Dzień 4 (Wtorek 27 Sierpień 2019) : Występy za pośrednictwem http://www.buzzer-manager.comWyniki kolejkiBaltic Strong 86 -
Nałęczów Warriors 92Basket Człuchów 94 - SFKrawężniki Elbląg 78
fc stalowa wola 92 -
Buriczki 107Maranahar 127 - Toruńskie Twarde Pierniki 24
Zip Wrocław 90 -
SPARTAKER 125Stopeczki 143 - PGE Dębe 37
Whos Your Daddy 109 - Czarno Czarni 105
Odlewnictwo 101 - Boston Boston Celtics 86
Najlepsze drużynowe osiągnięcia kolejkiPunkty : 143 : Stopeczki
Zbiórki : 68 : Stopeczki
Asysty : 35 : Stopeczki
Przechwyty : 17 : Stopeczki
Zablokowane rzuty : 17 : Maranahar
Najlepsze indywidualne osiągnięcia kolejkiPunkty : 55 : L. Blum (Czarno Czarni)
Zbiórki : 23 : D. Vilumanis (Nałęczów Warriors)
Asysty : 11 : Y. Prokopiev (Czarno Czarni)
Przechwyty : 5 : G. Padrini (Stopeczki)
Zablokowane rzuty : 4 : A. Veyrac (Stopeczki), L. Li Liang (Maranahar), P. Erçetin (Whos Your Daddy), Y. Xiaoliang (Boston Boston Celtics)
Najlepsza piątka kolejkiPoint Guard : M. Vee (Stopeczki) (27 Punkty, 6 Zbiórki, 6 Asysty, 1 Przechwyty, 1 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 35
Shooting Guard : T. Olejko (Stopeczki) (20 Punkty, 3 Zbiórki, 7 Asysty, 2 Przechwyty, 1 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 29
Small Forward : A. Bryłka (SPARTAKER) (28 Punkty, 10 Zbiórki, 6 Asysty, 0 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 41
Power Forward : S. Pilsuckis (Odlewnictwo) (29 Punkty, 11 Zbiórki, 3 Asysty, 0 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 36
Center : D. Serra (Maranahar) (14 Punkty, 17 Zbiórki, 3 Asysty, 0 Przechwyty, 1 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 33
MVP kolejkiA. Bryłka (SPARTAKER) (28 Punkty, 10 Zbiórki, 6 Asysty, 0 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 41
Najsłabszy występ kolejkiR. Wójcicki (PGE Dębe) (3 Punkty, 3 Zbiórki, 0 Asysty, 0 Przechwyty, 1 Zablokowane rzuty)S. Mężyński (PGE Dębe) (3 Punkty, 3 Zbiórki, 1 Asysty, 0 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty) : Efektywność : -14
Wszystkie rodzaje statystykZawodnik, który zapomniał zdjąć rękawic zimowych : A. Fonseca (Toruńskie Twarde Pierniki) : 7 Straty
Zawodnik dostrzeżony przez sędziego : G. Ferrarini (Zip Wrocław), M. Molczyk (Nałęczów Warriors), E. Nentopoulos (Nałęczów Warriors), N. Shanks (Toruńskie Twarde Pierniki), K. Trzcina (PGE Dębe) : 6 Faule
Iron man : F. Rubiato (Whos Your Daddy), Y. Prokopiev (Czarno Czarni) : 53 Minuty
Snajper : K. Ntafis (Buriczki) : 6 3 punkty
Najlepszy zawodnik : K. Ntafis (Buriczki), M. Vee (Stopeczki) : Ocena : 18.0
Najsłabszy zawodnik : R. Wójcicki (PGE Dębe) : Ocena : 2.0