BuzzerBeater Forums

Hellas - I.1 > Τελικοί Σ32

Τελικοί Σ32

Set priority
Show messages by
This Post:
00
274151.27 in reply to 274151.26
Date: 11/10/2015 11:05:33
OLYMPIAKOS PIRAEUS LEGEND
III.12
Overall Posts Rated:
10761076
Δεν έχω ανταλλάξει ποτέ μήνυμα με τον συγκεκριμένο χρήστη(ΟΥΤΕ ΕΝΑ από την σεζόν 17 που παίζω) και ουδέποτε γνωριζόμασταν για να μιλάμε!Απορώ με το τι λέει και για ποιο λόγο το κάνει!

Μόνο ο ίδιος γνωρίζει και δεν με ενδιαφέρει κιόλας!




This Post:
00
274151.28 in reply to 274151.26
Date: 11/10/2015 11:06:17
Maddogs-Hellas
IV.5
Overall Posts Rated:
13091309
χαχαχαχαχαχαχα

Εσύ παραδέχεσαι ότι είσαι ο κουτσομπόλης, εσύ παραδέχεσαι ότι διαδίδεις παπάτζες, εσύ τα έκανες αυτά όταν ξεκίνησε η ιστορία στην Α1 και έγινε ο κακός χαμός και χάθηκε η "υγεία" στο φόρουμ που τώρα σε στεναχωρεί, αλλά σου φταίει αυτός που τράβηξε την κουρτίνα!!!
Ωραίος!
Ακόμα πιο ωραίος, γιατί συγχρόνως εξανίστασαι ότι δεν έπρεπε εγώ να σου τραβήξω την κουρτίνα(αλλά μόνο συγκεκριμένα άτομα) και μου κάνεις και μάθημα ηθικής, λέγοντας μου ότι εκτίθεμαι γιατί αυτός που μου έδειξε την κουρτίνα, εικάζεις ότι δεν ήθελε να την ανοίξω!!!!

Μα υγεία δεν είπαμε??? Για έντιμα άτομα δεν άρχισε πάλι να γίνεται κουβέντα τελευταία?
Εεε ολα στο φως λοιπόν! Και αν δεν ανοίξεις κουρτίνα, είναι σκοτεινά!

υ.γ μιλάω λοιπόν, για να σου φύγει η περιέργεια, ως κάποιος που του αρέσουν ανοιχτές οι κουρτίνες και απεχθάνεται την ανέξοδη και κραυγάζουσα "ηθικολογία"(και είχε και όρεξη να ασχοληθεί).
Αλλωστε, όλος ο σαματας την σ29, έγινε για κουρτίνες που θεωρούνταν κλειστές και έπρεπε να ανοίξουν να μπει φως και ήθος...
Ποσώς με απασχολεί, γιατί δεν τα είπε ο κοτίδης ή οποιοσδήποτε άλλος που τυχόν γνώριζε, όπως καρφάκι δεν μου καίγεται που υπονοείς ότι έπρεπε να αυτολογοκριθώ.






This Post:
00
274151.29 in reply to 274151.27
Date: 11/10/2015 11:12:32
Maddogs-Hellas
IV.5
Overall Posts Rated:
13091309
Δεν έχω ανταλλάξει ποτέ μήνυμα με τον συγκεκριμένο χρήστη(ΟΥΤΕ ΕΝΑ από την σεζόν 17 που παίζω) και ουδέποτε γνωριζόμασταν για να μιλάμε!Απορώ με το τι λέει και για ποιο λόγο το κάνει!

Μόνο ο ίδιος γνωρίζει και δεν με ενδιαφέρει κιόλας!





Επιβεβαιώνω ότι ποτέ δεν έχουμε ανταλλάξει ούτε ένα μήνυμα.

Εγράψα πολύ συγκεκριμένα ότι το έμαθα, ΜΕΣΩ εσού, πολύ απλά γιατί εσύ ήσουν το βαθύ λαρρύγγι του επίμαχου mail του Κρήτη, το διέδωσες σε άλλους και έφτασε και σε εμένα.


This Post:
00
274151.31 in reply to 274151.29
Date: 11/10/2015 11:33:24
OLYMPIAKOS PIRAEUS LEGEND
III.12
Overall Posts Rated:
10761076
Πραγματικά δεν σε καταλαβαίνω φίλε σε τι αναφέρεσαι ή για ποιο λόγο αναφέρεσαι μετά από 4 σεζόν σε κάτι που δεν θυμάμαι!Έχω ανταλλάξει άπειρα μηνύματα με πάρα πολλούς χρήστες!

Ούτε καταλαβαίνω πως σου ήρθε τώρα να επιτεθείς σε κάποιον!Πιθανώς για να κάνεις το κομμάτι σου,όπως και παλιά!

Το κλίμα χάλασε τότε για κάποιους συγκεκριμένους λόγους,οι οποίοι βέβαια συνεχίστηκαν και ως τη φετινή σεζόν και πιστεύω να σταματήσουν τουλάχιστον για φέτος!Όσοι παρακολουθούν την Α1 έχουν γνώση του τι έγινε!

Και όταν γράφεις ότι έμαθες κάτι ''μέσω εμού'' χωρίς μάλιστα καμιά περεταίρω διευκρίνηση,είσαι απλα ένας ψεύτης και προσπαθείς να δημιουργήσεις λανθασμένες εντυπώσεις!

This Post:
00
274151.32 in reply to 274151.30
Date: 11/10/2015 11:47:20
Maddogs-Hellas
IV.5
Overall Posts Rated:
13091309
Παραληρείς!

Θα ενημερωθεί η παρέα, όταν βγάλω για πώληση παίκτη του χιλιάρικου, να φτιαχτεί λογαριασμός και να μου γίνει μπιντ στα 300 χιλιάρικα και αναφορά!

This Post:
00
274151.33 in reply to 274151.31
Date: 11/10/2015 11:58:39
Maddogs-Hellas
IV.5
Overall Posts Rated:
13091309
Πραγματικά δεν σε καταλαβαίνω φίλε σε τι αναφέρεσαι ή για ποιο λόγο αναφέρεσαι μετά από 4 σεζόν σε κάτι που δεν θυμάμαι!Έχω ανταλλάξει άπειρα μηνύματα με πάρα πολλούς χρήστες!

Ούτε καταλαβαίνω πως σου ήρθε τώρα να επιτεθείς σε κάποιον!Πιθανώς για να κάνεις το κομμάτι σου,όπως και παλιά!

Το κλίμα χάλασε τότε για κάποιους συγκεκριμένους λόγους,οι οποίοι βέβαια συνεχίστηκαν και ως τη φετινή σεζόν και πιστεύω να σταματήσουν τουλάχιστον για φέτος!Όσοι παρακολουθούν την Α1 έχουν γνώση του τι έγινε!

Και όταν γράφεις ότι έμαθες κάτι ''μέσω εμού'' χωρίς μάλιστα καμιά περεταίρω διευκρίνηση,είσαι απλα ένας ψεύτης και προσπαθείς να δημιουργήσεις λανθασμένες εντυπώσεις!



Αυτά που θέλεις τα θυμάσαι μετά από 4 σεζόν και αυτά που θέλεις τα ξεχνάς?
Κουμάντο στην μνήμη σου δε θα κάνω, αλλά θα μου επιτρέψεις να τα θυμάμαι όλα.

Από κει και πέρα, εξήγησα τον λόγο που έγραψα ξανά τώρα.
Γιατί βγήκατε πάλι κάποιοι, απρόκλητα, να το παίξετε τιμητές των πάντων, οι έντιμοι, οι με αρχές.
Και έχω θέμα με τους κραυγάζοντες "ηθικολόγους".
Πάτε καλά μωρέ?
Θα μιλήσετε για ψεύτες, εσείς, που πάθατε ξαφνικά επιλεκτική αμνησία?

Και όταν γράφω ότι έμαθα κάτι μέσω εσού, εφόσον εσύ ήσουν διάμεσος της πληροφορίας, μέσω εσού το έμαθα, τί να κάνουμε τώρα?

This Post:
00
274151.34 in reply to 274151.33
Date: 11/10/2015 12:03:51
OLYMPIAKOS PIRAEUS LEGEND
III.12
Overall Posts Rated:
10761076
Δεν θα ασχοληθώ άλλο μαζί σου φίλε!Προσπαθείς να δημιουργήσεις θέμα από το πουθενά και χωρίς λόγο!Γενικά δεν μου αρέσει να ασχολούμαι με άτομα σαν και εσένα...

This Post:
00
274151.35 in reply to 274151.34
Date: 11/10/2015 12:35:00
Maddogs-Hellas
IV.5
Overall Posts Rated:
13091309
Δυστυχώς για σένα, δεν έχεις αντιληφθεί ότι εσύ ήσουν ο πρωταρχικός λόγος που το ξεκίνησα...

Γιατί βγάζεις τεράστιο κόμπλεξ.

Εγινε ότι έγινε, την σεζόν 29, όλοι είπαμε ότι είχαμε να πούμε, όλοι βγάλαμε ο καθένας τα συμπεράσματα του.
Από το πουθενά άρχισες τις μπηχτές, για "έντιμους" και ξανά μανά μπηχτές ηθικολογίας , μια δυο τρεις, ήρθαν και οι σπόντες του μανού να δέσει το γλυκό.

Με αποκορύφωμα το χθεσινό σου ποστ, που έχεις κάνει μια πολύ ωραία και ενδιαφέρουσα έρευνα και στατιστική δουλειά και πας στο τελείως ξεκάρφωτο στο τέλος και πετάς μια παράγραφο για κάποιους μανατζερ που προσπάθησαν με έντιμα μέσα...

Εεε αυτό, ακόμα κι αν δεν ήταν προηγουμένως είναι πλέον κόμπλεξ ΚΑΙ κούνημα του δαχτύλου.
Και δεν σας παίρνει για κούνημα δαχτύλου, όταν δεν είστε εσείς πρώτιστα συνεπείς στη δική σας "λογική" και "ηθική".
Δεν διάβασα για συγκεκριμένες και βαρβάτες παντελονάτες της φετινής σεζόν, που με βάση τη δική σας "λογική" περί ήθους στο παιχνίδι, θα έπρεπε να έχουν όχι μόνο αναφερθεί αλλά και με καταγγελτικό και απαξιωτικό τρόπο, όπως παλιά.
Αλλά δεν ήταν "ενάντια" μας, οπότε τσιμουδιά...

Για αυτό, κούνημα του δαχτύλου και μαθήματα ηθικής, όταν όντως έχουν γνώση οι φύλακες, δεν έχει.

υ.γ στους χαρακτηρισμούς σας γέλασα, αλλά όταν έγραψες ότι δεν σου αρέσει να ασχολείσαι "με άτομα σαν κι εμένα..." ψιλολύγισα.
Αλλά κρατήθηκα,δεν έκλαψα, έβαλα τη γάτα μου.
Χαχαχαχα κούνα μου το δάχτυλο λίγο ακόμα χαχαχαχαχαχα



Last edited by maddoghellas at 11/10/2015 12:35:38

This Post:
00
274151.36 in reply to 274151.35
Date: 11/10/2015 12:51:07
OLYMPIAKOS PIRAEUS LEGEND
III.12
Overall Posts Rated:
10761076
Παραλήρημα!Έχεις χάσει την μπάλα και δεν ξέρεις τι λες!Δεν θα σου δώσω λογαριασμό για το τι γράφω!


Advertisement