BuzzerBeater Forums

Türkiye - TBL > [11. Sezon] Playoff ve KKM

[11. Sezon] Playoff ve KKM

Set priority
Show messages by
This Post:
00
133733.1
Date: 03/07/2010 07:51:47
Overall Posts Rated:
88
Öncelikle playoff yapmayı başaran takımları tebrik ediyorum, umarım ligimizin kalitesine yakışır renkli mücadeleler olur..
KKM oynacak takım ise sabır diliyorum :)
Gelelim maç yorumlarına..

Playofflar
Batı Konferansı

Uludağ Wolfs -- HucJiaB - HucJiaB kesinlikle favori ancak "PO Normal" oynarsa belki biraz sıkıntı yaşayabilir, her ne olursa olsun bu turu geçeceğini düşünüyorum..

KANaryagucu -- DeU CarnivorS - DeU' da Lopes'in durumu bence galibi belirler sakatlığı ne durumda bakmadım ancak eğer iyileşirse formsuz olsa bile bençten iyi katkı verebilir, sonucu kestirmek çok zor ancak ev sahibi avantajını da göz önüne alırsak DeU diyorum..

Doğu Konferansı

Schweppes Kinder -- kırkısrak eagles - Ligdeki maçta kırkısrak rakibine fark attı gerçi Schweppes kısalarından birini bençte tuttu ama bu maç oysanalar bile istekilik ve saha avantajıyla kırkısrak maçı alacaktır..

Istanbul Gunners -- xXLoneStarStateXx - Bence en çekişmeli geçecek maç, çağrı ev sahibi ve isteklilik avantajına sahip ancak son özel lig maçımda gözlemlediğim yeni transferimin bana oldukça güç kattığıydı, tabi Ruberto onu biçene kadar..
Başta belirttiğim etkenlerden ötürü çağrı favori ancak ne olur kestirmek zor..

KKM

Dark Street Ballers -- yigidospor - Ev sahibi avantajı yiğido takımında bu etken galibiyeti getirecektir..

BC Dingo -- Fab_Five - Dingo 6. olmak istiyordu ancak evdeki hesap çarşıya uymadı, deplasmanda işi oldukça zor FF ilk maçı alır..

This Post:
00
133733.2 in reply to 133733.1
Date: 03/07/2010 08:26:02
Dingo BC
II.4
Overall Posts Rated:
359359

Uludağ Wolfs -- HucJiaB - kupadaki maçın sonucunu düşününce bu maçın da aynı şekilde biteceği bir açık. hatta bu sefer hucjiab ev sahibi. uludağın hiç şansı yok:)

KANaryagucu -- DeU CarnivorS - 2 takım içinde zor maç. ama ev sahibi avantajı ile deu alacak gibi.

Doğu Konferansı

Schweppes Kinder -- kırkısrak eagles - schweppesin yeni kadrosu için zor bir maç:) deplasmanda kırkısrağı yenmek o kadar kolay değil. bi maç önce kadro yapısı olarak sweppese benzeyen fab-five evinde fazla eforla yenemedi kırkısrağı. schweppesinde yenmesi zör gözüküyor.

Istanbul Gunners -- xXLoneStarStateXx - 2 takımında kadro olarak güçleri birbirine yakın. bu 2 takımın maçında galibiyeti ev sahibi avantajı belirler bence ve lonestar alır.

KKM

Dark Street Ballers -- yigidospor - yiğido son maçında ne cıktı bilmiyorum. eğer çiğneme falan cıktıysa bu maç için belki bir sürpriz olabilir. anaormal bir durum olmadığı taktirde yiğido bu maçı alır. seriyi de 2-1 kazanır.

BC Dingo -- Fab_Five - beklediğim gibi olmadı olaylar. 6. lık istiyoduk:) 7. olduk. son maçta hucjiaba ct cekip rahatlıkla 5. olabilirdim. ama zaten görünen o kihucjiab bir süre zirveyi bırakacak değil. o nedenle 2 lige gitsemde cok önemli olmadığını düşündüm. umarım 2 ligler beklediğim kadar güçlü cıkmaz:) fab five bu maçı kesin alır diyemem. kadrom cok da güçsüz sayılmaz. deplasmanda da olsak deneyeceğiz. bu maçı alırsam 2-0 biter ve kalırım. ama bu maçı kaybedersem 2-1 fab-five alır. formlar açısından avantajlı olan benim. istekliliği de umarım düşüktür fabfive'ın:)

Message deleted
From: aquila

This Post:
00
133733.4 in reply to 133733.2
Date: 03/07/2010 09:12:41
Overall Posts Rated:
226226
ben serkan hocanın "nedir bu PO sessizliği" konuşmasını bekliyordum :) cihan erken davranmış forumlarda kimse kalmadı ya bu ne ya eskiden biz bölemiydik ayıptır ya :) bari şimdi tam katılım olsun

yorum yapayım hadi :))

Batı Konferansı

Uludağ Wolfs -- HucJiaB - yoruma gerek yok diyeyim de serkan hoca gaza gelsin :)) 2

KANaryagucu -- DeU CarnivorS -valla herkes du diyor da sanki ahmet alacak gibi geldi bana 1

Doğu Konferansı

Schweppes Kinder -- kırkısrak eagles - derken gene karşıma geldi yakamı kurtarmadım gitti bu adamdan ya :)))

Istanbul Gunners -- xXLoneStarStateXx -yoruma gerek yok ama bu maçda çağrı rahat galibiyet alır 2

KKM

Dark Street Ballers -- yigidospor - hatice olmasa dsb derdim ama hatice yiğidoyu ipten alır 2

BC Dingo -- Fab_Five - kestirmek zor FF nin son maçına bakarsak dingoda sakin çıktı dingoyla FF arasında kadro olarak aham şaham bir fark yok ilk maçı alan seriyi alır 1-0-2

From: TuRgAy

This Post:
00
133733.5 in reply to 133733.4
Date: 03/07/2010 10:09:52
Overall Posts Rated:
1313
Batı Konferansı

Uludağ Wolfs -- HucJiaB - kupayı kaldıran hucjiab çifte kupa peşinde emin adımlarla ilerliyor..bu maçıda alır

KANaryagucu -- DeU CarnivorS -valla herkes deu yener dior ancak bence kanaryanın yağmur ve diğer dış oyuncuları bu maçı alıcak güce sahip gibi bence ahmet hoca alır....

Doğu Konferansı

Schweppes Kinder -- kırkısrak eagles - eren hoca mutlu hocaya yenicektir rahatlıkla.....mutlunun kesesindeki paraları biraz daha harcaması gerekiyor:)

Istanbul Gunners -- xXLoneStarStateXx -çağrının almasını istediğim bir maç.bence çağrı bu maçı alır ve eren hocanın rakibi olur....

KKM

Dark Street Ballers -- yigidospor - hatca yiğidoyu kurtarır bu maçta....

BC Dingo -- Fab_Five - bence bu maçı bc dingo alır .takımına güvenim sonsuz..):

I Play Every Game Like As My Last Game
This Post:
00
133733.6 in reply to 133733.5
Date: 03/07/2010 10:16:56
Overall Posts Rated:
88
Hadi herkes kendi liginin forumuna kışt kışt :P
Bu arada takım adı kurtaramamış seni KKM oynuyosun 3. ligde :)

Not: Espriyi anlamayan millet uçup kaçmasın diye birde not ekleyelim :P :)

Last edited by Extraño Niño at 03/07/2010 11:40:31

This Post:
00
133733.7 in reply to 133733.6
Date: 03/07/2010 10:21:48
Overall Posts Rated:
88
Playoff'un müziği de bu şarkı olsun :)
http://www.youtube.com/watch?v=iC8V8S_REhk

This Post:
00
133733.8 in reply to 133733.6
Date: 03/07/2010 10:29:42
Overall Posts Rated:
226226
hucjab rainbows yapsın belki işe yarar :))

This Post:
00
133733.9 in reply to 133733.8
Date: 03/07/2010 10:42:06
Overall Posts Rated:
11
Harun karşıma geçtin bakalım maçımız nasıl sonuçlanacak 2 maç avantajın var ama 2'sinide alırsan 3'e gerek kalmaz.İlk maç senin gibi gözüküyor ama belli olmaz belkide ben yenerim 2 ligdeki PO finalim gibi.Sen ne düşünüyosun bizim maçla ilgili::)

This Post:
00
133733.10 in reply to 133733.5
Date: 03/07/2010 10:44:00
Overall Posts Rated:
11
Ya sana haksızlık ediyorlar herkezin başında senin gibi bir hoca olması lazım hele ki şu maç yorumlarına hayranım:D

This Post:
00
133733.11 in reply to 133733.1
Date: 03/07/2010 10:53:39
Overall Posts Rated:
11

Playofflar
Batı Konferansı

Uludağ Wolfs -- HucJiaB - HucJiaB maçın favorisi gözüküyor mucize olmazsa HucJiaB YF'de diyebiliriz.

KANaryagucu -- DeU CarnivorS - Deu'nun uzunu iyileştiyse Deu gibi gözüküyor ama çok garantisiz bir maç KANaryagucu de alabilir.

Doğu Konferansı

Schweppes Kinder -- kırkısrak eagles - Kırkısrak'ın kadrosuna katılan son kısa ile kırkısrak dahada güçlendi bu yüzden ben kırkısrak diyorum.

Istanbul Gunners -- xXLoneStarStateXx - Hiçbirşey belli olmaz abim Dincaya birşey olmazsa alabilecek güçte ama çağrıda boş değil tabii ki.

KKM

Dark Street Ballers -- yigidospor - Deplasmandayım büyük ihtimal yiğido alır.

BC Dingo -- Fab_Five - Gözler Dingonun üzerinde olacak