BuzzerBeater Forums

Srbija - III.5 > sezona 36

sezona 36

Set priority
Show messages by
From: Cone 94
This Post:
11
281790.1
Date: 09/01/2016 17:40:35
Overall Posts Rated:
5757
Gde ste ljudi,ima li koga?
Konacno imam vremena da se aktivno posvetim bb-u posle dugo premisljanja da li da se odustane ili ne...Prethodnih nekoliko sezona sam samo proleteo ne obaziuci se na razvoj tima...Sada konacno imam koliko toliko vremena da posvetim paznju te zv anicno najavljujem napad na prolaz ove sezone,kup nije primaran vec zelja da se ponovo vratimo u visi rang takmicenja.Takodje ove sezone ulazemo maksimalne napore u razvoj buduce zvezde tima(nadamo se) Radojkovica.Iz istog razloga je doveden perspektivni litvanac.
Rusa smo doveli cisto iz patirotskih razloga..salim se naravno on je tu da pre svega iskustvom i kvalitetom nadomesti poziciju koja nam je prosle sezone bila upraznjena u potpunosti i naravno da prelama neizvesne zavrsnice meceva.

Kakvi su vasi planovi ove sezone,misljenje o novajlijama ?

Sto se mene tice BC brle je tim koji mi je odranije poznat i koga za sada smatram glavnim konkurentom sto u konferenicji sto generalno....I dalje ostaje gorak ukus iz naseg poslednjeg susreta,ali se radujem novim duelima jer ce bez dileme biti neizvesni mecevi.

To je to od mene za sada

Last edited by Cone 94 at 09/01/2016 17:41:52

This Post:
11
281790.2 in reply to 281790.1
Date: 09/02/2016 16:22:33
B.C. Brle
III.12
Overall Posts Rated:
44
Pozdrav,

Moji planovi su sto brzi povratak u II ligu. Da li ove sezone ili neke od sledecih nije bitno. Vazno je da se igramo.

Sto se tice foruma, ne verujem da cu biti previse aktivan (posao i vreme mi ne dozvoljavaju). Naravno, odgovaracu na poruke, pitanja, prozivke i sl. ili ako stvarno imam nesto da kazem ili podelim sa svima.

Mali savet svima koji planiraju da idu u visi rang ... da bi se zadrzali gore, morate mnooooogo da se pojacate. Ja sam sa ovim timom koji imam sada, jos na pocetku prosle sezone bio zakucan za dno tabele. Samo dobar raspored me je "spasio" 8-og mesta pa sam na misice u poslednjem kolu izvukao play-out samo da bih bio oduvan u 2 utakmice.

This Post:
00
281790.3 in reply to 281790.2
Date: 09/02/2016 17:47:15
Overall Posts Rated:
5757
Da da poznata mi je situacija...Imam ja visesezonski staz u drugoj,zbog neaktivnosti oko same igre(kao sto i sam kazes posao,doduse u mom slucaju fakultet i obaveze van njega) sam mahom ispao znajuci kako ce tesko biti da se ponovo vrati gore a pogotovo ostane.

Da situacija bude gora trziste igraca iako veoma siroliko je jako konkurentno u odnosu na neki period od recimo 5sezona unazad(ako ne i vise)..Jednostavno smanjio se broj aktivnih menadzera i pocele su da rastu nevidjeno cene igracima.
Sada olako igraci idu i za 7-8miliona,dok recimo u periodu kada sam ja kretao i dobar deo dok sam unapredjivao tim za te pare je moglo da se uzme mnogo vise igraca odnosno njighove cene su bile mnogo manje.

Imam ja i vise nego dovoljno finansijskih sredstava da se pojacam za 2gu ligu ali jos se dvoumim da li ce to da bude ova sezona ili sledeca...Ovog puta mi je cilj da stvorim jaku ekipu koja ne samo da ce se nadmetati sa drugoligasima vec cu teziti ka tome i da napadamo prolaz na najvisi rang.

Iskustva imam vise nego dovoljno,znam kako sve funkcionise....samo treba pravi tajming transfera da legne i sve bi trebalo da ide po planu

Evidentno je da ti za sada imas najjaci tim,ali videcemo kako ce stvari da se odvijaju.Ja nemam u planu da dovodim vise pojacanja u ovom nazovimo ,,prelaznom roku" jer se zna da su ponude najvece pred pocetak PO i nakon finisiranjasezone.|Eventualno nekog osrednjeg beka ako se ukaze prilika.

Uzdravlje momci pa da vidimo za par casova sta nam donosi prvo kolo

This Post:
11
281790.4 in reply to 281790.1
Date: 09/03/2016 16:35:44
KK Napredak Krusevac
III.6
Overall Posts Rated:
11
Pozdrav, moj cilj je da napravim mlad i perspektivan tim koji ce zajedno da igra vise sezona , ako dodjem do plej ofa pojacacu tim sa jos nekoliko dobrih igraca :) Srecno svima :)

This Post:
11
281790.5 in reply to 281790.4
Date: 10/16/2016 15:19:07
Overall Posts Rated:
11
Поздрав свимаа стари сам играч имао сам неких проблемчића па су ме избацили па сам се вратио опет да се дружино и ако сам изгубио вољу за игром видећу шта ћу и докле ћу

From: Cone 94
This Post:
11
281790.6 in reply to 281790.5
Date: 12/03/2016 14:45:12
Overall Posts Rated:
5757
Ljudi oprastam se od vas.Moram da kazem da smo imali(i imacete) zaista jaku ligu.Zanimljiva sezona.Zanimljiv plej off.

Cestitam ovom putem Brasnjarima na ogromnoj hrabrosti u vecerasnjem mecu.Zaista taktika na sve ili nista,pogodio je covek svaki moj korak.
Dvoumio sam se do poslednjeg minuta da li da igram taktiku pritisni loptu ili tamo da ga tucem gde sam najjaci tj pod kosem.Odlucio sam se pak za drugo resenje jel sam mislio da nece imati hrabrosti da stavlja na kocku ovako vazan mec rizikujuci sa taktikom.
Covek je upravo to uradio,dao sve od sebe.U vecem delu meca i imao prednost ali je u finisu izustila koncentracija i rutinski je moja ekipa odradila produzetke.99% sam siguran da se islo u treci mec da bi on bio favorit zbog domaceg terena i entuzijazma,ali nazalost nije imao srece ovog puta.

Druze svaka cast,vidim da ti ovo nije prvi put da ti 2ga liga izmice pod nosem.Moj ti je savet da naredne sezone za PO ulozis malo u tim,izvrstan si takticar i znam da bi me oduvao samo da si imao jednog igraca vise.Sve najbolje i da bijemo nove bitke u naprednoj ligi narednih sezona

Ostalima takodje puno srece u nastavku bb karijere,liga vam je fantasticna za kaljenje za naredni stepen,tako da kada se jednom sretnemo gore verujem da vas nista preterano novo nece docekati.Sve najbolje momci pa se vidimo kroz koju sezonu u visem rangu!