BuzzerBeater Forums

BB Israel > U21 National Team Speeches

U21 National Team Speeches (thread closed)

Set priority
Show messages by
From: odie
This Post:
55
299257.4 in reply to 299257.3
Date: 05/08/2019 10:51:44
ThEyeTiger
II.2
Overall Posts Rated:
6565
Second Team:
Hiatus Kaiyotes
אחרי 4 עונות תחת הדיקטטור, הגיע הזמן להגיד תודה ולהמשיך הלאה.

ישראל הצעירה צריכה מנהיגות חדשה, מנהיגות חדשה שאינטרסים אישיים לא מסנוורים אותה, שמחוברת לכל העם ולכל השחקנים שלו. כל מי שנמאס לו מזימונים עם ניחוח של שחיתות, מזה שהמאמן טס במחלקה ראשונה כשכל השחקנים במחלקת תיירים, מאנשי עסקים מסתוריים באימוני הנבחרת, מוזמן להצביע ברגליים.

אני מבטיח מנהיגות הרבה יותר מחוברת, שקופה, ונקיית כפיים. אני במשחק מעונה 10 והייתי סקאוט וחלק ממערך הנבחרת הצעירה במספר עונות, ומתחייב להצעיד אותה להישגים ופסגות חדשות.

חלאס אלון, מה שלא עשית ב4 עונות כבר לא תעשה. התעוורת מהאגו של עצמך.

ממשיכים הלאה!

From: odie
This Post:
55
299257.5 in reply to 299257.4
Date: 05/10/2019 14:19:32
ThEyeTiger
II.2
Overall Posts Rated:
6565
Second Team:
Hiatus Kaiyotes
עם ישראל!

בקמפיין שלי עשינו תהליך אדיר, משם מוכר למחצה בקהילה, אבל לא בהקשר של אימון נבחרת בשום פנים, עשיתי יחד איתכם דרך והפכתי למועמד לגיטימי והסקרים מנבאים הצלחה חסרת תקדים.

אבל אני לא עוצר פה ולא מסתפק בזה. יש לנו מטרה והיא להחליף את השלטון. אנחנו מספר מתמודדים חזקים עם מטרה דומה. הדברים על המשא ומתן בינינו לריצה משותפת עלו לאחרונה בתקשורת וכיום אני יכול לפרסם אותם פה.

יש לנו רצון ליצור אלטרנטיבה חזקה ואמיתית. העם רוצה שינוי ומוכן מאי פעם.
בכדי להעניק לאנשים את משאת נפשם פניתי לשולחן הדיונים עם נירמן היקר, מתוך רצון לאחד כוחות ולאיים ישירות על השלטון בלי למצמץ.

והיום אנחנו מוכנים, אני מודיע על הסרת מועמדותי וריצה משותפת עם נירמן. אך כמו שלמדנו מהאירועים האחרונים - ללא רוטציה. אני תומך בניר כמועמד לאימון הנבחרת הצעירה וקורא לכולם להצטרף ולהצביע לדרך שכולה טוהר ותקווה.

תודה על כל התמיכה. הדרך רק מתחילה כאן!