BuzzerBeater Forums

BB Türkiye > U21 National Team Speeches

U21 National Team Speeches (thread closed)

Set priority
Show messages by
This Post:
33
299230.2 in reply to 299230.1
Date: 05/08/2019 05:34:47
Overall Posts Rated:
287287
Merhabalar. Bir proje yürüttüğümüz ve bunu tamamlamadan bırakmayı düşünmediğim için tekrar adayım 😊

Ilk geldiğimde 4 sezon önce finaller sampıyonalar sözü vermemiştim. U21 başlığına yazdıgım gibi her sezon duzenlı güçlü seviyede takım kurma sözüm vardı. O artık basarıldı gibi. çünkü önümüzdeki sezonlar da cok güzel kadrolar geliyor takip ediyorum. Bu geçtiğimiz sezon final oynayarak takımın geliştiğini görmüş olduk.

Bu sezonda Türkiye u21 takımının güçlü, hiçbir rakibine macı bırakmayan, rakıplerın iyi incelemek zorunda olduğu bir kadromuz var. Kadroyu bu aralar güncelleyecegım.

18'lık oyuncular ile ilgilendirmeye başlandı. Çok draft oldugu icin 2500k maas ve superstar potansiyel üzerini alıyor scout ekiplerimiz. Eğer 2500 maasın altında ama ozellıklerını iyi düşündüğünüz oyuncu varsa lütfen haber ediniz.

Artık dünya kupasına gitme zamanı geldı. Bu sene Avrupa şampiyonası. Heyecanlı olacak 😊

Gruplar açıklanır yakında. 110k ' lık pıvotu olan Almanya ve ev sahibi Bosna ile aynı grupta olmak istemem. Sansımızın bıraz guzel gitmesini diliyorum 😊