BuzzerBeater Forums

BB Bulgaria > U21 National Team Speeches

U21 National Team Speeches (thread closed)

Set priority
Show messages by
From: ThebigM
This Post:
00
322918.2 in reply to 322918.1
Date: 03/08/2024 10:35:01
Kirkwood Hawks
II.2
Overall Posts Rated:
44
Second Team:
Ozark Outlaws
Hi Bulgaria’s community !

I’m Thebigm, manager of an USA team since season 56. With this team, I have reached D2 twice and have over a 75% win rate in all competitions. I have also been able to train players into well rounded over 100k salary players.


But before this team, I was the manager of an other team during approximately 12 seasons.

So I’m not a rookie on this game.

I’m very interested in taking the lead of your U21 team for the next two seasons.

I think Bulgaria has good ambitions. With over 100 active teams, it’s a very good base to develop a strong U21 team.

Your place in the rankings isn’t the place where Bulgaria has to be ! Let’s climb the ladder !

If you choose me, I’ll try to do my best to make you proud of your team. I’ll communicate with every manager which have a player or a potential player for the team.

And I already have 2 long time managers who have agreed to help with scouting and training players to be the best they can be! Bulgaria, you will have an experienced team working on every aspect of your U21 team!

I will do nothing alone, it’s only with you we can build a great team!

Здравейте общност на България!

Аз съм Thebigm, мениджър на отбор от САЩ от сезон 56. С този отбор достигнах D2 два пъти и имам над 75% победа във всички състезания. Също така успях да обуча играчи на добре закръглени играчи с над 100 хиляди заплати.

Но преди този отбор бях мениджър на друг отбор в продължение на приблизително 12 сезона.

Така че не съм новобранец в тази игра.

Много се интересувам да поема ръководството на вашия U21 отбор през следващите два сезона.

Мисля, че България има добри амбиции. С над 100 активни отбора, това е много добра база за развитие на силен U21 отбор.

Вашето място в класацията не е мястото, където трябва да бъде България! Да се изкачим по стълбата!

Ако изберете мен, ще се опитам да дам всичко от себе си, за да се гордеете с екипа си. Ще комуникирам с всеки мениджър, който има играч или потенциален играч за отбора.

И вече имам 2-ма дългогодишни мениджъри, които се съгласиха да помогнат в разузнаването и обучението на играчи, за да бъдат възможно най-добрите! България, вие ще имате опитен екип, работещ по всеки аспект от вашия U21 отбор!

Няма да направя нищо сам, само с вас можем да изградим страхотен екип!