BuzzerBeater Forums

BB Bosna i Hercegovina > Kupujmo domaće

Kupujmo domaće

Set priority
Show messages by
From: Player02

This Post:
22
212438.21 in reply to 212438.18
Date: 03/19/2012 10:18:20
Overall Posts Rated:
6161
Hajde da se i ja jednom složim sa Leonidasom. :)
Dobar je za jednoručke opaliti sa 20 metara i dobaciti tu negdje oko table, ali za pogoditi nešto i nije vala. Pogledaj mu platu, procenat šuta i ocjene ( jeste da ga je ovaj koristio u svakoj utakmici i srozavao mu formu, ali hebi ga, on je preprepreplaćen u odnosu na ono što može dati/vratiti timu ). I za njegovu platu možeš plaćati više od pola tima u našoj jedinici ( sasvim solidne PG + SG + SF ). Ja ga ne bih da mu je plata 50.000.

From: StarMo

This Post:
00
212438.22 in reply to 212438.21
Date: 03/19/2012 10:20:17
Paćenici
II.1
Overall Posts Rated:
134134
Hajde da se i ja jednom složim sa Leonidasom. :)
Dobar je za jednoručke opaliti sa 20 metara i dobaciti tu negdje oko table, ali za pogoditi nešto i nije vala. Pogledaj mu platu, procenat šuta i ocjene ( jeste da ga je ovaj koristio u svakoj utakmici i srozavao mu formu, ali hebi ga, on je preprepreplaćen u odnosu na ono što može dati/vratiti timu ). I za njegovu platu možeš plaćati više od pola tima u našoj jedinici ( sasvim solidne PG + SG + SF ). Ja ga ne bih da mu je plata 50.000.


Dado je bez napredka od kako je otisao od mene. Jedino sto je trebalo trening 1na1 sto moze i beba trenirati i koji skil skok suta. Steta sto je ovako zavrsio.
PS o formi da ne pricam

From: Dino

This Post:
11
212438.23 in reply to 212438.22
Date: 03/19/2012 13:00:06
°° Golden Lilies °°
II.2
Overall Posts Rated:
8888
jedino sto je velika greska kod dade trenutno je velik vanjski sut ili ti ga jump range.. po meni do 15-16 je dovoljno, taman za odlicnog igraca ali ovo je stvarno previse samo mu plata skoci nenormalno..

From: JoccY

To: Dino
This Post:
00
212438.24 in reply to 212438.23
Date: 03/19/2012 13:31:52
Overall Posts Rated:
613613
jedino sto je velika greska kod dade trenutno je velik vanjski sut ili ti ga jump range.. po meni do 15-16 je dovoljno, taman za odlicnog igraca ali ovo je stvarno previse samo mu plata skoci nenormalno..

Realno njega malo zeza i ovaj skok na levelu 7. Da mu je skok 3 i js-18, jr-18, od-18 imao bi istu platu kao sto sad ima :((

From: Lisac

This Post:
00
212438.26 in reply to 212438.24
Date: 03/19/2012 13:44:00
KK Lisac
II.3
Overall Posts Rated:
166166
Gledajuci njegove skilove zeza ga i tehnika i prodornost i vec spomenuti skok sut.Ako se moze reci za C sa 3 glavna skila 18+ bez sekundaraca da je drvo onda ni Dado nije daleko od vanjskog drveta :D

P.S na onakve glavne skilove sekundarci (tehnika,prodornst) moraju biti min. 15+

From: JoccY

This Post:
00
212438.27 in reply to 212438.26
Date: 03/19/2012 13:50:38
Overall Posts Rated:
613613
Gledajuci njegove skilove zeza ga i tehnika i prodornost i vec spomenuti skok sut.Ako se moze reci za C sa 3 glavna skila 18+ bez sekundaraca da je drvo onda ni Dado nije daleko od vanjskog drveta :D

P.S na onakve glavne skilove sekundarci (tehnika,prodornst) moraju biti min. 15+


Po ovom novom caclu, sekundarci ni malo ne dizu platu kod bekova. Sad koliko je to tacno ne znam... Tako da njihovo treniranje i ne bi bilo problem.

@Argus: Ono jeste, ali da je skok 3 sve bi bolje islo :))
A i nisam bas siguran u to sto si reko :)
Evo racunam :

Dado sa skokom 1- plata 178k
--------------------2- plata 190k
--------------------3-plata 202k
--------------------7-plata 266k ( 12k po sliku skoka- puno brate )
A JR mu je od lvl 15 do 18 pa skilu dizao platu za nekih 25k+ :)

Last edited by JoccY at 03/19/2012 13:55:02

From: Lisac

This Post:
00
212438.28 in reply to 212438.27
Date: 03/19/2012 14:08:53
KK Lisac
II.3
Overall Posts Rated:
166166
Sekundarci kod bekova platu pocnju osjetno dizat tek kad se pocnu dizat preko 12-13,do tad zanemarljivo rastu

This Post:
00
212438.29 in reply to 212438.28
Date: 03/19/2012 14:15:47
K.K MILLENIUM
Prva Liga BiH
Overall Posts Rated:
614614
Second Team:
K.K MILLENIUM II
Da li bi se ovaj Vigor Simat mogao uklopiti sa treningom krila?

From: StarMo
This Post:
00
212438.30 in reply to 212438.29
Date: 03/19/2012 14:22:10
Paćenici
II.1
Overall Posts Rated:
134134
JR mu je skakao trenirajuci JS

This Post:
00
212438.31 in reply to 212438.20
Date: 03/19/2012 14:38:51
Spartan 300
Prva Liga BiH
Overall Posts Rated:
52555255
Second Team:
Spartan Kids
Ti svaki dan sve vise i vise tones u mojim ocima.
Stvari koje radis i kako pricas su nevjerovatne. Nacin na koji vodis nasu repku gori je od tvog predhodnika koji nije ni taktiku postavljao. Stvarno si 0 ko covjek. Toliko od mene i necu ulaziti u debate s tobom samo iznosim svoje skromno misljenje.
Zao mi je sto sam glasao za tebe

Drago mi je sto si se bas ti javio, jer si ti trenirao ovaj "panj", pa da iznesem svoje misljenje vako pred cijelom zajednicom. Usput, koga briga za misljenje covjeka koji o igri i treningu ne zna nista?

Jedan od najgore istreniranih vanjskih igraca svih vremena koje sam vidio na BBu, sto pokazuje dovoljno tvoje kvalitete kao menadjera i vodstvo tvog kluba, pardon, kluba kojeg si preuzeo.

Nikakve stvari nisu nevjerovatne, i slozice se svaki pojedinac u nasoj zajednici, koji i trunku zna o BBu da je ovako istreniran igrac beskoristan i truba, igraca gore nisi mogao trenirati i da si htio, ovoliki Jump Range nemaju ni najveci krkani BB svijeta.
Tvoj igrac ima 2 skilla, odbranu na 18 sto je fino, i JR na 18, sto je prosto pa nevjerovatno.

Svaki trening preko 14 JR je bacen trening, mozes prelistati nekada i TR Listu i vidjeti kakve Reprezentativce posjeduju druge Reprezentacije, da si ta 4 skilla stavio u JS i da mu je to 20, to bi vec bila druga stvar, a i sekundarci kao passing, unutrasnji sut, vodjenje i ulaz bi mu se mogli popraviti, ovako je izgubljen slucaj, bacanje para, ogromne plate i td.

Statisticki podatak kaze da je najveci JR u nasoj Reprezentaciji 13 te da nijedan menadjer nije trenirao taj skill preko. Ti si Dadi to trenirao do 18, sad pogledaj kolika je razlika, ali ne, vjerovatno sam ja 0 od covjeka, svi ljudi koji su trenirali svoje igrace veze nemaju ,samo si ti vrhunski strucnjak.
Iskreno bolje da ga nisi trenirao i gubio vrijeme na njemu, jer nikakve koristi nemamo.

Ovakav igrac ne bi igrao u mom klubu ni da mu je plata 50k.
Covjeku pored primarnih fale i sekundarci, kada bi se nastavio trenirati plata bi mu porasla do neba.
Evo jedan Reprezentativac Italije koji ima pribliznu platu kao Dado, nesto malo vecu doduse.

(8072012)

Usporedi njega i Dadu, i onda zaplaci i zapitaj se. Kada bi mogli kako usporediti ta dva igraca, Dado bi bio neki igrac nase lige u BiH dok bi ovaj drugi bio Kobe Bryant, a plata bi im bila tu negdje.

Ima bruku ovako strasno dobrih igraca na TL, pogledaj im skillove, plate i usporedi ih sa Dadom, jendostavno covjek ne moze vjeorvati da neko ovako uzasno moze istrenirati igraca. Eto u tvojim ocima sam 0 od covjeka, dok si ti 0 od menadjera.
Ipak cu biti dobar i ponuditi ti pomoc, ako trebas neki link, instrukcije za pocetnike, vodic za pocetnike, Prirucnik ili nesto slicno, rado cu ti poslati linkove da naucis par osnovnih stvari oko igranja i treniranja igraca, mogu ti i ja licno pomoci, to nikada nije bio problem, samo covjek treba pitati, ali evo ja ti nudim pomoc od srca.

Eto, sada kada smo rijesili pitanje Dade, igraca kojeg si ti trenirao, mozemo nastaviti dalje sa buducim nadama BiH BB-a, propali talenti i pogresno istrenirani igraci i nemaju bas mjesta na ovoj temi, mada eto stavio sam Dadin link.

Dosta ljudi u ovoj nasoj maloj zajendici ti si semije, ali eto nisu ljudi otvoreni toliko kao ja, kao Selektor koji je sebican, neposten, umisljen, arogantan, bahat i sta vec ne, pa da ti iznesem misljenje o tome kako si spektakularno istrenirao ovog igraca.
Jos jednom ti se zahvaljujem na javljanju, ja zaista radim i pricam nevjerovatne stvari, svakim danom ide sve bolje, dok si nam ti pokazao svoje znanje o treniranju igraca, i hvala Bogu, to svi mogu vidjeti, da ne bude da ja pricam suplje price.

Na kraju kvalifikacija svakako Dado leti iz Reprezentacije da nam se ljudi ne smiju, sta li ljudi pomisle kada ga vide sada na TL, da su nam svi igraci ovakvi pa nam se smiju, tuzno. Svakako nemamo apsolutno nikakve koristi, ovi nasi vanjski igraci sa puno manjim platama su Zmajevi za njega.
Nemoj mi

This is where we hold them!
Advertisement