BuzzerBeater Forums

BB Hrvatska > National Team Debate Thread

National Team Debate Thread (thread closed)

Set priority
Show messages by
From: treant
This Post:
22
291437.2 in reply to 291437.1
Date: 01/04/2018 06:21:36
Overall Posts Rated:
782782
Ovim putem podržavam kandidaturu obojice, moj glas ide doktoru jer smo zajedno planirali objaviti kandidaturu (o tome smo bili pisali) no zbog privatnih obaveza nisam u mogućnosti posvetiti se maksimalno koliko bi trebalo no svakako ću biti uključen koliko god ću moći.

Ibra, mislim da se ne trebaš povući, uvijek je dobro imati kvalitetnu zamjenu (a nikada se ne zna, sjećam se ja izbora kada su bila iznenađenja).

Planirao sam prodati Čavku zbog slaganja ekipe i pokušaja napada na B3 ali stvarno nemam vremena ni za to pa će on ostati u rosteru i nadam se zajedno sa Serdarom koji će valjda sa svojih 141 TSP dobivati više prilike za igru pod novim vodstvom i pridonijeti uzletu repke jer kao što je rekao i doktor, ova generacija je jača od one koja je osvajala trofeje i barem joj je mjesto u top 20.

From: Ibra

This Post:
22
291437.3 in reply to 291437.2
Date: 01/04/2018 13:32:20
SiSiSibenka
II.2
Overall Posts Rated:
419419
@doc
inace nije dovoljno reci da se prijavljujes....potrebno je livon tipkon misa na pageu NT Election kliknuti na register


@trent
vidin ja vec su tu mista u repki rezervirana...jel mogu ja rezervirati za moga Loleka misto....ja ako doden na celo odma vracan sve legende od Mije pa do Repusica

inace tribalo bi raditi specijalizirane igrace za vanjsku taktiku i specijalizirane igrace za unutarnju taktiku po meni...npr. vanjski sa 16+IS ili nutarnji sa 16+ JS....mislin da mi takvih nemamo bas (mozda i imamo samo nisan upoznat sa njihovin likom i djelom )....zanima me i vase misljenje....ali to triba od prvog treninga pa do godine 30.....ali to cu ja nadam se iduce sezone ako dodem na celo mlade repke usmjeravati mlade

ja pokusavan kao za nesto specijalizirati ove svoje....za sada su jedino specijalizirani da budu losi...ali i to je nesto)

Last edited by Ibra at 01/04/2018 13:34:20