yarışmasına katılmış:D tekrar görüşmek üzere bye

This Post:
00
7073.8 in reply to 7073.7
Date: 12/31/2007 09:41:30
Overall Posts Rated:
00
anlıyorum pivotuna neyi eksikse o antremanı ver daha doğrusu söyle yapsan daa ii olur maç sonu sana bi tablo verilir kim kaç sayı atmış falan diye onun üstünde yüksek orta düşük gibi ifadeler var orada neyin düşükse o antremanı vermelisin oyuncularına......ikinci olarak hazırlık maçı bu hafta ayarladım maçlar bi 3 günde bir bi 4 günde bir oluyo 4 günde birin arasına hazırlık maçı koyuyolar haklısın burda yedekleri denemek lazım ben başından beri öyle yapıyorum kondisyon ve formları çok iii o yüzden sana gönderirim hazırlık maçı sende onaylarsın 07/01/08 için ....üçüncü olarak millet transfer mevzusunu uyandı eskiden akşamları 70 kişi online olurken şimdi 300 kişi oluyo hem oyuna ilgi arttı bu da transfer olayını çıkmaza sokuyo ben zamanında çok güzel transferler yaprım sana tavsiyem 18-21 yaş arası 10,000 e kadar durumu ii gelişebilecek oyuncu alıp sat ii para kazanırsın 1,000,000 oyuncu satan deliler var onu bırak alanlar var ama ondan öncede takımında ne eksik ona göre bi oyuncu al derim takımını biran önce toparla hiç değilse ligte kal ligler çoğalmaya başladı çünkü kendine ii bak byee

This Post:
00
7073.9 in reply to 7073.8
Date: 01/01/2008 18:54:03
Overall Posts Rated:
77
çok saol emre yardımların için! sen hazırlık maçı teklifini nerden yapıyosun ben onu bir türlü bulamadım. bu arada sen gerçekten bayağı ilgilenmişsin tebrikler valla çok ilerletmişsin işi. bende inşallah kalırım burda ama bakalım:D emre bu arada benim sakat oyuncum iyileşmiş. seninki ne durumda. birde hazırlık maçı için sevindim. ben birde abi bu zamana kadar hiç hazırlık maçı yapmadım. birazda ondan sanırım çok yenilgi alıyorum çünkü yedekler kötü. nesü lig düşsem bile birdaha ki sezon çıkarım ben ilgilenirim zaten o zaman:D bende 3 oyuncu transfer ettim söylemiştim zaten. fakat bir oyuncu sattım onunda kaça gittiğini bilmiyorum.verileri bulamıyorum.hattrick gibi çok gelişmiş değil bizim bu basketbol sitesi.ama yavaş yavaş geliştircekler sanırım:D neyse yine haberleşiriz kendine çok iyi bak yine görüşürüz.

This Post:
00
7073.10 in reply to 7073.9
Date: 01/02/2008 18:21:12
Overall Posts Rated:
00
hazırlık maçı yapmak için yapacağın takımın üstüne tıklıyosun ve hazırlık maçı teklif ediyosun çok basit ben hazırlık maçından gelir elde edildiğini anlıyamadım bu arada sanırım taraftar gelmiyo neyse benim sakat oyuncuda 2 hafta kaldı yazıyo sanırım 2 hafta sonra iyileşicek ama kondisyon ve form haliyle çok düştü yani oynıyabilkmesi için 4 hafta geçmesi gerek çok ii oyuncun olabilir ama kondisyon ve formu düşükse ve ondan daha kötü oyuncunun kondisyonla formu iyiyse onu oynat tavsiyem çünkü o formu yüksek oyuncunun neyi iii se ondan yararlanabiliyosun inş. seneye bi üst tura bekliyorum sanki ben çıkıcam gibi konuştum ama bi problem olmazsa çıkıcam k.s.k da baya ii gidiyo playofflara kaldı galiba iş neyse bi problem olursa görüşürüz kendine ii bak....

This Post:
00
7073.11 in reply to 7073.10
Date: 01/05/2008 20:29:43
Overall Posts Rated:
77
saol dostum. sizin kapışma heyecanlı olmuş:D bakalım bende burda bi dahaki tur biraz daha ilgilenirim takımımla:D görüşürüz mutlaka herhalde:D kendine çok iyi bak playofflarda bol şanslar sana. inşallah çıkarsın:D