Dzień 2 (Wtorek 20 Sierpień 2019) : Występy za pośrednictwem http://www.buzzer-manager.comWyniki kolejkiBaltic Strong 78 -
Buriczki 91Basket Człuchów 109 - Toruńskie Twarde Pierniki 29
fc stalowa wola 101 -
Nałęczów Warriors 134Maranahar 77 -
SFKrawężniki Elbląg 86Zip Wrocław 82 -
Czarno Czarni 97Stopeczki 78 -
Boston Boston Celtics 90Whos Your Daddy 96 -
SPARTAKER 101Odlewnictwo 120 - PGE Dębe 42
Najlepsze drużynowe osiągnięcia kolejkiPunkty : 134 : Nałęczów Warriors
Zbiórki : 56 : Basket Człuchów
Asysty : 35 : Odlewnictwo
Przechwyty : 20 : Odlewnictwo
Zablokowane rzuty : 16 : Odlewnictwo
Najlepsze indywidualne osiągnięcia kolejkiPunkty : 33 : T. Huitu (SPARTAKER)
Zbiórki : 24 : N. Dimasi (Basket Człuchów)
Asysty : 10 : S. Žalantauskas (SPARTAKER), F. Rubiato (Whos Your Daddy)
Przechwyty : 5 : M. Kekilli (Odlewnictwo), S. Komperda (Odlewnictwo), P. Galuba (Toruńskie Twarde Pierniki), I. Hossain (Boston Boston Celtics)
Zablokowane rzuty : 7 : A. Veyrac (Stopeczki), S. Mężyński (PGE Dębe)
Najlepsza piątka kolejkiPoint Guard : M. Kekilli (Odlewnictwo) (22 Punkty, 9 Zbiórki, 9 Asysty, 5 Przechwyty, 6 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 41
Shooting Guard : L. Thulliez (Basket Człuchów) (32 Punkty, 3 Zbiórki, 3 Asysty, 3 Przechwyty, 1 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 33
Small Forward : M. Kiesswetter (Stopeczki) (27 Punkty, 11 Zbiórki, 4 Asysty, 1 Przechwyty, 1 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 29
Power Forward : P. Picardo (Odlewnictwo) (22 Punkty, 12 Zbiórki, 4 Asysty, 4 Przechwyty, 4 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 39
Center : N. Dimasi (Basket Człuchów) (17 Punkty, 24 Zbiórki, 2 Asysty, 1 Przechwyty, 2 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 40
MVP kolejkiM. Kekilli (Odlewnictwo) (22 Punkty, 9 Zbiórki, 9 Asysty, 5 Przechwyty, 6 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 41
Najsłabszy występ kolejkiK. Trzcina (PGE Dębe) (12 Punkty, 5 Zbiórki, 1 Asysty, 0 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty) : Efektywność : -10
Wszystkie rodzaje statystykZawodnik, który zapomniał zdjąć rękawic zimowych : R. Wójcicki (PGE Dębe) : 9 Straty
Zawodnik dostrzeżony przez sędziego : M. Kalisz (Baltic Strong), M. Molczyk (Nałęczów Warriors), E. Nentopoulos (Nałęczów Warriors), B. Thorpe (Whos Your Daddy), Ł. Trocewicz (PGE Dębe), Y. Xiaoliang (Boston Boston Celtics), A. Navajas (Boston Boston Celtics) : 6 Faule
Iron man : A. Veyrac (Stopeczki), M. Kiesswetter (Stopeczki), S. Jamard (Baltic Strong), M. Kekilli (Odlewnictwo), P. Picardo (Odlewnictwo), L. Mincevicus (Odlewnictwo), S. Komperda (Odlewnictwo), A. Bryłka (SPARTAKER), N. Shanks (Toruńskie Twarde Pierniki), P. Galuba (Toruńskie Twarde Pierniki), E. Peacock (Toruńskie Twarde Pierniki), R. Wójcicki (PGE Dębe), K. Trzcina (PGE Dębe), S. Mężyński (PGE Dębe), B. Zarzyński (PGE Dębe), I. Hossain (Boston Boston Celtics), C. Gijsel (SFKrawężniki Elbląg) : 48 Minuty
Snajper : A. Ventura (Zip Wrocław) : 4 3 punkty
Najlepszy zawodnik : L. Thulliez (Basket Człuchów) : Ocena : 15.5
Najsłabszy zawodnik : A. Fonseca (Toruńskie Twarde Pierniki), R. Wójcicki (PGE Dębe) : Ocena : 2.5