BuzzerBeater Forums

Hellas - I.1 > 4ΑΔΑ

4ΑΔΑ

Set priority
Show messages by
From: ΘΕΟΣ

To: manu
This Post:
44
271280.6 in reply to 271280.5
Date: 07/02/2015 15:21:39
Overall Posts Rated:
255255
ΣΤΟ ΔΗΜΟΨΗΦΙΣΜΑ ΠΟΥ ΕΒΑΛΕ Ο ΦΙΛΟΣ ΜΑΝU ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΟΛΟΙ "ΝΑΙ" ΣΤΟΝ ΘΕΟ ΚΑΙ "ΟΧΙ" ΣΤΟΥΣ 3 ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ. Η ΣΥΜΦΩΝΙΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΜΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΠΑ ΕΧΕΙ ΗΔΗ ΓΙΝΕΙ, ΣΑΣ ΤΟ ΕΓΓΥΩΜΑΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ, ΚΑΙ ΑΠΟΜΕΝΕΙ ΝΑ ΚΑΘΑΡΟΓΡΑΦΕΙ....

This Post:
00
271280.8 in reply to 271280.7
Date: 07/02/2015 15:56:40
OLYMPIAKOS PIRAEUS LEGEND
III.12
Overall Posts Rated:
10761076
Ψήφισα ΝΑΙ ston ΘΕΟ!!!Πως μπορώ να ψηφίσω όμως ΟΧΙ άλλους 3???

Με εκτίμηση,

Ο Θεοσεβούμενος -και σουρωμένος- μεγαλομέτοχος των LEGEND:

Aγαμέμνονας Κοτίδης...

This Post:
00
271280.10 in reply to 271280.1
Date: 07/02/2015 18:14:55
Overall Posts Rated:
170170
Αρνουμαι να συμμετεχω στο συγκεκριμενο δημοψηφισμα περιεχει 4 επιλογες και μπερδευομαι οταν σε εθνικα θεματα φτανουν τα δυο...δεν συμμετεχω ΟΧΙ!!

This Post:
33
271280.12 in reply to 271280.1
Date: 07/03/2015 19:33:40
Overall Posts Rated:
10001000
Συγχαρητήρια πολλά στον Αλέξανδρο για την χθεσινή του νίκη!

Έστησε καλύτερα από εμένα και δίκαια πήρε το εισιτήριο για τον ημιτελικό.

Για εμένα κάπου εδώ ολοκληρώθηκε η τελευταία μου ευκαιρία να κατακτήσω το κύπελλο Ελλάδος. Η ομάδα έχει γεράσει κακά τα ψέματα και η φετινή ήταν η τελευταία ανταγωνιστική της σεζόν σε επίπεδο πρωταθλητισμού στην Α1. Από τη σεζόν 17 και μετά οπότε και πρωτοέπαιξα στην ΙΙΙ κατηγορία, κάθε σεζόν τίμησα την διοργάνωση και το παιχνίδι το ίδιο δίνοντας μάχες και πέφτοντας ΠΑΝΤΑ με ψηλά το κεφάλι. Ο τελικός προορισμος δεν έμελλε να είναι ποτέ η Γη της Επαγγελίας, ωστόσο τα περισσότερα ταξίδια είχαν στάσεις που άφησαν τόσες πολλές αναμνήσεις που πρέπει να σκαλίσω το πρόγραμμα για να τις θυμηθώ. Κάποτε έκανα κωλοτούμπες επειδή κατάφερα να παίξω την εβδομάδα all-star, αργότερα επειδή έφτασα πιο μακρυά από την εβδομάδα αυτή, και σήμερα κατέληξα να φτάνω στους 8 και να είμαι λυπημένος γιατί αποκλείστηκα πρόωρα.

Ο τελικός απολογισμός βέβαια δεν είναι και τόσο κολακευτικός. Δις αποκλειστήκαμε στους 16, φέτος στους 8, άλλες δύο φορές στα ημιτελικά και μόλις μια παρουσία σε τελικό κυπέλλου σε ένα ματς που μέχρι σήμερα αποτελεί την τελευταία κούπα του φίλου μου του Μαμουδιάρη. Καλύτερη στιγμή δεν ξέρω ποια είναι. Υπάρχουν κάποιες μονομαχίες που θυμάμαι από μνήμης. Αυτό που θυμάμαι πιο έντονα όμως είναι η έντονη δίψα να παλεύω κάθε Πέμπτη να προκριθώ ανεξαρτήτως λογικής και αντιπάλου.

Εντάξει, θα παραδεχτώ ότι συγκραττώ πολύ ευκολότερα τις ήττες παρά τις νίκες.

Από πλευράς ατομικών ρεκόρ, σύμφωνα με το buzzermanager, πρώτος σε όλες τια κατηγορίες πλην τριπόντων και ταπών, είναι ο Zoran Jokovic! Το θηρίο χθες έφτασε τις 100 συμμετοχές παρακαλώ με την πράσινη φανέλα σκοράροντας 1386 πόντους.

Ετούτα....Ένα μεγάλο ευχαριστώ από καρδιάς σε όλους τους φίλους, συντρόφους και υποστηρικτές που είχα σε όλες αυτές τις προσπάθειες τόσες σεζόν. Παζινόκ, Κοτίδης, Επαναλεών, Μαμουδιάρης, Γκέτο, Νεκτάριος, Τρελόσκυλο, Ταπούτος και σίγουρα όλο και κάποιον ξεχνάω (η σειρά είναι σχεδόν χρονολογική). Παίδες ευχαριστώ!



Σχεδόν συγκινημένος αποχαιρετώ τον θεσμό που τόσο αγάπησα όλα αυτά τα χρόνια!

Εις το επανειδείν!!!!


Στέλιος


ΥΓ: καλή επιτυχία στις ομάδες που συνεχίζουν.

Last edited by stelaios at 07/03/2015 19:57:17

This Post:
22
271280.13 in reply to 271280.12
Date: 07/04/2015 05:42:39
OLYMPIAKOS PIRAEUS LEGEND
III.12
Overall Posts Rated:
10761076
H αλήθεια είναι ότι ήσουν λίγο άτυχος,το ματς ήταν οριακό και μάλλον έπρεπε να το πάρεις!Αλλά ότι έγινε δεν αλλάζει!

Δεν χάρηκα και πολύ την νίκη μου γιατί απέκλεισα ένα φίλο,γιατί ξέρω τόσα χρόνια πόσο γουστάρεις το κύπελλο και κυρίως γιατί θα είχες πολύ παραπάνω πιθανότητες από μενα να το σηκώσεις!

Το buzzer δεν τελειώνει όμως ούτε αυτή την σεζόν,ούτε την επόμενη!!Είμαι σίγουρος ότι κάποια στιγμή θα σηκώσεις το κυπελλο μελλοντικά!

ΥΓ: Respekt από τον Κοτίδη για το ότι ποτέ δεν παράτησες το κυπελλάκι!Ξέρει λέει πόσο δύσκολο είναι να προσπαθείς να χτυπάς πάντα όλα τα ματς της εβδομάδας!!keep going!!!!! ¨-)

This Post:
11
271280.14 in reply to 271280.13
Date: 07/05/2015 07:24:42
Overall Posts Rated:
255255
ΕΝΤΑΞΕΙ ΣΥΝΗΘΗΣ Η ΤΑΚΤΙΚΗ ΤΟΥ κ. MAMUWALDE. ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΙΑ ΧΡΙΖΕΙ ΩΣ ΤΟ ΑΠΟΛΥΤΟ ΦΑΒΟΡΙ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ, ΣΕ ΣΗΜΕΙΟ ΜΑΛΙΣΤΑ ΝΑ ΔΗΛΩΝΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΤΕΒΕΙ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΞΟΔΕΥΕΙ ΤΟ ΑΣΤΡΟΝΟΜΙΚΟ ΠΟΣΟ ΤΩΝ 9,000,000 $ ΓΙΑ ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ. ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΗΣ ΠΕΜΠΤΗΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ ΔΥΣΚΟΛΟ, ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ ΝΤΕΡΜΠΥ. ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΜΑΛΙΣΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΛΕΠΟΥ ΤΩΝ ΠΑΓΚΩΝ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙ ΔΙΠΛΗ ΠΡΟΒΛΕΨΗ. ΠΑΡΟΛ' ΑΥΤΑ ΕΜΕΙΣ ΚΟΙΤΑΜΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΔΥΝΑΤΟ ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΣΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ...

Advertisement