BuzzerBeater Forums

BB Bosna i Hercegovina > BB Survey

BB Survey

Set priority
Show messages by
From: Radex
This Post:
66
305639.2 in reply to 305639.1
Date: 08/14/2020 13:21:05
Kolač
II.4
Overall Posts Rated:
436436
Second Team:
Parastos
Nema spasa ovoj igrici. Djeca vole pucačinu i krv do koljena ili da je nabrijana grafika, zmajevi, vilenjaci i ostale budaleštine.
Ovaj tip igrice volimo mi pravi zaljubljenici u sport i oni koji su odrasli na commodore 64 i njegovim raznoraznim menadžerima.
Jbg, bez opasne grafike, 3d prikaza igrača i same utakmice, ili nekog drugog milenijum fazona, nema šanse da se poveća broj korisnika. vjerovatno nisam u pravu.

Uglavnom, što se mene tiče, ja ništa ne bih mijenjao. Meni je dobra takva kakva jeste. Eventualno mislim, a to je već više puta spomenuto, da bi trebalo uvesti pored BBB i neki nižerazredni internacionalni kup. U kojem bi učestvovale još 2-3 ekipe iz svake prve lige, zavisno od rankinga same lige. Time bi se postiglo da se bori i za finala konferencija itd. Ovako je malo dosadno, jer kad se jedna ekipa dočepa titule, uz raznorazne benefite teško ju je skinuti po 5-6 sezona sa prvog mjesta.


This Post:
00
305639.4 in reply to 305639.3
Date: 08/15/2020 01:21:31
KK Podgorje
III.2
Overall Posts Rated:
7171
Možda i zamijeniti BBB, odustati od ove forme takmičenja, napraviti neka dva tri tamičenja na internacionalnom nivou, ili možda jedno takvo, jedno kontinentalno, realno da budeš najbolji ili u slučaju da različite ekipe osvoje kup i ligu, pa obje odu u BBB, teško je to postić, a ljudi se zasite prosječnosti i sredine, možda da više ekipa se plasira na ta neka takmičenja, da bi bilo ljudima zanimljivije.