BuzzerBeater Forums

BB România > U21 National Team Speeches

U21 National Team Speeches (thread closed)

Set priority
Show messages by
From: Otis
This Post:
00
296635.2 in reply to 296635.1
Date: 10/26/2018 03:58:23
The Defenders
RBBA
Overall Posts Rated:
441441
Second Team:
The D-fenders
Salutare.


Probabil ca deja majoritatea ma cunoasteti dar am sa ma prezint succint.

Experienta mea in BB include:
(in game tactics ) experienta indelungata la nivel de prima liga si b3
(training exp) am gestionat 2 jucatori de la nivel de 19 ani la u21 pana la NT (f.antohi si C.Constantinescu)
(commitment) fata de alte sezoane, acum trec printr-o perioada (neprogramata) in care am mai mult timp la dispozitie pentru a gestiona situatia de la o saptamana la alta.

minusuri pe care inteleg sa le recunosc pe considerente de transparenta si conlucrare
nu am folosit niciodata instrumentele de identificare a tinerilor existenti in BB(in sensul ca cei care azi au 20 de ani si nu sunt in vreo baza de date)
nu am o relatie existenta cu cei care s-au implicat recent in gestionarea echipei u21.


From: Dacian

To: Otis
This Post:
00
296635.3 in reply to 296635.2
Date: 10/26/2018 05:51:21
Danube Delta
RBBA
Overall Posts Rated:
131131
Second Team:
Danube Delta Intl.
Eu am folosit NT Scout. E o unealta foarte buna si gratuita.
Succes!

This Post:
33
296635.4 in reply to 296635.3
Date: 10/27/2018 04:45:02
Carbó VB Ploiesti
II.2
Overall Posts Rated:
147147
Salut.

Cum am fost singurul care candida in primele 2 zile, am crezut ca nu va fi nevoie sa pun un speech, insa ma bucur ca m-am inselat ...iata ca si-au facut aparitia si competitorii!

Nu voi vorbi prea mult despre activitatea mea la echipa de club, fiindca a antrena U21 e cu totul alta mancare de peste. Pe scurt, insa: sunt in Buzzerbeater inca din sezonul 8, am la activ o Cupa si cateva finale de Cupa + suficienta experienta in prima liga. Am trimis jucatori la nationala mica (mai putin la cea mare) - de altfel am si fost la carma acestei echipe in sezoanele 24 & 25 - cel din urma fiind probabil cel mai bun pe care l-a avut aceasta nationala, ajungand la 3 puncte distanta de semifinalele Turneului de Consolare. Cat timp am fost antrenor, m-am folosit atat de NT Scout cat si de suportul celor care au antrenat juniori, comunicand constant cu acestia.

Lipsa timpului m-a tinut departe de intentia de a candida din nou, insa aspectul asta nu mai reprezinta o problema acum.
Nu voi promite nimic in ceea ce priveste rezultatele pe care le voi avea in cazul in care voi fi ales la carma nationalei mici (nu sunt politician), insa va asigur ca voi depune tot efortul astfel incat sa cresc valoarea echipei - gandindu-ma inclusiv la mai mult de un mandat.

Acestea fiind zise ... Va multumesc celor care v-ati rapit din timp sa verificati acest thread si sa va interesati de soarta nationalei mici!