BuzzerBeater Forums

Hellas - II.3 > Σεζόν 47

Σεζόν 47

Set priority
Show messages by
This Post:
00
301378.1
Date: 09/18/2019 12:01:55
Kolosseus
II.1
Overall Posts Rated:
220220
Καλησπέρα σε όλους τους μάνατζερς.. Καλώς ήρθαν οι νέοι.. Έκανα την αρχή για να ξεκινήσει κουβέντα στο φόρουμ...

From: PIPPEN

This Post:
22
301378.2 in reply to 301378.1
Date: 09/18/2019 17:04:49
Overall Posts Rated:
5555
Καλησπέρα και από μένα σε όλους και καλή σεζόν.
Περίμενα να ανοίξει ένας παλιός το νέο φόρουμ και το έκανε ο πιο κατάλληλος.
Ευχαριστώ τον LACfiore για τις θετικές προβλέψεις, λογικές οι εκτιμήσεις του, άλλα περιμένω δύσκολους αγώνες στη συνέχεια και πολύ δυνατά πλέι-οφ. Η άνοδος είναι εφικτή για 5 με 6 ομάδες ασχέτων ποσοστών.
Στο Buzzer όλα γίνονται με πιο τρανό παράδειγμα την κατάκτηση του Β3 από τον OLYMPIAKOS PIRAEUS LEGEND. Για πρώτη φορά στην ιστορία του συλλόγου η ομάδα ανέβηκε Α1 και είχα την τύχη να είναι η πρώτη φορά που ελληνική ομάδα κατακτάει το Β3. Λόγο ότι ήμουν στην Α1 είδα από κοντά τις απανωτές εκπλήξεις με πραγματικά τεράστια μειονεκτηματα που προέκυπταν μέχρι και το Τελικό που εκεί ήταν ακόμα περισσότερα. Και όμως το πήρε! Αν έβαζε κάποιος πιθανότητες με νούμερα ψυχρά θα έδινε στον άλλον 90 - 95% και στον ALEXANDRO μόνο 5 -10%.Και κάπως έτσι το είχαν αντιμετοπισει όλοι με πρώτο και καλύτερο τον ALEXANDRO που έλεγε μέχρι εδώ ήταν (βλέπε σεζόν 46 Α1).
Παρόλο αυτά εγώ το πίστευα (και εκεί θέλω να καταλήξω φίλε μου με όλα αυτά πως τα μπάτζετ και τα νούμερα καμιά φορά δεν είναι αρκετά) πιο πολύ από όλους. Πιο κάτω επικόλλησα τα sms με τον ALEXANDRO από τη σεζόν 46.
>
>
>
Πολλά Συγχαρητήρια !!! Μας έκανες περήφανους !!!
>Εγώ ξέρεις ότι το περίμενα και το πίστευα περισσότερο από όλους ( μετά το Κοτιδη φυσικά ). Το Buzzer δεν είναι μόνο αριθμοί και αυτό επιβεβαιωνετε στο μεγάλο τελικό του B3!!! Υ.Γ. Αν θες ανέβασε το προηγούμενο μου μήνυμα για να καταλάβουν γιατί πράγμα μιλάω.
>
>
Ευχαριστώ πολύ φίλε μου!!!!!Εσύ όντως το είχες πει 1ος....
>
>
24 sms ??? Ούτε διακοπές να μην κάνω?
>Που να φανταστώ Αυγουστιατικα ότι ο ALEX πάει να μας τρελάνει!
Τίποτα εδώ που εφτασες έστω και χωρίς τον νέο παίκτη πας να το πάρεις!
>Ο Ιρανός έχει τους παίκτες και εσύ τους άσους στο μανίκι!
Ο Ιρανός είναι μόνος του και εσύ έχεις οοολουυς εμάς για θετική ενεργεία!
Ο Ιρανός τώρα μαθαίνει τη λέξη διαιτησία στα αγγλικά και εσύ έχεις χάσει το Κοτίδη από την επόμενη του ημιτελικού!
Και κάτι μου λέει ότι θα τον ξαναδείς λίγο πριν τον αγώνα να έρχεται αγκαζέ με τους διαιτητές!!!
>FORZA στον τελικό και με την κούπα!!!



From: kouklos

This Post:
00
301378.3 in reply to 301378.2
Date: 10/01/2019 09:31:31
ΠΑΟΚ ΚΑΙΣ ΚΑΡΔΙΕΣ
IV.6
Overall Posts Rated:
663663
καλησπερσα και απο μενα . παει πολυ καιρος απο το ταιλευταιο μου μηνυμα αλλα να ειμαι παλι εδω !!!

χαιρετιζω τους περισσοτερους γνωστους μανατζερ πανε πλεον πανω απο 10 χρονια που ασχολουμαι με το παιχνιδι και χαιρομαι που ειστε εδω !!!

καλη σεζον εαν και φτασαμε στην μεση :D

υγ : ματσα τι κανεις εδω εχασα επεισοδια !!!!??//

υγ 2: παοκαρες παμε γερα φετος για το πρωταθλημα !!!!

This Post:
00
301378.4 in reply to 301378.3
Date: 11/06/2019 09:41:05
Kolosseus
II.1
Overall Posts Rated:
220220
Συγχαρητήρια στους Lepanto Fishermen για την δίκαιη πρόκριση τους στα ημιτελικά.. Φάνηκαν πιο πλήρης ομάδα από εμάς και επικράτησαν παρά τις δυσκολίες που τους βάλαμε... Καλή συνέχεια σε όσους προκρίθηκαν και ελπίζουμε σε μεγάλο ανταγωνισμό...