BuzzerBeater Forums

BB Srbija > U21 National Team Speeches

U21 National Team Speeches (thread closed)

Set priority
Show messages by
This Post:
00
293160.2 in reply to 293160.1
Date: 04/12/2018 21:02:32
KK GLASINAC SOKOLAC
III.4
Overall Posts Rated:
160160
E evo da obrazlozim svoju kandidaturu
Prvo osnovno dolazim sa Sokoca planina Romanija i imam 21 godinu.
Igricu igram vec nekih 5-6 godina mozda i vise ukupno
Do sada nisam nikada bio selektor sto (sto ne znaci da ne znam nista oko U21) :) ali kad je Alempije dobio sansu na klupi CZV sa onakvim iskustvom do tad, valjda i ja mogu na igrici :D
Svake izbore mi nekako dodje,da zelim da budem selektor neke zemlje jer mi je to zelja jos od kada sam poceo da igram igricu,ali onda bolje razmislim sto da se dzaba zamaram oko tamo neke Š drzave ako ne mogu biti selektor u svojoj i odustanem.
Sada nisam odustao i nadam se da cete me podrzati,jer je ocigledno doslo do zasicenja zbog toga bi volio da dobijem sansu jer sam spreman odvojiti stvarno dosta vremena da bih nadam se napravio nesto sa njom
Mlada repka me je dosta vise privlacila nego A,nekako je ljepsi osjecaj kad napravis mladog reprezentativca i gledas kako se sprda sa vrsnjacima :D Nego A,bar meni .
Pored aktuelne generacije zelio bih pokusati napraviti nesto i za buduce,a to je da nakon svakog drafta odaberemo 14-15 igraca koje bi kupili nasi menadzeri i koji bi u godinama i sezonama koje dolaze cinile okosnicu repke,i to bi bio sigurno pravi recept za uspijeh jer igraci nadam se kod nasih ljudi ne bi gubili treninge.
Do sada sam imao 5 mladih reprezentativaca.

Znam kako i sta ide,jer sam sigurno 5 sezona ucio od GM-Kyve,stvari oko treninga :) Jer je on neko ko je po mom misljenju najbolji menadzer u BIH i sigurno sam mogao od njega dosta da naucim,a i njegovi reprezentativci i rezulati govore sami za sebe :)

Sto se tice sastava repke,iskreno ne znam sa cim raspolazemo ali bih vrlo brzo u slucaju da me izaberete se aktivirao i radio sve sto je potrebno oko nje
DO sada sam samo povremeno ulazio na forum Srbije jer uglavnom nije bio aktivan,dok bih se ja trudio da sto vise zainteresujem zajednicu u slucaju da postanem selektor,i da svi skupa sa nestrpljenjem cekamo utakmice voljene nam zemlje :D
U BIH sam jednom mislio da se kandidujem za selektora,al su me braca prijavila pa sam nazalost popio kaznu i nisam se ni pojavio na listi kandidata :D Tj nisam ostao do pocetka izbora,iako je moglo da se zavrsi drugacije.

Spremam sam da ulozim dosta vremena oko reprezentacije,i vratim je tamo gdje pripada :) A nadam se da cu bar ovde dobiti sansu,jer je tamo bilo nemoguce(jer sam ja skupljao glasove porukama,ni na kraj pameti mi da nije dozvoljeno,ali svejedno nikad nikog ne bih prijavio radi toga)

Od mene mozete ocekivati,najavu pred svaki mec detaljnu izvjestaje sa treninga,analizu meceva i samo u bas vanrednim situacijama bi to izostalo,a takvih gotovo da nema nikad.
Pozdrav sa Romanije,Stefan :)

PS: Pisacemo mailove menadzerima i cijeli dan ako treba,i pratiti igrace jer je biti selektor svoje drzave nesto najbolje sto postoji na ovoj prelijepoj igrici :)

Last edited by Stefan97 at 04/12/2018 23:03:47

From: Andra93
This Post:
22
293160.3 in reply to 293160.2
Date: 04/15/2018 01:39:21
Overall Posts Rated:
104104
Pozdrav zajednico!

Evo i da se zvanicno predstavim. Iz Beograda sam, takodje Stefan, godiste pise u imenu...

Nikada nisam bio selektor, ali imam ogromno skauting iskustvo. Bio sam deo skauting tima kod 5-6 selektora (jako poznatih celoj zajednici) sto podrazumeva proteklih par RL godina 3-4 sigurno.

Oduvek sam imao zelju da vodim rep. ali pre svega nikada se ne bi kandidovao da ne mislim da sam spreman da je vodim sto u pogledu znanja, sto u pogledu vremena.

Dakle od mene mozete ocekivati pre svega dobru atmosferu (mislim da ce dobri rezultati pre svega tu da pomognu), maksimalnu posvecenost i par malih promena u nasem sistemu treninga.

Ko god da pobedi nadam se da cemo uzivati u igri i oformiti malo siru komunikaciju u samoj zajednici!