BuzzerBeater Forums

Azərbaycan - I.1 > U21 Milli Takımı

U21 Milli Takımı

Set priority
Show messages by
This Post:
22
281967.2 in reply to 281967.1
Date: 09/26/2016 00:26:43
Overall Posts Rated:
2828
OLACAK OLACAK

Arkadaşlar herkese selamlar tekrar. Söylemek istediğim birkaç şey var sizlere.
Geçenlerde de yazmıştım pek dönüt olmasa da irtibata geçen hocalarımız oldu benimle.

Öncelikle belirtmek isterim ki u21 Milli Takımımızın durumu sıralamada görüldüğü kadar kötü değil.
Bu tespiti nasıl yaptın derseniz;
1- Rakiplerimiz tamamen 21 yaş oyuncularla oynarken bizim kadromuzda sadece 3 tane 21 yaş oyuncu var.
2- Bu halde dahi sıralamada 50 sıra üstümüzde bulunan Makedonya'yı yenmek benim için sürpriz olmadı. Eski koçumuza o maçı alacağımızı söylediğimde pek ihtimal vermemişti :) Canı sağolsun...

Şanstır maç robotudur tek maç üzerinden değerlendirmek elbette yanlış ancak düzeltmemiz gereken şeyler var.
1- Maçlara sıfır isteklilikle çıkıyoruz.
(Kadroya antrenman takiplerini yapmak için alım çıkarım yapınca isteklilik düşüyor. Baş etki bu. Ve bu hem zahmetli hem de zararlı bir durum. Çünkü istekliliğin önemini bu oyunu oynayan herkes biliyor.)
2- Alakasız oyuncular alakasız antrenmanlar alıyor.
(Düzenli antrenman veremediğiniz genç oyuncular var ise bunları kadroda tutmak için ve kendinize de faydalı birer oyuncu geliştirmek için düzeltebilirsiniz. Veya son seçenek satış listesine koyabilirsiniz.

ÖZELLİKLE 19 YAŞ GRUBU
Çok kaliteli oyuncular çıkarabileceğimiz bir grup. Ben oyuncuları teker teker bir sonraki mesajda yazacağım. Tüm hocalara teker teker mesaj atmaktansa bu daha mantıklı sanırım.
Belki onlar 21 yaşın başına geldiğinde takımın başında ben olmam ama bu Azerbaycan'ı hakettiği yere getirmek için çalışmama engel değil. Çünkü gelişen her oyuncu ileride Milli takıma aday olacak ve sizlere de kaliteli yerli kadro kurmanın sefasını sürmek kalacak...

Umarım biraz ilgili ve duyarlı olursunuz... İyi eğlenceler...