BuzzerBeater Forums

Bosna i Hercegovina - II.1 > Sezona 43

Sezona 43

Set priority
Show messages by
This Post:
00
295292.7 in reply to 295292.6
Date: 7/24/2018 2:42:23 PM
Ljute Ptice
II.2
Overall Posts Rated:
5151
47 poena u prvoj cetvrtini. Bez promasaja :D

This Post:
00
295292.8 in reply to 295292.6
Date: 7/25/2018 2:48:37 AM
Paćenici
II.1
Overall Posts Rated:
134134
Prvi se mačići u vodu bacaju

From: Ibro

This Post:
11
295292.9 in reply to 295292.4
Date: 7/27/2018 1:56:29 PM
KK Arsenal Lions
Prva Liga BiH
Overall Posts Rated:
121121
Evo i mene napokon u drugoj lizi :)

From: tursunovic

To: Ibro
This Post:
11
295292.10 in reply to 295292.9
Date: 7/27/2018 5:57:53 PM
K.K MILLENIUM
Prva Liga BiH
Overall Posts Rated:
614614
Second Team:
K.K MILLENIUM II
Sledeci cilj treba da bude Prva,da se i tu oprobas. :D

This Post:
00
295292.12 in reply to 295292.11
Date: 7/29/2018 3:18:49 AM
Ljute Ptice
II.2
Overall Posts Rated:
5151
Penaredondo kao Nurkic nabere 6 licnih za 15 minuta, Kostanjevac prepio vece prije i odglumi povredu da ne bi morao igrati. Bez dva bitna igraca nije se ni moglo vise uraditi, iako sam ocekivao poraz. Vjerovatno cu po usima dobiti i u utorak.
Ova ce sezona biti malo teza od ovih ranijih, ocekuje se rezultat, a ja tek ustimao da imam znacajan plus u finansijama svake sedmice.

This Post:
00
295292.13 in reply to 295292.11
Date: 7/31/2018 3:23:32 PM
Ljute Ptice
II.2
Overall Posts Rated:
5151
Udari me lik normalom :)), iako sam ga po ocjenama mozda trebao dobiti.
Ovaj Dzenaza ce se posloziti kad bude trebao sa mnom da igra :D

This Post:
00
295292.15 in reply to 295292.14
Date: 8/1/2018 7:05:01 AM
Paćenici
II.1
Overall Posts Rated:
134134
Ispratio sam zavrsetak :). Opet jedna od zanimljiivijih utakmica ovog kola :).

Ja sam danas 'uzivao' u patnji moje odbrane da zaustavi 2 igraca Pacenika. Ode jedan na pleja - izleti sa 6 licnih, ode drugi i on za njim. Sredinom trece cetvrtine mi se na Pleju rotiraju startni i rezervni KC, jedan ode na KC-a, drugi na pleja.
Pacenici samo nisu imali srece zbog povrede onog grckog centra, inace bi se ovo drugacije okrenulo.
Mislim da ce uz njegov oporavak, te popravku forme kod centra koji se tek prikljucio ekipi, biti ako ne najjaca, jedna od tri najjace ekipe u ligi, sigurno :) Inace ubjedljivo najjaca kombinacija pleja+beka u ligi. Meni danas 65 poena od 75, na prethodnim utakmica isto bez problema su postizali vise od 50% koseva ekipe, jos su imali tada i clana fantasticne trojke (pomenutog centra koji je danas izostao zbog povrede), a koji je uzimao znatan broj suteva. Povratkom njega i ulaskom u formu ovog kelija, morace pacenik da se cuva na dva fronta, a po mojoj procjeni malo je ekipa koje to mogu uraditi (obuhvatajuci i moju u izjavu) :)
Jedini im nedostatak je malo skracena klupa, ali s ozbirom da je kod vecine ekipa u ligi tako, to i nije neki problem.
Nahvalih ga malo, ali ugl po meni jedan od favorita za naslov :).


Jedva sam skontao od ovolikih pohvala da pricas o meni :)
Fakticki igrao sam sa 2 vanjska igrača i jednim centrom sa slabom formom. Dva igrača koji su bili krilo i KC su nešto loši. Dok mi se vrati Centar koji je povrijeđen i kad dovedem kednog na Krilo moze se ocekivati dobra zavrsnica u play offu. Pomladio sam malo ekopu. SG minje u prvoj bio prvi strijwlac lige. Valjda moze i ovdje :)

From: Dikembe

This Post:
00
295292.16 in reply to 295292.15
Date: 8/1/2018 12:36:30 PM
Ljute Ptice
II.2
Overall Posts Rated:
5151
Ispratio sam zavrsetak :). Opet jedna od zanimljiivijih utakmica ovog kola :).

Ja sam danas 'uzivao' u patnji moje odbrane da zaustavi 2 igraca Pacenika. Ode jedan na pleja - izleti sa 6 licnih, ode drugi i on za njim. Sredinom trece cetvrtine mi se na Pleju rotiraju startni i rezervni KC, jedan ode na KC-a, drugi na pleja.
Pacenici samo nisu imali srece zbog povrede onog grckog centra, inace bi se ovo drugacije okrenulo.
Mislim da ce uz njegov oporavak, te popravku forme kod centra koji se tek prikljucio ekipi, biti ako ne najjaca, jedna od tri najjace ekipe u ligi, sigurno :) Inace ubjedljivo najjaca kombinacija pleja+beka u ligi. Meni danas 65 poena od 75, na prethodnim utakmica isto bez problema su postizali vise od 50% koseva ekipe, jos su imali tada i clana fantasticne trojke (pomenutog centra koji je danas izostao zbog povrede), a koji je uzimao znatan broj suteva. Povratkom njega i ulaskom u formu ovog kelija, morace pacenik da se cuva na dva fronta, a po mojoj procjeni malo je ekipa koje to mogu uraditi (obuhvatajuci i moju u izjavu) :)
Jedini im nedostatak je malo skracena klupa, ali s ozbirom da je kod vecine ekipa u ligi tako, to i nije neki problem.
Nahvalih ga malo, ali ugl po meni jedan od favorita za naslov :).


Jedva sam skontao od ovolikih pohvala da pricas o meni :)
Fakticki igrao sam sa 2 vanjska igrača i jednim centrom sa slabom formom. Dva igrača koji su bili krilo i KC su nešto loši. Dok mi se vrati Centar koji je povrijeđen i kad dovedem kednog na Krilo moze se ocekivati dobra zavrsnica u play offu. Pomladio sam malo ekopu. SG minje u prvoj bio prvi strijwlac lige. Valjda moze i ovdje :)

Ako tipujes na plasman u premijer ligu, ne zaboravi, moras imati 21 milion na racunu da bi mogao igrati tamo. Ja sam tek na prvom milionu :)

Advertisement