BuzzerBeater Forums

BB Ukraina > Євро'58

Євро'58

Set priority
Show messages by
From: g0rd0n

This Post:
00
316001.13 in reply to 316001.12
Date: 08/22/2022 14:37:24
Drunken Penguins
Superleague
Overall Posts Rated:
18821882
З перемогою :)

Last edited by g0rd0n at 08/22/2022 14:38:19

From: voyko

This Post:
00
316001.14 in reply to 316001.12
Date: 08/22/2022 16:39:40
WarIsOver
II.1
Overall Posts Rated:
262262
кращому бомбардиру двох стартових матчів не знайшлося місця, і таке буває

ото, що кращий гравець цих 2х матчів здивований, що не знайшлось - ніяким чином :)

From: Tiger
This Post:
00
316001.15 in reply to 316001.12
Date: 08/23/2022 01:19:33
Kharkov Tigers
II.4
Overall Posts Rated:
15691569
Second Team:
Utopia Tigers
мля... писав вчора ревью та на останніх реченнях комп пішов в ребут... (((((

тому тезами:
1) що словаки можуть зіграти не зовнішній акцент розглядалося, але було прийняте рішення, що все одно буде багато трьох. ітого їх 16. хоча 3 реаізованих це, імхо, все рівно багато, через медведського з 3-2 не повинно жодної залітати на цьому рівні
2) 2-3 теж розглядалося, але вирішив що не буде, що проти німців то був єдиний шанс, а ми команда того ж рівня... зона зіграла добре проти наших великих, але маленьким не завадила
3) знов багато втрат, але також багато фолів в нападі. 6 якщо я не помиляюся. чому раптом?
4) наші нарешті зрозуміли що вміють ставити блоки )
5) що робити з другою чвертю?
6) дуже нервові останні хвилини, коли ми вели +6 та не набрали жодного очка за останні 2:38...

серби на... обдурили англійців. ті погледіли на нас та вгадували look inside граючи 2-3, а отримали карусель та ще й нормал. ітого +22. але, наступний матч у сербів з німеччиною. тобто вони планують його зливати...

From: Tiger
This Post:
11
316001.16 in reply to 316001.15
Date: 08/29/2022 12:45:35
Kharkov Tigers
II.4
Overall Posts Rated:
15691569
Second Team:
Utopia Tigers
молодіжна збірна чехії це гравці які тренуються в старшу збірну. вони тут накопичують досвід. тому ці гравці більш мультяшні та в них слабкіші первинні навички. цей тренер полюбляє грати пейшн. та навіть у разі внутрішнього акценту великі в них ну ніяк не тру центри. тому 3-2 в захисті. усі офіційні матчи цього сезону, навіть проти вельсу, чехи грали 2-3. в нас ще двоє найзарплатніших великих у формі 7. тому зіграємо раннє. не думаю, що чех буде раптом грати 3-2 чи вгадувати зовнішній акцент. чесно кажучи на бачу об'єктивних причин чому раннє може бути краще за зовнішній акцент. але і навпаки не бачу... можливо - темп. рнг я точно не ризикну грати таким складом, а більш швидкий темп у порівнянні з каруселлю може стати на користь. медведський-григоренко-янев-касторний-моргунов

From: voyko

This Post:
00
316001.17 in reply to 316001.16
Date: 08/29/2022 14:53:13
WarIsOver
II.1
Overall Posts Rated:
262262
лавка це ... (роZZiке слово сьодня :( )))
Та й Касторка розлінувавсь (((

From: Tiger
This Post:
22
316001.18 in reply to 316001.16
Date: 08/30/2022 02:02:13
Kharkov Tigers
II.4
Overall Posts Rated:
15691569
Second Team:
Utopia Tigers
мдя... настрій на матч був гарним. наші намагалися завершити його відразу, повели 12:4, але чехи зуміли запинити цей ривок. проте у другій чверті наші гравці виправилися за попередні другі чверті, показали феноменальну гру та на велику перерву ми мали перевагу +36. матч закрито, я вже починаю рахувати різницю... проте гравці також вирішили що матч закінчено та далі можна не грати. 1/11 за першу половину в третій чверті, 2-12... декілька тайм-аутів допомогли трошки виправити ситуацію, проти в кінці чверті вийшов запас, отримав два триочкових... четверта чверть подовжила невдачну гру. запас швидко дав скоротити рахунок до усього +13, повернувся старт, але відірватися знову не зміг, тільки гра на рівних. ітого підсумкові +15
чесно кажучи на розумію як це коментувати. настільки різні ділянки часу... зрозуміло, що наш запас не впорався. -15 в середньому, 6/22 з гри... проте старт теж грав тільки деколи. МВП - янев. так були три поспіль промахи на початку третьої чверты, але він був першим хто від цього оговтався. 11/16 з гри, 7 ассистів, 6 перехоплень... медведський зіграв теж дуже добре. підсумкова статистика для нього гарна. як йгов розвиток... у всіх так. григоренко та касторний - попередні матчі давали надію на більш гарний підсумок
добре що виграли. погано що замало. наступного тижня гра з вельсом, де також запас гратиме багато. вельс значно слабкіший за чехів, але можливо потрібно перемішати старт/запас, щоб вони були більш рівні...

серби гадають навіщо вони грали нормал у попередньому турі. німці виграли, але лише +10, завдяки більшому настрою. наступны два матчі в сербів - це норвегія та чехія. вони могли би спробувати виграти в німців... але не повірили в себе... словакам нарешті пощастило та вони вигризли перемогу. ще й на меньшому настрою. наступного тижня ніеччина зустрінеться з англійцями. обидва не на максимальному ентузиазмі. в англії потім вельс та їм вже нічого втрачати після другої поразки, тому це може бути цікаво, як с точки зору одного матчу, так і з огляду на наші подальші ігри з ними обома...

група D. франція та угорщина подарували анті-баскетол: угорцм перемогл и 69 на 49. можливо не стільки дивна перемога саме угорців, вони 4ті в рейтингу, а франція "лише" 15та. але +20, пропустивги меньше за 50...

From: voyko

This Post:
00
316001.19 in reply to 316001.18
Date: 09/05/2022 14:48:58
WarIsOver
II.1
Overall Posts Rated:
262262
3 команди по 4-1 ... лишилось мале - обіграти сардель-фріців та неРФімперців :)

From: Tiger
This Post:
44
316001.20 in reply to 316001.19
Date: 09/06/2022 01:36:37
Kharkov Tigers
II.4
Overall Posts Rated:
15691569
Second Team:
Utopia Tigers
в мене вдома комп не працював, а з телефона писати багато не дуже зручно, тому було без превью. хоча, превью до вельсу не величке: найслабкіша команда групи, проти якої єдина ціль - побільше різницю створити. вдалося. +78 це на сьогодні найбільша різниця в цьому сезоні для вельсу. хоча й пресинг, як на мене, не спрацював

не бачу що ще писати про матч. тому поговоримо про ситуацію у группі. серби впевнено перемогли норгів, а словаки чехів. німці нарешті програли. до цього йшло с перших хвилин турніру й нарешті сталося. англійцям для цього довелося мотсити. таким чином зараз в трьох команд по 4-1 та ще в двох по 3-2
*сербія грає з чехією та словаччиною. не бачу в чехів жодного інтересу щось робити, тому це має бути перемога сербів. тому до останнього тура серби підійдуть лідерами з великими шансами залишитися у топ-2 навіть у разі поразки в останньому турі
*хоча! німеччина. грає з нами та вельсом. звісно, якщо вони перемагають нас, то в них буде 6 перемог і місце у топ-2. разом з сербами. але якщо ми переможемо, то в сербів буде різниця краща на... очок 80 я гадаю... у німців є маленький шанс перевершити це у грі з вельсом, але це буде вкрай не просто ще й скоріш за все проти мотсу
*словаччина грає проти норвегії та сербії. перший матч вони повинні вигравати та мотсити у наступному. але не думаю що в них вийде зробити велику різницю. якщо й вдасться здобути дві перемоги то +30... тобто +105-110 в них буде. не бачу в них шансів на топ-2
*англія грає з вельсом та нами. вельс вони обіграють навіть після мотсу хоча ймовірно що з не дуже великою різницею. уельс може спробувати мосанути, але це скорішь допоможе німеччині ніж самому вельсу. та в останньому турі знов буде мотс. навіть за рахунку двох перемог теж не бачу їх у топ-2, рїзниця також десь +105-110

*ми. німеччна та англія. якщо ми програємо німцям то шанси на топ-2 зникають, тому що переграти англійців +70 - це навіть не фантастика, це просто неможливо. якщо ми перемагаємо німців та програємо англійцям - цього теж недостатньо. в нас буде десь +100 різниці, тому ми можеме опинитися навіть на 5му місці

From: Tiger
This Post:
00
316001.21 in reply to 316001.1
Date: 09/09/2022 11:11:55
Kharkov Tigers
II.4
Overall Posts Rated:
15691569
Second Team:
Utopia Tigers
14 апів. попереднього тижня був спад, але повернулися до гарних значень. молодці!
і форма чудова

From: Tiger
This Post:
11
316001.22 in reply to 316001.20
Date: 09/12/2022 12:46:43
Kharkov Tigers
II.4
Overall Posts Rated:
15691569
Second Team:
Utopia Tigers
ітак, гра з господаями турніру. якщо німці виграють сьогодні - вони у другому раунді. у випадку поразки, вони ще матимуть шанс потрапити туди, але це вже буде не від них залежити, це потрібні поразки нас чи сербів в останньому турі. тому можна сказати, що цей матч для них вирішальний. згодом, для нас теж, але нам, нажаль, не гарантована перемога в наступному турі
в німців 13 гравців усього. два великих по 46к, один з яких у формі 5. -1, але є ще 38, 37, 29к... маленьки починаються с 29к. достатньо сильний склад, але вони не показують гру на цей склад. не знаю у чьому проблема... проти сильних суперників грали look inside. не скажу шо добре. проти сербів грали пейшн, повторювали фінал прошлого сезона, - також нічого доброго для них там не бачив. проте рнг з чехами та норгами - більше 50% триочкових. так 2-3 в чехії, та не дуже сильна норвегія, але можуть. словаки та англійці грали карусель. забивали здалеку непогано, 37%. чесно кажучи проти вельсу та чехії ми показали кращий процент ніж словаччина та англія проти цих команд. при тому що ми грали раннє, а вони - зовнішні тактики. це дуже дивно мені... були тови проти латвії та туреччини з непоганими відсотками... але... я не можу себе змусити зіграти щось зовнішнє... та й касторного не буде, тому що треба захищатися. і наші захисники грають чудово при внутрішній тактиці. яневу буде важко...німці грають в трьох великих. шамаль на ЛФ та він не тренував зовнішній захист. Aschaffenburg здобув пару апів...
ой... можливо це помилка, але граємо low post... та персоналку

From: Tiger
This Post:
22
316001.23 in reply to 316001.22
Date: 09/12/2022 15:37:44
Kharkov Tigers
II.4
Overall Posts Rated:
15691569
Second Team:
Utopia Tigers
що я вам скажу... я досі не розумію чи було б краще з зовнішею атакою. у словаччини, сербії та англії ЛФ атакували найбільше та найгірше. янев атакував більше ніж зазвичай, тобто також повторюється. медведський та грігоренко - вони зблизька атакують не гірше ніж здалеку... не знаю...
що точно було помилкою - надо було йти на угадайку. тут нічого не можу сказати в своє виправдання - якось вилетіло... вибачте
по грі... ключовим стало те, що в них знайшлося два гравці котрі змогли кидати більше за 50%, а в нас - ні. якщоб хтось один з малих зумів це зробити - це десь +8 очок... як на євробаскіті не вистачило влучань михайлюка з поляками.

Advertisement