BuzzerBeater Forums

BB Bosna i Hercegovina > A reprezentacija by Topnik

A reprezentacija by Topnik

Set priority
Show messages by
From: Topnik

This Post:
00
303658.18 in reply to 303658.17
Date: 03/22/2020 18:08:36
KK Topnici
Prva Liga BiH
Overall Posts Rated:
531531
Second Team:
KK Topnici u21
Bosna i Hercegovina - Island
23.03.2020. 17:35 - Poljska


Zdravo ekipo,

Sutra se nastavaljaju kvalifikacije za Eurobasket. Nakon odličnog starta, a posebno prošlog kola i pobjede, naš sljedeći protivnik je reprezentacija Islanda. Islanđani ne spadaju u red velikih reprezentacija i mi svakako ulazimo u ovaj meč kao veliki favoriti.

Trening u petak je prošao korektno, jedan veoma važan up smo imali kod Svebora Tvrdog, i to na pasingu. Forma za utakmicu je također korektna, te imamo samo jednog igrača koji je out a to je centar Đurišić. Ali kao što sam ranije rekao sada nam slijede dvije laganije utakmice gdje očekujem dvije sigurne pobjede.
Sutra već Islanđani, 89a reprezentacija na rang listi. Nemaju uspjeha u svojoj BB historiji. Prva dva kola su očekivano upisali velike poraze protiv Engleske i Italije. Mi na drugoj strani ulazimo sa omjerom 2:0 i velikom pbjedom iza sebe protiv veoma opasne Rusije.
Ta pobjeda nam je svakako važna i vjerujem da će nam mnogo značiti.

Pozivam vam sviju, da iskoristimo ovu situaciju izolacije, te se zajedno družimo, navijamo i bodrimo naše momke do nove pobjede.


VOLIM TE BiH!

From: Topnik
This Post:
00
303658.19 in reply to 303658.18
Date: 03/24/2020 06:17:35
KK Topnici
Prva Liga BiH
Overall Posts Rated:
531531
Second Team:
KK Topnici u21
Bosna i Hercegovina - Island 122:71 (54528)

Dobar dan ekipa,

sinoć je naša reprezentacija upisala još jednu pobjedu u kvalifikacijama za plasman na Europsko prvenstvo. Došli smo do pobjede protiv reprezentacije Islanda.
Kao što sam najavio prije utakmice ovo je bila jedna lagana utakmica za nas i bez ikakvih problema smo došli do pobjede. Nisam pisao detalje sa utakmice jer se znalo u kojem smjeru ide utakmica. Od samog početka utakmice smo vodili i odličnom igrom držali sve pod našom kontrolom.
Najbitnije pored pobjede je što smo dobili sa velikom razlikom i time popravili našu koš razliku.

Najbolji u našim redovima je bio Vlaho Vugdelija. Imao je učinak 21 poen, 12 skokova i 4 asistencije.
Naredno kolo igramo protiv reprezentacije Armenije, a to nam je isto jedna lagana utakmica kao ova današnja.

Do narednog treninga toliko od mene.

VOLIM TE BiH!

From: Topnik
This Post:
00
303658.20 in reply to 303658.19
Date: 03/29/2020 11:14:38
KK Topnici
Prva Liga BiH
Overall Posts Rated:
531531
Second Team:
KK Topnici u21
Bosna i Hercegovina - Armenija
30.3.2020. 18:35 - Poljska


Zdravo ekipa,

završio je još jedan trening za našu A reprezentaciju. Trening je bio odličan jer je Marko Agbaba digao OD i tako završio trening vanjske odbrane. Forma je korektna za ovu utakmicu i neće biti problema da se izvede dobra postava za ovu utakmicu.
Naš protivnik je reprezentacije Armenije. Armenija ne spada u red dobrih reprezentacija tako da neće biti problema da se dođe do pobjede. Poslije ovog meča slijede teške utakmice za nas gdje ćemo tražiti prolaz na Eurobasket.

Očekujem da dođete sutra na utakmicu i da ispratite još jednu utakmicu A reprezentacije.

Volim te BiH!

This Post:
00
303658.21 in reply to 303658.20
Date: 03/31/2020 02:42:37
BC "Bosna xxl"
II.2
Overall Posts Rated:
885885
Second Team:
BC "Bosna xxl" II
Čestitke topniče. Sad zasukati rukave i na posao, sad kreće ono pravo. Prvi dio odlično odrađen, od ostalih konkurenata za prolazak grupe smo već ispred po jednu pobjedu uz ogromnu koš razliku. Mislim da ćeš imati prostora čak i za jedan poraz do kraja.

Sretno !!

From: Topnik
This Post:
00
303658.22 in reply to 303658.21
Date: 03/31/2020 06:17:17
KK Topnici
Prva Liga BiH
Overall Posts Rated:
531531
Second Team:
KK Topnici u21
Bosna i Hercegovina - Armenija 138:81 (54532),

Dobar dan svim članovima naše zajednice

Naša reprezentacije je sinoć upisala četvrtu pobjedu u kvalifikacijama za Eurobasket. Kao što sam najavio da će biti lagana utakmica tako je i bilo. Armenija jednostavno nije dovoljno jaka da nam nešto više od ovoga uradi.
Čitavu utakmicu smo vodili i držali sve u našim rukama. Najbolji u našim redovima je bio Raša Milosavljević koji je imao učinak od 23 poena, 2 skoka i 2 asistencije.

U duelu koji je bio bitan iz naše grupe igrali su Rusija i Engleska. Rusi su došli do veoma bitne pobjede koja ih stavlja u isto dobru situaciju za plasman na EP. Imaju tri laganije utakmice i moraju se nadati da će imati bolju koš razliku od nas i od Italije.
Za nas sada idu pravi mečevi i vjerujem da smo spremni za ovakve utakmice. Moramo imati dobru formu i odmah će sve biti lakše. Prva prepreka je reprezentacija Izraela. Oni su izgubili gotovo sve šanse za plasman, ali opet igraju za rezultat. Nas će dočekati sa punim entom tako da ni malo neće biti lagano.

Do narednog treninga toliko od mene.

This Post:
11
303658.23 in reply to 303658.22
Date: 03/31/2020 12:26:09
KK Bihać
II.3
Overall Posts Rated:
127127
bravo na pobjedi, samo su nam u prvoj cetvrtini malo stvarali probleme :)

nadam se da nam zidovi nece ici maksimalno da nas zeznu, bez obzira gazi ih kao ove do sad

From: Topnik
This Post:
00
303658.24 in reply to 303658.23
Date: 04/05/2020 20:03:52
KK Topnici
Prva Liga BiH
Overall Posts Rated:
531531
Second Team:
KK Topnici u21
Bosna i Hercegovina - Izrael
6.4.2020. 18:35 - Poljska


Dobra večer ekipo.

Sutra je pred nama prvi od tri ključna duela za plasman na Eurobasket. Igramo protiv reprezentacije koja je izgubila sve šanse za plasman, reprezentacije Izraela. Oni se nalaze na 30tom mjestu rang liste.
Nemaju velikih rezultata kao nacija, jedini rezultat vrijedan pomena je bronzana medalja na davnom prvenstvu Evrope još u sezoni 5. Poslije toga nikakvih značajnijih uspjeha nisu imali, te spadaju u red drugih reprezentacija.

U ovoj sezoni su upisali dvije pobjede i dva poraza. I ta dva poraza su imali protiv Bjelorusije i Rusije, koje su u tim mečevima imale veći trud, što znači da uopšte nisu bezazlena reprezentacija protiv koje se može upisati pobjeda prije tekme.
Njihova forma za ovu utakmicu je možda malo bolja od naše. Kod nas je neočekivano dosta forma pala iako smo imali vrhunske minute, ali šta je tu je. Sa pogleda treninga, mogu reći da je bio korektan, nije bilo nekih značajnih pomaka.

Po meni je ovo utakmica bitnija od one protiv Engleske, pa je velika šteta što nemamo bolju formu. Ipak vjerujem u našu snagu, u naše momke, njihovu borbenost, zalaganje i srčanost, te da će svom silom učiniti maksimalan napor da dođu do pobjede i približe nas korak bliže Eurobasketu.

Pozivam vas sviju, iskoristimo ovu situaciju u državi i svijetu, iskoristimo svoju veliku količinu vremena kod kuće, pa dođite da zajedno bodrimo našu reprezentaciju u ovoj ključnoj utakmici.

Volim te BiH!

From: Topnik
This Post:
00
303658.25 in reply to 303658.24
Date: 04/07/2020 05:11:57
KK Topnici
Prva Liga BiH
Overall Posts Rated:
531531
Second Team:
KK Topnici u21
Bosna i Hercegovina - Izrael 86:98 (54535)

Dobar dan ekipa,

evo me sa prvim lošim vijestima ove sezone. Nadam se da će ove loše vijesti biti posljednje u ovoj sezoni. Izgubili smo od reprezentacije Izraela. Obje reprezentacije se odlučile za untrašnji napad, ali je najveći problem što su oni nama pogodili full gdp. Možda se mo tražiti greška u tome što sam igrao LI, ali opet ima par razloga koje neću navoditi ovdje što sam se odlučio za taj napad. Mogu samo da kažem da preuzimam čitavu krivicu za ovaj poraz na svoja leđa iako i tu mogu da nađem par opravdanja za ovaj poraz.

Od prvog trenutka meča se vidjelo da će čitav meč ići na njihovu stranu. Jednostavno naši igrači za koje smo očekivali veći doprinos u napadu oni su fulali. Od trojice igrača koja su fulala u prvom poluvremenu samo se Tvrtko Bošnjak izvukao sa poenima u drugom poluvremenu. Egić i Vugdelija nisu uspjeli da uhvate nikako ritam tako da su oba poluvremena nizali promašaje. Egić se na kraju može pohvaliti samo dobrom odbranom jer zaustavio njihove bekove, a čak je jednog izbacio za 18 minuta sa 6 ličnih grešaka.

Najviše mi je krivo što u drugom poluvremenu kada smo par puta spustili na -4 nismo uspjeli da pogodimo naredni napad. Taj naredni napad je uvijek bio neki šut za tri poena ili neki turnover u napadu. Pobjedu Izraela u ovom meču je donio veći entuzijazam ekipe i pogođen gdp.
Nama sada ostaje da tražimo prolaz na Europskom prvenstvu protiv reprezentacija Engleske i Italije. Vjerujem u dobru formu ekipe pa da se nadamo prolazu.

VOLIM TE BiH!

This Post:
00
303658.26 in reply to 303658.25
Date: 04/07/2020 06:55:28
kk naprijed
III.1
Overall Posts Rated:
754754
Second Team:
KK Sloga Gornji Podgradci
J ga. Smjena generacija cini svoje.
Sta misli onaj kinez s Lederom. Istrunu jada u cetvrtoj ligi.

This Post:
00
303658.27 in reply to 303658.26
Date: 04/07/2020 07:17:32
KK Topnici
Prva Liga BiH
Overall Posts Rated:
531531
Second Team:
KK Topnici u21
Ne misli ništa. Pišem mu redovno poruke, a nekada mi odgovori dok većinom baci seen.

Jednostavno ove sezone nemam krilo i to mi je najveći problem za pravljenje taktika.

From: Cules

This Post:
00
303658.28 in reply to 303658.27
Date: 04/07/2020 07:36:04
Blue or Deaddd
III.1
Overall Posts Rated:
321321
Second Team:
Blue or Deaddd II
Nema veze,probat dobit obe do kraja.

Advertisement