BuzzerBeater Forums

BB Srbija > U21 National Team Debate Thread

U21 National Team Debate Thread (thread closed)

Set priority
Show messages by
This Post:
22
307261.2 in reply to 307261.1
Date: 12/16/2020 08:49:24
Бесни Цветићи
II.4
Overall Posts Rated:
454454
Second Team:
Mad Mamba Academy
Ћао другари,

Ето, дошло крајње време кад сам и ја морао да се кандидујем за сКелетора. Говор нисам спремио тако да немам одакле да га прочитам, али написаћу оно што вероватно сви знају.

Клинце који сад долазе на ред да обуку дрес младе репрезентације сам испратио од како су стигли

Обећања је незахвално давати, поготово за сезоне после ове. Много тога зависи од спољних чинилаца тј. добре воље тренера да обраћају пажњу на скилове који су потребни репрезентацији, а да не причамо о форми са којом кубуримо већ сезонама.

Оно што могу да кажем да је циљ моје кандидатуре то је уска сарадња са "маторим" сКелетором и покушај унапређивања целе заједнице кроз бољу сарадњу са свим менаџерима који су вољни да се прикључе и помогну ББ Србији.

Идеја је да се потрудимо да задржавамо наше таленте у земљи, једино тако ћемо моћи да унапредимо и репрезентацију. За такав подвиг је потребно имати менаџере из свих лига, једни да тренирају играче док плате не буду неподношљиве за ранг који играју, а други да преузимају те играче и настављају са даљим развојем играча.

Окупљање људи је већ почело, сви су добродошли. Ако немате времена за дописивања и преписивања није ни то проблем, можете да утишате групу или појединачне теме на групи. Ако пак не желите ни да се прикључите чету, онда можете бар да најавите да ће неки од Ваших играча да изађе на ТЛ, а матори селектор и ја, био млади селектор под старе дане или не, покушаћемо да нађемо новог власника у нашој земљи. Такође, ако желите да купите нашег играча и да га тренирате, можете да нас контактирате и обавестићемо Вас када неко такав буде био за продају, надамо се и пре него што заврши на ТЛ, али то ће све да зависи од Вас самих.

Спортски поздрав и слободно пишите ако нешто затреба, био ја скелетор или не

No guts, no glory!
This Post:
00
307261.3 in reply to 307261.2
Date: 12/16/2020 09:57:44
Бесни Цветићи
II.4
Overall Posts Rated:
454454
Second Team:
Mad Mamba Academy
Сад видех да је ово тема за дебату, али добро, има места и томе у овом "говору".

No guts, no glory!
This Post:
22
307261.4 in reply to 307261.3
Date: 12/20/2020 12:37:09
Head Hunters
III.3
Overall Posts Rated:
140140
Реља гласао рано на Флориди "За типа по надимку Хантер!"

Пре него што је кренуо у препун дан предизборних скупова зауставио се у недељу у библиотеци у округу Palm Beach на Флориди да гласа.

„Гласао сам за момка по надимку Хантер“, рекао је новинарима.

Иако је гласао поштом у прошлости, последњих дана окривио је интегритет гласања поштом, тврдећи да то резултира необузданом преваром.

Након гласања, Реља је требало да крене са Флориде на митинге у недељу у савезним лигама Srbija II.4 и Srbija III.3. Хантер ће такође одржати скуп у Prvoj Ligi Srbije, која тренутно доживљава једну од најгорих епидемија нетренирања младих играча у земљи.

Хантер је рекао новинарима да ће скупови бити "велики" и похвалио се гужвом коју привлачи.











This Post:
00
307261.5 in reply to 307261.4
Date: 12/20/2020 19:12:50
Head Hunters
III.3
Overall Posts Rated:
140140
НАЈНОВИЈА ВЕСТ: РЕЉА ПРЕЖИВЕО ПОКУШАЈ АТЕНТАТА!

УЖИВО: Гори здање селектората! Народ се у све већем броју скупља пред резиденцијом одлазећег селектора..


MSbbGA тражи хитну реакцију европских званичника и хитно заседање Савета Безбедности УН-а!


BB Mark: "Напад на Хантера - напад на универзалне вредности модерног BB друштва и демократије!"

BB Carles: "BB will answer!"


Протести подршке широм Француске, Немачке и остатка Европе: # "Je suis Hunter! Relja Hunter!"


Атентатор у критичном стању! Хитно хоспитализован! Идентитет и налогодавци и даље непознати!


Реља: "Не разумем чему толика фрка.. Метак се само одбио од мене и погодио атентатора.. Уколико је одлазећи селектор већ планирао да ме убије, требало је послати разарач!"


Након неуспелог покушаја атентата у Даласу и селекторски кандидтати, Preda90 и LA-Martinenko на мети истраге истражних органа!

This Post:
00
307261.6 in reply to 307261.5
Date: 12/21/2020 02:29:13
Overall Posts Rated:
356356
Pozivam svu trojicu kandidata da napišu koje igrače oni vide kao prvih 5 ove sezone, ukoliko žele naravno. Martinenko i Relja, konkretno, su bili uz prethodnog selektora, tako da će način rada u generalnom smislu verovatno biti isti, pa me zanima da li u taktičkom smislu ima neke razlike. Meni bi ovo pomoglo da odlučim za koga ću glasati. :)

P.S. Forma je odlična, a protivnik neki neutralan, podjednako dobar i unutra i spolja.

This Post:
33
307261.7 in reply to 307261.6
Date: 12/21/2020 08:36:33
Drakula
II.1
Overall Posts Rated:
188188
Prvo ti da kazes da li bi ti (i da li si ti) u izbornoj kampanji na javnom forumu pisao koju petorku bi izabrao kao najbolju u ovom momentu?

nemam pojma da li ce ovi to hteti da napisu javno, ali ja npr ne bih napisao da sam na njihovom mestu ;)

This Post:
33
307261.8 in reply to 307261.7
Date: 12/21/2020 09:05:34
KK TELEČKI
III.10
Overall Posts Rated:
77
Sportski pozdrav prijatelji i menageri.
Kao prvo ja to mogu napisati 5 najboljih trenutno,ali da li ce tih 5 biti najbolji za 2,5,20,100 dana,to niko ne moze da zna,jer se svakim danom novi igraci supertalentovani pojavljuju.
Pod 2:meni ce igraci igrati samo ako je u formi,i nije mi bitno ako je predhodni igrac bio reprezentativac 20 putaa,ako nije u formi nece igrati,nego cu potraziti koji je u formi trenutno.

This Post:
22
307261.9 in reply to 307261.8
Date: 12/21/2020 09:29:03
Бесни Цветићи
II.4
Overall Posts Rated:
454454
Second Team:
Mad Mamba Academy
Ah, pretekao me Spaciulis.

Realno, malo je nezgodno diskutovati o najboljim petorkama na forumu. Jesmo Relja i ja bili skauti prošle sezone, ali treba proći kroz sve igrače koji se možda i ne nalaze na spisku jer su propušteni prilikom skautinga.

S druge strane, ta informacija bi bila validna samo onima koji imaju pristup disku i koji bi voleli da komentarišu trenutno stanje igrača sa diska pa shodno tom malom broju, možemo i kroz direktne poruke to da diskutujemo.

I pored toga, smatram da pitanje nije validno. Koliko god sve bilo izbalansirano, mislim, protivnik, forma svim igračima i šta ti ja znam, taktika koju bismo mi igrali određuje petorku, ili pak igrači koje imamo određuju taktiku pa se opet vraćamo tome da nije baš za forum...
:)



Last edited by LA-Мартиненко at 12/21/2020 09:30:58

No guts, no glory!
This Post:
55
307261.10 in reply to 307261.9
Date: 12/21/2020 10:53:01
Overall Posts Rated:
356356

@Spaciulis

Bih, zato sam ih i pozvao da to urade. Ne bih im tražio da urade nešto što ja ne bih. :)
Već sam se ranije izjašnjavao da sam protivnik teze "Svi imaju Google translate i prate tuđe forume".

@Martinenko


S druge strane, ta informacija bi bila validna samo onima koji imaju pristup disku i koji bi voleli da komentarišu trenutno stanje igrača sa diska pa shodno tom malom broju, možemo i kroz direktne poruke to da diskutujemo.


Ja sam postavio ovo pitanje, jer mene zanima odgovor. Nisam mnogo mislio na druge kada sam postavljao to pitanje, a postavio sam ga na forumu, jer je ovo mesto za debatu. Pretpostavljam da sam mogao i svima pojedinačno da vam pošaljem poruku, ali eto odlučio sam se za forum. :)



I pored toga, smatram da pitanje nije validno. Koliko god sve bilo izbalansirano, mislim, protivnik, forma svim igračima i šta ti ja znam, taktika koju bismo mi igrali određuje petorku, ili pak igrači koje imamo određuju taktiku pa se opet vraćamo tome da nije baš za forum...
:)



To je upravo i poenta mog pitanja. U mom postu stoji da bih voleo da mi napišete samo imena igrača najbolje prve petorke po vašem mišljenju. Iz tih 5 imena bih video kojoj taktici naginjete, s obzirom da sam pregledao igrače za ovu sezonu i znam čime raspolažemo. Nisam tražio da mi elaborirate sve moguće taktike, mada ni tu čak ne vidim problem. :)

Ja lično stvarno ne razumem potrebu da se kao nešto skrivamo, da se ubacujemo u razne grupe na diskordu ili gde već. Prvenstveno iz 2 razloga.

Prvi je taj što u Srbiji ima skoro 300 igrača i ne moguće je napraviti jednu grupu izvan same igrice koja bi iole bila relevantna u smislu razmene informacija, obaveštenja, itd... Grupe na diskordu su okej kada su u pitanju privatne stvari, tipa trening, taktike klupskih timova itd, ali kada je reč o reprezentaciji mislim da se konverzacija mora voditi isključivo na forumu kako bi svi makar bili u mogućnosti da budu u toku.

Druga stvar je ta što ne možeš ti na forumu da "otkriješ" Bog zna šta svojim protivnicima iz više razloga. Svaki iole dobar selektor će sam da skonta gde si jak, a gde tanak, na osnovu podataka koje svakako ne možeš da sakriješ od njega, a to su plate, dmi, partije igrača u u klubovima, itd... To je ono što se gleda, a to što bi ti eventualno rekao "Jači smo spolja, nego unutra" je nebitno veruj mi... Posle prve odigrane utakmice svaki naredni protivnik će znati gde si jači, a gde slabiji.
A iskreno, malo mi je verovatno da će neko sad da sedne za komp i da lista forume kako bi tražio da li je neko EVENTUALNO nešto rekao. Čak i da neko to uradi, sigurno neće to raditi ovde na ovoj temi, već na temi reprezentacije. Tako da ja stvarno ne vidim razlog za ovo bežanje s foruma, skrivanje, obezvređivanje istog, itd. :)

Message deleted