BuzzerBeater Forums

Hellas - I.1 > Σεζόν 47- THE FINAL PROBLEM

Σεζόν 47- THE FINAL PROBLEM

Set priority
Show messages by
This Post:
00
301015.55 in reply to 301015.54
Date: 11/17/2019 09:41:54
Xeftilaikos
A1
Overall Posts Rated:
10751075
Second Team:
Back2Back
Εχω γελεθλια σημερα! Κανονισε, περιμενω το δωρακι μου

This Post:
11
301015.56 in reply to 301015.55
Date: 11/17/2019 11:02:12
terastiousp
III.14
Overall Posts Rated:
31963196
Second Team:
White Walkers
Αληθεια; Και δεν το ελεγες νωριτερα;

Θα δω τι μπορω να κανω

Χρονια πολλα!

Last edited by τεράστιος at 11/17/2019 11:13:54

Winter is coming...
This Post:
22
301015.57 in reply to 301015.56
Date: 11/17/2019 18:41:22
Xeftilaikos
A1
Overall Posts Rated:
10751075
Second Team:
Back2Back
Συγχαρητηρια αγορινα για το πρωτο σου πρωταθλημα! Το αξιζες 100% ησουν η καλυτερη ομαδα απο την αρχη της σεζον μεχρι τους τελικους! Το αξιζεις ακομα κ για την συνολικη σου παρουσια στο ΒΒ. Πολλα μπραβο

Θα ακολουθησει σχολιακι για τους τελικους σε λιγες μερες

This Post:
66
301015.58 in reply to 301015.57
Date: 11/18/2019 10:18:13
terastiousp
III.14
Overall Posts Rated:
31963196
Second Team:
White Walkers
Ενω παντα μετα απο σειρες πλει οφ-αουτ, ημιτελικους-τελικους πρωταθληματος, κυπελλου κλπ το πρωτο πραγμα που κανω ειναι να δωσω τα συγχαρητηρια στον αντιπαλο σημερα θα το παρω αναποδα και θα ξεκινησω απο πολυ πισω για να φτασω στον Νικο.

Πιθανοτατα να ειναι τα τελευταια σεντονια που γραφω στο φορουμ αφου η κατακτηση του 1ου πρωταθληματος δεν μπορει να συγκριθει με καποιον αλλο τιτλο (Β3 δεν θα παρω ποτε γιατι δεν ειμαι Κοτιδης ) για μενα.

Επισης μπορει λιγο να κουρασουν τα σεντονια μου αλλα πριν φτασω στο σημερα θελω να κανω μια ανασκοπηση για την ομαδα μου.

Ξεκινησα το παιχνιδι σχεδον 10 χρονια πριν. Στα μεσα του 2010(σεζον 12 για το BB). Ποτε δεν ειχα ξαναπαιξει κατι αντιστοιχο με κανονικους χρηστες για αντιπαλους. Το πρωτο πραγμα που αγαπησα ηταν το viewer των αγωνων. Παρακολουθεις ενα παιχνιδι χωρις να βλεπεις τις κινησεις των παικτων αλλα διαβαζεις ποιος παιρνει το σουτ, πανω σε ποιον, απο ποιον προηλθε η πασα κλπ.

Εχοντας μεσανυχτα απο τετοιου ειδους παιχνιδια περναω τις πρωτες μου σεζον χωρις καν να σκεφτω να ανοιξω να διαβασω τα φορουμ που εδιναν τοσες συμβουλες και λεπτομερειες πιο εμπειροι χρηστες. Παρα τις αποτυχιες μου και την μηδενικη αναπτυξη της ομαδας δεν σταματησα το παιχνιδι. Πηγη εμπνευσης μου για να συνεχισω ηταν οι χρηστες της Α1 τοτε και μαλιστα ο 1ος τελικος Α1 που παρακολουθησα ποτε ηταν ισως και ο πιο συγκλονιστικος ολων των εποχων αναμεσα στον Ασυγκρατητο και τον OBC που κριθηκε σε νεκρο χρονο (26110213)

Οι σεζον περασαν φτάσαμε στην σεζον 17 και μεχρι τοτε η καλυτερη πορεια μου ηταν ενας αποκλεισμος στον 1ο γυρο των πλει οφ στην IV κατηγορια. Σεζον 17 λοιπον μετα απο ενα παιχνιδι που εχασα διεγραψα ολους τους παικτες απο την ομαδα και αποφασισα να παρατησω οριστικα το παιχνιδι( Ημουν και 3η λυκειου τοτε και βοηθουσε η κατασταση).

Στα μέσα της σεζον 18 κανω ξανα συνδεση 3-4 μερες πριν η ομαδα γινει Bot. Αποφασιζω να συνεχισω καθως το μικροβιο ηδη υπηρχε και την επομενη σεζον(19) ανεβαινω απο την V στην IV.

Σεζον 20-21-22 αγωνιζομαι στην IV. Οι γνωσεις μου παραμενουν ανυπαρκτες παρολαυτα καταφερνω να πετυχω ανοδο απο την IV στην III και εκει ερχεται η 1η κομβικη μου στιγμη στο παιχνιδι. Σεζον 22 μαλιστα κανω τα 2 πρωτα φιλαρακια μου στο παιχνιδι(ανενεργοι πλεον) αφου ειχαμε ενεργο φορουμ στον IV.5 κατι που εκτοξευει την ορεξη μου για το τι θα συναντησω στην ΙΙΙ.

Πεφτω στον ιστορικο ΙΙΙ.13 και εχω την τυχη να συμπεσω περα απο τον δασκαλο Κατζαμπαρ (που βρισκεται στην 2η θητεια του στο παιχνιδι) και με τους Στελιο(Τρομπονιακος), Αλεκο(Enjoy Bulls), ΣΙΜΩΝΙΔΗ ΚΕΑΣ, Rhino Warriors, (Τυφωνα)Macedonias. Με ολους ξαναβρεθηκα αντιπαλος σε υψηλοτερη κατηγορια αν εξαιρεσω τον Kajabbar.

Την 1η μου σεζον εκει ειμαι εξαιρετικα τυχερος αφου ενω παω καρφι για 7ος και μειονεκτημα εδρας, αποχωρει ενας παικτης απο το παιχνιδι και βρισκομαι απο το πουθενα 6ος και παραμενω στην κατηγορια. Παραλληλα παιρνω τις πρωτες γνωσεις μου στο παιχνιδι αφου ολα τα παιδια εκει ηταν πιο εμπειρα απο εμενα.

Επομενη σεζον(24) δεν ξερω πως μου ηρθε και στελνω μηνυμα στο κατζαμπαρ να τον ρωτησω για την αξια ενος παικτη που ειχα τοτε και αν θα ηταν καλυτερο να τον πουλησω ή να τον κρατησω. Εκει αλλαζει ολη η ιστορια για την ομαδα μου. Ο Κατζαμπαρ μου δινει τεραστια βοηθεια για να καταλαβω την σημασια που εχει η οικονομια στο παιχνιδι η οποια ειναι το Α και το Ω για μελλοντικες επιτυχιες. Μετα απο 6 σεζον στον ομιλο οπου ακολουθω ολες τις συμβουλες που μου εχει δωσει φτανει η σεζον 28 και παιρνω την ιστορικη μου ανοδο για την ΙΙ.

Συμπτωση: Ο ημιτελικος εκεινης της χρονιας με τον Αλεκο(Enjoy Bulls) που ηταν ουσιαστικα και ο τελικος εχει το ιδιο σκορ με τον χθεσινο τελικο που κατεκτησα το 1ο μου πρωταθλημα Α1. (75465815)

Οσα χρονια ειμαι σε χαμηλοτερες κατηγοριες παρακολουθω συνεχως την Α1 βλεποντας τον Thrylo να εκθρονιζει τον Ασυγκρατητο. Μετα να ερχονται οι Ατσαλακωτοι για καποιες σεζον και στην συνεχεια ο Spartan.

Συνεχεια...

Last edited by τεράστιος at 11/18/2019 14:46:57

Winter is coming...
This Post:
33
301015.59 in reply to 301015.58
Date: 11/18/2019 10:50:47
terastiousp
III.14
Overall Posts Rated:
31963196
Second Team:
White Walkers
Σεζον 29 η ΙΙΙ κατηγορια ειναι παρελθον εχοντας μαθει πλεον πολλα σημαντικα στοιχεια για την οικονομια του παιχνιδιου ερχεται η ΙΙ κατηγορια εκει οπου κανω την εφαρμογη με τα καλυτερα δυνατα αποτελεσματα.

Αυτη η σεζον λοιπον ειναι μαλλον η αγαπημενη μου στο παιχνιδι αφου παραλληλα εχει ανεβει και ο Μετεωριτης απο την ΙΙΙ στην ΙΙ και για λιγες στιγμες ελπιζουμε να πεσουμε στον ιδιο ομιλο. Εν τελει εκεινος πηγαινει στον ΙΙ.1 και εγω στον ΙΙ.3. Παραλληλα ειναι και η 1η συμμετοχη του Αλεξανδρου στην Α1 και διαβαζω 1η φορα για τον Κοτιδη. Η εμπνευση που ειχε εκεινη την σεζον ειναι καταπληκτικη θα μπορουσε να ειχε γραψει βιβλιο!

Στον ΙΙ.3 λοιπον φτιαχνουμε ενα πολυ ενεργο φορουμ με τον Belbento, Bilari και Valencia Basket Club. Η ομαδα μου καταφερνει να τερματισει στην 5η θεση και να παραμεινει στην κατηγορια. Επομενη σεζον(30) μαλιστα θα παιξει και τον 1ο ημιτελικο στην ΙΙ.

Τωρα ειναι κατι που εχω τονισει και στο παρελθον αλλα ειναι ευκαιρια να το πω και εδω. Δεν πιστεψα στιγμη οτι θα φτασω στην Α1 απο την 1η μερα που μπηκα στο παιχνιδι μεχρι και την σεζον 31. Η δευτερη κομβικη στιγμη λοιπον για την ομαδα μου ειναι η σεζον 31. Τι συμβαινει εκει λοιπον. Μετα απο καποιες πωλησεις στην αρχη και ενα δυσκολο προγραμμα βρισκομαι στο 0-4 και 2-6. Εκει για πρωτη φορα αποφασιζω να κανω 2 μεταγραφες κοιτωντας πολυ τα δευτερα σκιλ τους. Παιρνω λοιπον τους Φτενακο και Colom (25049857) (27391607) και τα αποτελεσματα μεσα στην χρονια ειναι εντυπωσιακα. Πληρωνω ελαχιστους μισθους για την κατηγορια και φτανω μεχρι και τους τελικους οπου χανω την ανοδο απο μια ομαδα που απλα μπορουσε να παραταξει περισσοτερα core skill απο εμενα.

Απο εκει και περα το ματι μου αλλαξε σε ολες τις αναζητησεις παικτων στην αγορα. Την σεζον 28 ειχα ανεβει απο την ΙΙΙ κατηγορια με μπατζετ περιπου 290κ σε μισθους. Σεζον 32 βγαινω 1ος απο την μπλε πλευρα στον ΙΙ.3 με μπατζετ ολη την χρονια 269κ! Δηλαδη λιγοτερα απο οσα επαιζα στην ΙΙΙ! Παιρνω και ενα τερατακι πριν τα πλει οφ να φτασω στα 370κ για να παιξω με αξιωσεις τα πλει οφ και ετσι ερχεται η ανοδος στην Α1.

ΚΕΦΑΛΑΙΟ Α1

Εχοντας τεραστιο οικονομικο αποθεμα λογο της καταστασης που περιεγραψα πιο πανω ανεβαινω Α1 και μπορω να κανω οικονομικες υπερβασεις για να παραμεινω την 1η μου χρονια εκει σαν 6ος. Παραλληλα πετυχαινω την Α1 στις τελευταιες καλες σεζον της οσο αφορα την συμμετοχη στο φορουμ. Και πραγματι εκεινη η χρονια μου εχει λειψει.

Ακολουθουν πολλα λαθη την σεζον 34 και για πρωτη φορα απο τοτε που μου εδωσε τις συμβουλες του ο Kajabbar ξεφευγει η κατασταση απο τα χερια μου και βρισκομαι αντιμετωπος με μειονεκτημα εδρας στα πλει αουτ απεναντι στον φιλο Στελιο που θα μιλουσαμε και τηλεφωνικα στο μελλον. Περισσοτερο απο τυχη κερδιζω και παραμενω.

Μετα απο μια 4ετια που εχω χασει και τους τελικους Α1 απο τον Νικο και η πιστη μου βρισκεται σε πολυ χαμηλα επιπεδα πουλιεται ο Μαμαλακης με 9 εκατομμυρια στα 32 του και αλλαζει την οικονομικη κατασταση της ομαδας μεχρι και σημερα! Ακολουθει μια 4ετια που κανω πρωταθλητισμο (Σεζον 40-41-42-43). Συμμετεχω και στους 4 ημιτελικους κυπελλου(!)κερδιζοντας 2 κυπελλα και φτανοντας μια φορα σε τελικο. Στο πρωταθλημα ο Αλεξανδρος με κερδιζει 2/2 ημιτελικους.

Καπου εκει και με αποκορυφωμα την σεζον 43 που ειχα την καλυτερη ομαδα που ειχα ποτε μου και δεν πηρα τιτλο αποφασιζω να κανω πισω. Βλεπω εναν ασταματητο Αλεξανδρο να κερδιζει τα παντα και συνηδητοποιω οτι αν συνεχισω να προσπαθω για καποιο τιτλο σε λιγες σεζον η ομαδα δεν θα βγαινει οικονομικα στην Α1 και το πολυ πολυ να εχω κερδισει κανενα κυπελλο ακομα. Περιμενω λοιπον μεχρι ο Αλεξανδρος να κανει ενα βημα πισω ειτε επειδη θα εχει εξαντλησει την ομαδα του οικονομικα ειτε επειδη θα εχει χαθει το κινητρο του.

Συνεχεια...

Last edited by τεράστιος at 11/18/2019 17:25:50

Winter is coming...
This Post:
11
301015.60 in reply to 301015.59
Date: 11/18/2019 11:12:34
terastiousp
III.14
Overall Posts Rated:
31963196
Second Team:
White Walkers
Την φετινη χρονια αν καποιος μου ελεγε οτι θα παρω πρωταθλημα στην αρχη της σεζον θα γελουσα μαζι του. Ηξερα οτι απο περυσι ειχα μια καλη 5αδα η οποια ομως δεν λειτουργουσε αγωνιστικα οπως θα ηθελα. Χαρακτηριστικα περυσι εμεινα εξω απο το κυπελλο νωρις και περιμενα να βγω 2-3ος και τελικα κατεληξα για αλλη μια φορα στα πλει αουτ.

Αρχη της σεζον αποφασιζω να παρω 2 παικτες γερασμενους ισα ισα για να λεω οτι εχω αλλαγες και δεν θα μπαινουν Lucky fun. Η χρονια ξεκιναει με τον καλυτερο δυνατο τροπο με το διπλο απεναντι στον OVERDOSE. Ολα τα αποτελεσμα μου βγαινουν οπως τα θελω μεχρι τα μεσα της σεζον (με εξαιρεση την ηττα μου με buzerbeater μεσα στον Αλεξανδρο) και καπου εκει μετα και το διπλο σε νεκρο χρονο μεσα στον Βολο αποφασιζω να κυνηγησω λιγο παραπανω την τυχη μου αφου με θελει, ενω παραλληλα το εχει επιτρεψει και ο Αλεξανδρος αυτο που δεν κανει καποια μεταγραφη.
Περισσοτερο εχω στο νου μου να ζορισω τον Αλεξανδρο στο θεμα του πλεονεκτηματος της εδρας και να αφησει το κυπελλο παρα οτι θα παρω το πρωταθλημα. Ξερω οτι ειναι οικονομικα πολυ πιο μπροστα απο ολους οποτε αν το θελει πραγματικα το πλεονεκτημα εδρας θα καταληξει σε αυτον.

Πεφτουμε μαζι στον προημιτελικο κυπελλου και εκει που νομιζω οτι θα το αφησει για να παει για το 8ο σερι πρωταθλημα με κερδιζει και ξαφνικα βρισκομαι σε πολυ δυσκολη κατασταση. Χανω τον τιτλο που μου φαινοταν πιο εφικτος αλλα εχω την ευκαιρια για την εδρα για 1η φορα τις 15 σεζον που ειμαι εδω.

Τα υπολοιπα εγιναν οπως θα ηθελα. Εκανα μια μεταγραφη τελευταιας στιγμης για να απαντησω σε αυτην του Νικου που επισης ολη την χρονια διατηρουσε λειψο ροστερ και μπηκε δυναμικα για το πρωταθλημα απο την κλειδαροτρυπα.

Πηρα το 1ο μου πρωταθλημα κερδιζοντας τον καλυτερο (για μενα) Ελληνα που εχει παιξει το παιχνιδι στον ημιτελικο και στον τελικο εναν απο τους καλυτερους Ελληνες μανατζερ επισης που με ειχε κερδισει στην 1η μου αποπειρα σε τελικους και που εχει παντα τον σεβασμο και θαυμασμο μου.

Πολλα συγχαρητηρια για οσα εχετε πετυχει και οι 2 και ελπιζω να πετυχετε ακομα περισσοτερα στο μελλον. Θα στεναχωρεθω αν αφησει καποιος το παιχνιδι απο εσας οπως θα στεναχωρεθω και για τον Στελιο.

Για την ομαδα μου: Καταφεραμε να μπουμε σε ενα κλειστο κλαμπ 9 Ελληνικων ομαδων που εχουν κατακτησει και τους 2 εγχωριους τιτλους. Εχουν βοηθησει πολλοι μανατζερ για να φτασουμε εδω. Καποιοι αποτελεσαν πηγη εμπνευσης. Αλλοι ηταν η καλυτερη μου παρεα μεσα στο παιχνιδι, ενω καποιοι αλλοι μου εδωσαν σημαντικες γνωσεις. Σιγουρα αξιζει να πω ενα ευχαριστω σε ολους.

Οσο αφορα το μελλον.. Ο χρονος εχει περασει απο την 1η φορα που επαιξα. Ημουν 16 και φτανω στα 26. Οι πιο ωραιες στιγμες μου στο παιχνιδι εχουν περασει πιστευω. Υπαρχει ακομα ομως το κινητρο για περισσοτερους τιτλους. Για ακομα μια συμμετοχη στο Β3. Πιστευω δεν θα αργησει η στιγμη που θα ερθει και για εμενα ο κορεσμος αλλα μεχρι τοτε θα συνεχιζω να προσπαθω για μια ακομα νικη.

Last edited by τεράστιος at 11/18/2019 11:30:28

Winter is coming...
This Post:
33
301015.61 in reply to 301015.60
Date: 11/18/2019 11:33:03
OLYMPIAKOS PIRAEUS LEGEND
III.12
Overall Posts Rated:
10761076
Είσαι πάρα πολύ τυχερός γιατί ο Κοτίδης σε πάει και παρέδωσε άμεσα το τρόπαιο!Φαντάσου ότι για να παραδώσει το τρόπαιο του Β3,τον κυνηγούσε η Ιντερπόλ επί ένα μήνα.... :P

Θέλω να γράψω και εγώ σεντόνια για εσένα,ιτην επιτυχία σου και τις αντιδράσεις του Κοτίδη,αλλά δυστυχώς δεν έχω καθόλου χρόνο πια!!!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (trophy)

Είμαι πάρα πολύ χαρούμενος για σένα!!Εύχομαι να ακολουθήσουν και άλλοι τίτλοι και γιατί όχι να γίνεις ο 2ος Έλληνας μάνατζερ που κατακτά το Β3!Δεν τα παράτησες ποτέ,δεν απογοητεύτηκες που τόσες σεζόν δεν άφηνα ευκαιρία να διεκδικηθεί το πρωτάθλημα και στην 1η ευκαιρία χτύπησες!!Ήταν απόλυτα δίκαιο να είσαι ο επόμενος πρωταθλητης!!

Συγχαρητήρια και στον Ξεφτιλιακό και χρόνια πολλά!!!!!!!!(έστω και καθυστερημένα)!!! (^)

This Post:
11
301015.62 in reply to 301015.61
Date: 11/19/2019 18:27:20
terastiousp
III.14
Overall Posts Rated:
31963196
Second Team:
White Walkers
Είσαι πάρα πολύ τυχερός γιατί ο Κοτίδης σε πάει και παρέδωσε άμεσα το τρόπαιο!Φαντάσου ότι για να παραδώσει το τρόπαιο του Β3,τον κυνηγούσε η Ιντερπόλ επί ένα μήνα....


Η αληθεια ειναι οτι την τελευταια φορα που ειδα τον πανσοφο ηταν σε ασχημη ψυχολογικη κατασταση και φωναζε οτι τωρα που πηρε ο darkonza και 4η κουπα στο Β3 πως στο καλο θα τον φτασουν οι Legends με τον νουμερο 1 δημοσιο κινδυνο στο τιμονι;

Περα απο την πλακα ο τυπος θα ειχε παρει 4 σερι αν δεν ησουν εσυ!

και γιατί όχι να γίνεις ο 2ος Έλληνας μάνατζερ που κατακτά το Β3!Δεν τα παράτησες ποτέ,δεν απογοητεύτηκες που τόσες σεζόν δεν άφηνα ευκαιρία να διεκδικηθεί το πρωτάθλημα και στην 1η ευκαιρία χτύπησες!!


Κοιτα επειδη εχω υπομονη μπορω να περιμενω μεχρι ολοι οι χρηστες να φυγουν απο την μεση και ετσι να παρω και το Β3

Θέλω να γράψω και εγώ σεντόνια για εσένα,ιτην επιτυχία σου και τις αντιδράσεις του Κοτίδη,αλλά δυστυχώς δεν έχω καθόλου χρόνο πια!!!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Είμαι πάρα πολύ χαρούμενος για σένα!!Εύχομαι να ακολουθήσουν και άλλοι τίτλοι


Σε ευχαριστω παρα πολυ Αλεξανδρε. Τοσες σεζον στην Α1 αν δεν ησουν εσυ δεν θα περνουσα τοσο καλα και αυτο ειναι πολυ πιο σημαντικο απο οποιονδηποτε τιτλο!

Winter is coming...
This Post:
11
301015.63 in reply to 301015.62
Date: 11/19/2019 18:33:27
terastiousp
III.14
Overall Posts Rated:
31963196
Second Team:
White Walkers
1)Atsalakotoi B.C. 35 (08-42)
2)Olympiakos BC 25 (05-29)
-)Thrylos BC 25 (08-32)
-)Olympiakos 2007 25 (09-33)
-)Spartans Team 25 (24-48)
6)Bulls Of Paros 23 (02-24)
-)I.C.I. BC 23 (23-45)
8)OLYMPIAKOS LEGEND 18 (31-48)
9)Asingratitos BC 16 (02-17)
-)Campo Stars 16 (20-35)
-)Terastiousp 16 (33-48)
12)CRETE 13 (28-40)
-)Μετέωρα B.C. 13 (36-48)
14)Martiou United 11 (06-16)
-)Xeftilaikos 11 (29-39)
16)ARIS 1914 10 (11-20)
-)Hypersonic Dragons 10 (19-28)
18)Peristeri Lakers 09 (07-15)
-)Panathinaikos BC 1908 09 (15-23)
-)Olympiakos 2007 09 (35-43)

Last edited by τεράστιος at 11/20/2019 18:06:16

Winter is coming...
This Post:
44
301015.64 in reply to 301015.63
Date: 11/24/2019 07:42:19
OLYMPIAKOS PIRAEUS LEGEND
III.12
Overall Posts Rated:
10761076
Θλίψη μόνο προκαλεί η εικόνα των πάλε ποτέ κραταιού οργανισμού των LEGEND το τελευταίο χρονικό διάστημα!Δεν ήταν πολύς καιρός πριν που η ομάδα ήταν στην κορυφή του κόσμου!Και τώρα?Μια ομάδα παρατημένη και σε πλήρη αποσύνθεση!Ο μάνατζερ ALEXANDROS7,ο άνθρωπος που ξημεροβραδιάζονταν στο KARAISKAKIS STADIUM εδώ και 8 χρόνια,πατούσε αραιά και που το πόδι του,έκανε ένα τσιγάρο και έφευγε!

Κανείς δεν ξέρει τι είχε πάθει..Είχε πλέξει σίγουρα.Αλλά με τι?Με γκομενάκια?Με ναρκωτικά?Με το ποτό?Με τον τζόγο?Με την μαφία ίσως?Ή με όλα αυτά μαζί συγχρόνως!

Τα πράγματα ήταν τόσο άσχημα που ο πάνσοφος γέροντας Κοτίδης αναγκάστηκε μετά από πάρα πολλά χρόνια να συγκαλέσει έκτακτο Συμβούλιο των Σοφών του Χωριού!Μια κίνηση πανικού,καθώς ο γέροντας δεν μπορούσε να πιστέψει την προδοσία του ΑLEXANDROU7 και προσπαθεί να σώσει οτιδήποτε και αν σώζετε και να αποτρέψει την απόλυτη καταστροφή και την επιστροφή στην IV.Μάλιστα φήμες υπάρχουν ότι πάει να κάνει το κόλπο γκρόσο και να πείσει τον ΘΕΟ να επιστρέψει στους πάγκους και να αναλάβει τα ηνία του συλλόγου...

Οι εξελίξεις είναι καταιγιστικές και ίσως σύντομα ο ΑLEXANDROS7 ίσως να αποτελέσει παρελθόν για τον σύλλογο μετά από 8 και πλέον χρόνια...

ΥΓ1: Το ότι θα ανέβαινε ο Στέλιος και θα το έπαιρνα μόλις σήμερα χαμπάρι επειδή μιλήσαμε στο τηλ.,δεν το περίμενα ποτέ!Συγχαρητήρια Στέλιο και εύχομαι να ξαναεπιστρέψεις στην κορύφη!

ΥΓ2: Καλωσήρθες και εσύ πίσω μισητέ μου αντίπαλε!Όσα χρόνια και αν περάσουν το LEGENDS-SUPERNOVA θα είναι πάντα ένα ντέρμπυ μίσους... :) (hi)

ΥΓ3¨Προς Ηλία: THE FINAL PROBLEM solved and you have solved it!Και τώρα τι????? :?

Κάποτε οι πρωταθλητές άνοιγαν το νήμα.Μήπως πρέπει και τώρα???

This Post:
11
301015.65 in reply to 301015.64
Date: 11/24/2019 18:31:33
terastiousp
III.14
Overall Posts Rated:
31963196
Second Team:
White Walkers
ΥΓ3¨Προς Ηλία: THE FINAL PROBLEM solved and you have solved it!Και τώρα τι????? []

Κάποτε οι πρωταθλητές άνοιγαν το νήμα.Μήπως πρέπει και τώρα?


Δυο φορες εχω ανοιξει το νημα της Α1. Την πρωτη εκανα την χειροτερη μου συγκομιδη σε νικες με 7. Την δευτερη την καλυτερη μου με 20. Ειναι ενα ρισκο

Θα τηρησω ομως την παραδοση!

Winter is coming...
Advertisement