BuzzerBeater Forums

Hellas - I.1 > ΣΕΖΟΝ 41-Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗ

ΣΕΖΟΝ 41-Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗ

Set priority
Show messages by
This Post:
22
291357.8 in reply to 291357.6
Date: 01/10/2018 14:36:17
OLYMPIAKOS PIRAEUS LEGEND
III.12
Overall Posts Rated:
10761076
BBB με το δεξί και για τους 2 μας!!!! (y)

Λογικό είναι!Τρόμαξαν οι αντίπαλοι από τα νέα μας γήπεδα!!!Κρύος ιδρώτας τους έλουσε... (:|


Ειδικά από το δικό σου..... :P

This Post:
11
291357.9 in reply to 291357.8
Date: 01/10/2018 18:29:43
terastiousp
III.14
Overall Posts Rated:
31963196
Second Team:
White Walkers
BBB με το δεξί και για τους 2 μας!!!!


Ναι για εμενα η 1η νικη και για σενα η 10η στον θεσμο! Βεβαια αν μεινω ετσι δεν με βλεπω να παιρνω αλλη

Λογικό είναι!Τρόμαξαν οι αντίπαλοι από τα νέα μας γήπεδα!!!Κρύος ιδρώτας τους έλουσε...


Χαχαχαχαχαχαχα στο KARAISKAKH STADIUM η αντιπαλη ομαδα ουτε με την διπλη προβλεψη ουτε με την 2-3 καταφερε να αποφυγει το μπλοου αουτ. Το νεο βαμμενο παρκε ειναι επιβλητικο!!


Ειδικά από το δικό σου.....


Χαχαχαχαχαχα το γηπεδο ειναι το μεγαλο οπλο της ομαδας πλεον. Και φημες λενε οτι στην 1η εντος εδρας ηττα της ομαδας στο Β3 οι αντιπαλοι δεν θα φυγουν απο το γηπεδο ζωντανοι...

Winter is coming...
This Post:
00
291357.10 in reply to 291357.9
Date: 01/11/2018 09:57:55
OLYMPIAKOS PIRAEUS LEGEND
III.12
Overall Posts Rated:
10761076
Ναι για εμενα η 1η νικη και για σενα η 10η στον θεσμο! Βεβαια αν μεινω ετσι δεν με βλεπω να παιρνω αλλη :(


Πιστεύω θα κάνεις και άλλες ως το τέλος!Το σημαντικό είναι ότι τσίμπησες καλά λεφτά!Εν αντιθέσει με εμάς που ο μάντης του χωριού προφήτευσε οικονομικό κραχ μέσα στο 2018!!! O^*

Εγώ πάντως ως τώρα στο Β3 δεν θυμάμαι τις 10 νίκες,αλλά την μοναδική μου ήττα!Θα είχα ευκαιρία να φτάσω στους 8!

Χαχαχαχαχαχαχα στο KARAISKAKH STADIUM η αντιπαλη ομαδα ουτε με την διπλη προβλεψη ουτε με την 2-3 καταφερε να αποφυγει το μπλοου αουτ. Το νεο βαμμενο παρκε ειναι επιβλητικο!!


Να σου πω,στην αρχή με το διπλομάντεμα και την 2-3 φοβήθηκα,γιατί είναι ομάδα με 850κ μισθούς και αρκετούς διεθνείς!Έφαγα τραυματισμό κιόλας του Πολωνού ψηλού!Τελικά όμως οι δικοί του τα χάσανε με το παρκέ!!!

Ο τύπος πέρσι σε 8 ματς Β3 δεν είχε μαντέψει στα 7!Στο 1 μόνο είχε διπλομαντέψει LI και είχε φάει 120 πόντους από motion και δεν ξαναμάντεψε!Και με αιφνιδίασε!


Χαχαχαχαχαχα το γηπεδο ειναι το μεγαλο οπλο της ομαδας πλεον. Και φημες λενε οτι στην 1η εντος εδρας ηττα της ομαδας στο Β3 οι αντιπαλοι δεν θα φυγουν απο το γηπεδο ζωντανοι...


Ο Κοτίδης πάντως έχει δώσει εντολή πριν έρθουμε εκεί,να υπογράψουμε για βαρύ σέντερ αυτόν:

http://www.wetpaint.com/wp-content/uploads/2017/06/game-o... XD


This Post:
11
291357.11 in reply to 291357.10
Date: 01/11/2018 18:37:00
terastiousp
III.14
Overall Posts Rated:
31963196
Second Team:
White Walkers
Εν αντιθέσει με εμάς που ο μάντης του χωριού προφήτευσε οικονομικό κραχ μέσα στο 2018!!!


Χαχαχαχαχαχαχα για πες τον μαντη να ξαναδει την σφαιρα του τωρα μηπως και προφητευσει οικονομικο κραχ και για την ομαδα μου μεσα στο 2018...

Εγώ πάντως ως τώρα στο Β3 δεν θυμάμαι τις 10 νίκες,αλλά την μοναδική μου ήττα!Θα είχα ευκαιρία να φτάσω στους 8!


Δεν ξερω εγω ειμαι ακομα αηττητος και δεν μπορω να σε καταλαβω... χαχαχαχαχαχαχαχα


Ο Κοτίδης πάντως έχει δώσει εντολή πριν έρθουμε εκεί,να υπογράψουμε για βαρύ σέντερ αυτόν:

(http://www.wetpaint.com/wp-content/uploads/2017/06/game-o...)


χαχαχαχαχαχα αυτος θα μας καθαρισει εναν εναν... φερε τον φιλο του που ειναι λιγο loser απεναντι μας

(https://www.google.gr/imgres?imgurl=http%3A%2F%2Fdigitalsp...)

Last edited by τεράστιος at 01/11/2018 18:38:15

Winter is coming...
This Post:
11
291357.12 in reply to 291357.5
Date: 01/12/2018 06:08:16
Μετεωρα B.C.
IV.6
Overall Posts Rated:
788788
Second Team:
Avengers B.C.
Ενας παλιος γνωρισμος θα σε περιμενει αυριο στο γηπεδο μας (32241950). Ευτυχως για μενα το παληκαρι αποδειχτηκε μεγαλος ρουφιανος με αποτελεσμα να μου δωσει σε ενα τεραστιο ντοσιε καθε λεπτομερεια που αφορα την ομαδα σου.

Επισης θα εισαι η πρωτη ομαδα του πρωταθληματος που θα εγκαινιασει το καινουργιο μας παρκε. Καλο ματσακι να εχουμε.

This Post:
00
291357.13 in reply to 291357.11
Date: 01/12/2018 06:11:31
Μετεωρα B.C.
IV.6
Overall Posts Rated:
788788
Second Team:
Avengers B.C.
Πιστεύω θα κάνεις και άλλες ως το τέλος!Το σημαντικό είναι ότι τσίμπησες καλά λεφτά!Εν αντιθέσει με εμάς που ο μάντης του χωριού προφήτευσε οικονομικό κραχ μέσα στο 2018!!!


Λογικα ο μαντης δε θα μας βλεπει καν στη σφαιρα εμας. Για πες του να ριξει μια πασιετζα μηπω και δουμε ασπρη μερα. κι απο μενα εχεις δωρακι ανεκτιμητης αξιας. Θα στον στειλω τυλιγμενο και κορδελιασμενο (43916938)

This Post:
00
291357.14 in reply to 291357.12
Date: 01/12/2018 07:24:14
Tavraikos BC
III.9
Overall Posts Rated:
8888
Χάχαχαα

Ο Λετονός χτιστης..??? Ρουφιανάκι από τα λίγα.... Λέει πολλά όσα και τα φάουλ που κάνει!!! Ελπίζω να μη σου χαλάσει το παρκέ μόνο...!!!

Λογικά θα είμαστε λειψοί, οπότε αναμένεται να κάνεις πάρτυ αύριο...

Έτσι όπως το έγραψες νόμιζα ότι θα είναι ο Arivaranokoutsogerakas!!!!

Απολαύστε με γιατί όπως φαίνεται πάμε σουμπιτοι 1ο φαβορί για κάθοδο... Δεν είμαστε για πάνω μονο για πρωτάθλημα ΙΙ κατηγορίας

This Post:
00
291357.15 in reply to 291357.14
Date: 01/12/2018 07:49:01
Μετεωρα B.C.
IV.6
Overall Posts Rated:
788788
Second Team:
Avengers B.C.
Ο Λετονός χτιστης..??? Ρουφιανάκι από τα λίγα.... Λέει πολλά όσα και τα φάουλ που κάνει!!! Ελπίζω να μη σου χαλάσει το παρκέ μόνο...!!!


Αχ αυτα τα φαουλ του. Φανταζομαι γι αυτο τον εστειλες γιατι παικτικα σιγουρα μπορει να ανεβασει επιπεδο μια ομαδα. 131 σκιλς δεν ειναι και λιγα.

Απολαύστε με γιατί όπως φαίνεται πάμε σουμπιτοι 1ο φαβορί για κάθοδο... Δεν είμαστε για πάνω μονο για πρωτάθλημα ΙΙ κατηγορίας


Ειναι πολυ νωρις ακομα και πολλες ομαδες δεν σε εχουν βαλει απο κατω. Οποτε με λιγη ενισχυση γιατι οχι;

This Post:
00
291357.16 in reply to 291357.15
Date: 01/12/2018 07:59:45
Tavraikos BC
III.9
Overall Posts Rated:
8888
Αχ αυτα τα φαουλ του. Φανταζομαι γι αυτο τον εστειλες γιατι παικτικα σιγουρα μπορει να ανεβασει επιπεδο μια ομαδα. 131 σκιλς δεν ειναι και λιγα.


Για αυτό και μόνο...παικταράς... Ίσως εάν τον είχα τώρα στο ρόστερ, πριν πάρω τον Γεωργιανό, να είχα μια νίκη τουλάχιστον και ήμουν σε καλύτερη μοίρα, θα μου έλυνε πολλά προβλήματα..

Ειναι πολυ νωρις ακομα και πολλες ομαδες δεν σε εχουν βαλει απο κατω. Οποτε με λιγη ενισχυση γιατι οχι;


Αντικειμενικά το βλέπω δύσκολο...

This Post:
00
291357.17 in reply to 291357.16
Date: 01/12/2018 08:57:14
OLYMPIAKOS PIRAEUS LEGEND
III.12
Overall Posts Rated:
10761076
Προς Τεράστιο και Μετεωρίτη:

Χαχαχαχαχαχαχα για πες τον μαντη να ξαναδει την σφαιρα του τωρα μηπως και προφητευσει οικονομικο κραχ και για την ομαδα μου μεσα στο 2018...


Λογικα ο μαντης δε θα μας βλεπει καν στη σφαιρα εμας. Για πες του να ριξει μια πασιετζα μηπω και δουμε ασπρη μερα. κι απο μενα εχεις δωρακι ανεκτιμητης αξιας. Θα στον στειλω τυλιγμενο και κορδελιασμενο (43916938)


Ο μάντης του χωριού εμένα μου κάνει απατεωνίσκος και κομπογιαννίτης,αλλά ο πάνσοφος πίνει νερό στο όνομά του και σκέφτεται να τον εντάξει και στο Συμβούλιο των σοφών!

Ανέβηκαν πολύ οι μετοχές του τελευταία γιατί όταν είμασταν στην IV είχε πει στον Κοτίδη ότι θα γίνει μεγάλος και τρανός , οι LEGENDS θα γίνουν Πρωταθλητές Ελλάδος τουλάχιστον δις και το όνομά του θα γίνει ξακουστό στα πέρατα της Γης.

Ακόμα περισσότερους πόντους κέρδισε μετά την προφητεία ότι ο καφετζής του χωριού θα χρεωκοπήσει και το καφενείο του χωριού θα κλείσει (βέβαια λογικό ήταν μετά την φυλάκιση του πάνσοφου...αφού τα μισά ποτά εκεί μέσα τα έπινε μόνος του και σχεδόν τα άλλα μισά τα κερνούσε αυτός)!!! 8}

Δυστυχώς ο μάντης κάνει δωρεάν προβλέψεις μόνο για τον Κοτίδη!Sorry παιδιά,αλλά δεν ξέρω τι επιφυλάσσει το μέλλον σε εσάς!!Το μόνο που ξέρω,είναι ότι εμείς θα τον πιούμε κανονικά μέσα στο 2018!!!! XD

Προς Τεραστιο:

Δεν ξερω εγω ειμαι ακομα αηττητος και δεν μπορω να σε καταλαβω... χαχαχαχαχαχαχαχα


Ως το 9-0 τότε ήμουν η μοναδική Ελληνική ομάδα που ήταν αήττητη στο Β3!Τώρα είσαι εσύ...χαχαχαχχαχαχα!!!!


χαχαχαχαχαχα αυτος θα μας καθαρισει εναν εναν... φερε τον φιλο του που ειναι λιγο loser απεναντι μας XD

(https://www.google.gr/imgres?imgurl=http%3A%2F%2Fdigitalsp...)



Ο Κοτίδης ήταν σαφής!!''Τον γεματούλη θέλω''...είπε...''όχι τον άλλο τον looser!!!'' *-:)





Last edited by ALEXANDROS7 at 01/12/2018 08:59:36

This Post:
33
291357.18 in reply to 291357.17
Date: 01/18/2018 08:48:10
OLYMPIAKOS PIRAEUS LEGEND
III.12
Overall Posts Rated:
10761076
Μια δυσάρεστη έκπληξη περίμενε σήμερα το πρωί τον Υπουργό Δικαιοσύνης και ορκισμένο εχθρό του Κοτίδη Σταύρο Κοντονή όταν έβαλε τα αθλητικά και είχε πλάνα από την μεταμεσονύχτια νίκη των LEGEND στην μακρινή Βενεζουέλα!!!Ξάφνου μπροστά στην κάμερα εμφανίστηκε καμαρωτός ο πάνσοφος γέροντας να πανηγυρίζει έξαλλα την νέα νίκη της ομάδας του...Του ήρθε ο ουρανός σφοντύλι του Υπουργού... %}

Ποιος τον είδε και δεν τον φοβήθηκε καθώς τα ουρλιαχτά του ακούγονταν σε όλο το Υπουργείο: ''ΣΤΑ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΑ ΕΛΕΓΧΟΣ!!!Σ!ΤΑ ΛΙΜΑΝΙΑ ΕΛΕΓΧΟΣ!!!ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΡΕ ΑΧΡΗΣΤΟΙ ΠΩΣ ΣΤΗΝ ΕΥΧΗ ΑΥΤΟΣ Ο ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΑΣ ΚΑΜΑΡΩΝΕΙ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΜΠΑΙΖΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΒΕΝΕΖΟΥΕΛΑ???ΠΩΣ ΠΗΓΕ ΡΕΕΕΕΕ?????ΠΕΤΑΞΕ????ΚΟΛΥΜΠΗΣΕ???Ή ΠΑΤΗΣΕ ΕΝΑ ΚΟΥΜΠΙ ΚΑΙ ΤΗΛΕΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΕ????..... :+( :@

Ο φοβερός και τρομερός Υπουργός είχε βάλει σκοπό της ζωής του να μπαγλαρώσει τον ηγέτη των Legend και μάλιστα με την μεσολάβηση του Alexis προσπάθησε να έρθει σε επαφή με τον Νικολάς Μαδούρο για να του τον στείλει δεμένο χειροπόδαρα!Αυτό όμως που δεν ήξερε,είναι ότι ο Κοτίδης ήταν κολλήτός με τον Μαδούρο και έτσι ο Πρόεδρος της Βενεζουέλας έκανε τον Κινέζο... :/

Το ανθρωποκυνηγητό που έχει εξαπολύσει είναι αδυσώπητο, όμως ο πολυμήχανος ηγέτης Κοτίδης ζει στις σκιές και καταφέρνει να αποφεύγει την σύλληψη και να βρίσκεται κοντά σε αυτό που αγαπά περισσότερο...την ομάδα της καρδιάς του...τους LEGENDS!!!!!!!!!!!! B)

Advertisement