BuzzerBeater Forums

Hellas - I.1 > Σεζόν 52 - Never let anyone know what you are thinking.

Σεζόν 52 - Never let anyone know what you are thinking.

Set priority
Show messages by
This Post:
55
307534.182 in reply to 307534.178
Date: 01/18/2021 09:14:08
terastiousp
III.14
Overall Posts Rated:
31963196
Second Team:
White Walkers
Εχω χαθει λιγο απο το φορουμ. Η αληθεια ειναι οτι ξενερωσα πολυ με αυτο που εγινε με τον viewer που δεν μπορεις να παρακολουθησεις τα παιχνιδια και υποβαθμιζει ολο το παιχνιδι. Τουλαχιστον το Σαββατο για 1η φορα απο τοτε που εγινε η αλλαγη μπορεσα να παρακολουθησω ολοκληρο το παιχνιδι μου χωρις να κολλησει.

Σε άλλα νέα, το... προαναφερθέν ιατρικό τιμ, που τις κυριακές δούλευε σε απόρριτα πρότζεκτ (στυλ φαρμάκου Καφ), τώρα αναζητά τη νεότερη φόρμουλα του κυπελλούχου Τεράστιου που κάνει τους παίκτες του να αποδίδουν έτσι στις 4ες περιόδους.


Οντως η ομαδα εχει τρομακτικες επιδοσεις στα φιναλε των αγωνων. Περυσι και στα 3 ουδετερα του κυπελλου μεταξυ μας με Supernova και Μετεωρα η τελευταια περιοδος επαιξε μεγαλο ρολο στο τελικο αποτελεσμα. Η επισημη εκδοχη της ομαδας ειναι η εμπειρια των παικτων. Η αληθεια ειναι οτι αφου η ομαδα αγωνιζεται για 5 σερι σεζον στο Β3 εγχωρια η μοναδικη ομαδα που μπορει να εχει μεγαλυτερο νουμερο σε αυτο το σκιλ ειναι οι LEGENDS που εχουν ισοβια συμμετοχη εκει.

Ομως ανεπισημα φημολογειται οτι ο Καφ πριν φυγει εδωσε και 2ο μαγικο φιλτρο στον προεδρο των τεραστιων! Το πως καταφερε να αποκτησει αυτα τα 2 πανισχυρα μαγικα φιλτρα ειναι αγνωστο. Οι φημες λενε οτι την 1η σεζον που αγωνιστηκε στην ομαδα μια Κυριακη πηρε τα βουνα και εμεινε εκει για 1 εβδομαδα χωρις να μπορει καποιος απο το τεχνικο επιτελειο να τον εντοπισει! Με ποιον ηταν και τι εκανε δεν μας το αποκαλυψε ποτε...

Υ.Γ: Συγχαρητήρια για τη νίκη τη Τρίτη Τεράστιε! Ήταν ντέρμπυ και φάνηκε στο αποτέλεσμα. Αυτό μου με πονάει & ξενέρωσε είναι ότι ενώ πίστευα πως είσαι το φαβορί (καταστάσεις & έδρα), στο ημίχρονο ημουν μπροστά με 14. Και μετά δεν ξέρω για σένα, αλλά σε μενα ο v......


Σε ευχαριστω! Εχουμε και οι δυο φαουλακηδες στις ομαδες μας αλλα νομιζω οτι οι δικοι σου ειναι ακομα πιο επιθετικοι απο τους δικους μου, Σε συνδιασμο με την εδρα και το εσωτερικο συστημα πηρα πολλους ποντους απο εκει και παλι καλα για μενα γιατι στο 1ο ημιχρονο με ειχες "κλειδωσει" για τα καλα και πιστεψα οτι μαλλον θα ερθει η ηττα.

Εχεις παρα πολυ δυνατη ομαδα παντως και για φετος εχεις το πλεονεκτημα να παιζεις απο την πιο αδυναμη περιφερεια. Θεωρητικα 4 ομαδες μπορουν να διεκδικησουν αυτη την στιγμη το απολυτο πλεονεκτημα εδρας και οι 3 ειναι κοκκινες!

Για το πλεονεκτημα παντως θα πω οτι ενα ποσοστο στο 25-30% ειναι το προγραμμα. Η ομαδα μου ειναι σχεδον η ιδια με περυσι. 5/6 ειναι οι ιδιοι με την μοναδικη διαφορα οτι εχασα λιγο σε δυναμικη στην επιθεση αλλα κερδισα σε εσωτερικη αμυνα και ριμπαουντ. Περυσι το προγραμμα ηταν σκετη καταστροφη για να προσπαθησω για την εδρα (1ο γυρο που οι καταστασεις εινα περιεργες ειχα εξω τα Ανωγεια,Σουπερνοβα και Κοτιδη, 2ο γυρο εξω εσενα και Στελιο) ενω φετος ειναι ολα αναποδα! Δεν ειναι οτι ξαφνικα εγινα ομαδαρα ή οτι περυσι ημουν τοσο κακος. Η ομαδα ειναι αυτη που ειναι και με λιγη τυχη μπορει να αποδωσει εως ενα επιπεδο. Απο εκει και περα θελει σιγουρα ενισχυση στην θεση του Μαζολινι αλλα περιμενα ματαια Ελληνα διεθνη(μετα και το χθεσινο ιστορικο υψηλο των 188κ για την ομαδα μου) και εχω παρει τα @@ μου.

Κατσαρος και Περονιδης δεν εχουν πιασει κατασταση απο την αρχη της σεζον με τον 2ο να ειναι σε ομαδα που εχει 3 παικτες συνολικα και τον βαζει 144 λεπτα την εβδομαδα. Και η φαση ειναι οτι τα λεφτα που του δινω δεν θα τα παρει απο κανεναν αλλα δεν μου απανταει καν σε 7 μηνυματα που εχω στειλει.

Παντως οσο αφορα την περισσοτερη διαθεση που επαιξε η ομαδα με τον Ξεφτιλαικο θα εξηγηθω (οχι οτι χρειαζεται) και θα πω οτι οταν μια ομαδα παει για το πλεονεκτημα εδρας αυτα ειναι τα παιχνιδια που φοβαται περισσοτερο. Προχθες τα βρηκα σκουρα για 3 περιοδους με το ροτεισον που εκανα και αν δεν ειχα τραυματισει παικτη παιζει να εχανα. Καλα σε περιπτωση που ο Νικος αποφασιζε να με παιξει "δυνατα" θα ειχα παει ακλαφτος... Και το πιστευα γιατι κατι μου χρωστουσε απο περυσι... Σε ευχαριστω που δεν το εκανες Νικο

Δεν εχω γραψει 2 εβδομαδες και ειπα να τα βγαλω ολα!

Winter is coming...
This Post:
22
307534.184 in reply to 307534.183
Date: 01/18/2021 09:28:13
terastiousp
III.14
Overall Posts Rated:
31963196
Second Team:
White Walkers
Κινεζοι...

Μεχρι τα 27 οτι καλυτερο για προπονηση και μετα οτι χειροτερο για διαχειριση

Winter is coming...
This Post:
00
307534.186 in reply to 307534.185
Date: 01/19/2021 02:37:33
Campo Stars BC
A1
Overall Posts Rated:
238238
Second Team:
Experiment BC
Είσαι σίγουρος?
Το έριξα μια ματιά, φαίνεται υποσχόμενο αλλά:
9κ χρήστες (χαμηλός αριθμός)
3 online μόνο όταν μπήκα!
Είδες καθόλου πως είναι ο αντίστοιχος viewer?
Επίσης τα 6 σκιλλς (μου φαίνονται λίγα) + 2 κρυφά (αλλόκοτο).
Αμα έχεις παραπάνω πληροφορίες γράψε μπας και κάνω και εγώ μια δοκιμή.
Γενικά άμα δεν βαριέσαι γράψε θετικά/αρνητικά συνοπτικά

This Post:
00
307534.189 in reply to 307534.188
Date: 01/19/2021 15:18:44
Buckets Galaxy
II.3
Overall Posts Rated:
6262
Second Team:
Stars Galaxy
@Don Ευτυχώς να λες που σήμερα δεν τον τραυμάτισε πέρα του αγώνα

2η νίκη αυτή τη βδομάδα για την ομάδα μου με τον Milovanov σήμερα να βάζει 7/12 τρίποντα λες και είναι ο Curry.

Διαφορετικοί πρωταγωνιστές στις 2 νίκες με τον Αντίνο να δεσπόζει πάντα μέσα στη ρακέτα (ενώ στο ενδιάμεσο είχε προηγηθεί μεγαλειώδης εμφάνιση ως βασικός στην Εθνική απέναντι στην (π)ανίσχυρη Γκάνα xD)

Αναμένω να πω σε 2 μέρες επίσημα bye στο Κύπελλο για φέτος και να τα δώσω όλα για την παραμονή



This Post:
00
307534.190 in reply to 307534.189
Date: 01/19/2021 16:22:42
Μετεωρα B.C.
IV.6
Overall Posts Rated:
788788
Second Team:
Avengers B.C.
Το σημερινό διπλό πάντως σε έβαλε για τα καλά στην κούρσα της παραμονής. Είχες μείνει λίγο πίσω στην αρχή αλλά έχεις καλή ομάδα και άρχισε να φαίνεται και στα αποτελέσματα τον τελευταίο καιρό.

This Post:
00
307534.191 in reply to 307534.190
Date: 01/19/2021 17:49:49
Corfu Tigers
II.3
Overall Posts Rated:
8181
Η αλήθεια είναι ότι Περιστέρι και Μπάκετς έχουν καλύτερους παίκτες απο μένα και απλά μείνανε λίγο πίσω απο ατυχίες και τις προσπάθειες που έκανα να ''κλέψω'' νίκες, αφήνοντας και κάποια παιχνίδια για να παίζω και κύπελο.
Θέλει μεταγραφές η Α1 αν έχεις λεφτά, αν δεν έχεις, παίζεις με θετικό ισολογισμό.

This Post:
00
307534.192 in reply to 307534.191
Date: 01/19/2021 19:28:04
Buckets Galaxy
II.3
Overall Posts Rated:
6262
Second Team:
Stars Galaxy
Λίγο ο τραυματισμός στην αρχή του Horak, λίγο κάποια λαθη τακτικής σε κάποια ματς με έφεραν πίσω (ειδικά στο ματς με τον Ξεφτίλα κακώς έπαιξα Χαλαρά ενώ περίμενα Δυνατή...)

Advertisement