BuzzerBeater Forums

BB Srbija > National Team Speeches

National Team Speeches (thread closed)

Set priority
Show messages by
From: krmelj
This Post:
44
294912.2 in reply to 294912.1
Date: 07/20/2018 13:22:26
Kurajberi
Prva Liga
Overall Posts Rated:
605605
Second Team:
Trbonje
Malo sam sacekao da vidim da li ce slucajno, mozda neko da se kandiduje ali svasta haha, cemu se ja nadam

Postedecu nas nekih besednickih govora, manje vise sumirao sam sve na kraju prosle sezone i jasno je, a i vi znate sta da ocekujete od mene. Prvo, probacu da uredim malo skauting i da prosirim broj ljudi koji ce time da se pozabave, malo nas je. Drugo, neophodna je postepena rekonstrukcija ekipe i podmladjivanje. Odredjeni igraci, a ima ih dosta (Roganovic 37, Vukcevic 35, Doroslovacki 35, Boskovic i Zivadin po 34 itd) su dosta toga uradili vec za reprezentaciju i zasluzili su da se uskoro i odmore od reprezentativnih obaveza. Naravno, to se nece desiti naprasno i navrat-nanos, videcemo kako ce koji od njih da propada i kad da se raspadne. To se mora postepeno odraditi, jedan po jedan i nece biti lako, kvalitet ovih mladjih nije na istom nivou. Tu dolazimo do trece stavke, snizavanja ambicija. Zamolio bih zajednicu da ne bude neralna i ocekuje dalja zlata i medalje nego malo realnosti, centre skoro da i nemamo, a da li su igraci poput Curuvije, Vojvode ili Micunovica kalibar za medalju? Bez uvrede, dobri igraci ali ne vrhunski. Dakle, ja sam spreman da malo srozam ambicije ali daleko od toga da necu dati sve od sebe da iznenadimo.

I cetvrto, nemojte me pozurivati kada cu da uredim google disc i draft, imam vremena do sledece subote i rasporedicu vreme kako meni odgovara, ovo je vec treci mandat, zasicenje je veliko ali tu su i neki novi izazovi, pre svega pripremiti novu generaciju sto je bolje moguce.

Hvala svima, idemo u nove pobede, izvucene su i grupe za EP, o tome cemo kada dodje vreme za to. Mi smo 2. reprezentacija na rang listi i moramo da idemo na prolaz dalje.

Message deleted