Mirëserdhe në BuzzerBeater

Loja më e madhe manaxheriale e basketbollit në botë

A keni atë që duhet të jetë më i miri?

BuzzerBeater eshte loje online e basketbollit qe te shpie te luash kunder menaxhereve te te gjithe planetit. Luaj koke-me-koke kunder sfiduesve te tjer, duke perdorur loje strategjike dhe analiza statistikore. Shko pertej basketbollit fantazi dhe duke treguar privilegjin tuaj.

nba basketball championship game

Dërgoje ekipin tënd në maje të ligës.

Pastaj vazhdo deri në randhët e BuzzerBeater për të mposhtur menaxherë nga e gjithë bota. Nuk ka justifikime. Asnjë tërheqje. Vetëm ju dhe 13451 kundështarët të cilët nuk dëshirojnë asgjë më tepër sesa të luajnë me ju në palestër.

basketball simulator predictor

Veprim realistik i Basketbollit.

Luaj simulimin më të përparuar të basketbollit dhe trenerin AI që është lëshuar ndonjëher .Shikoni lojra drejtpërdrejt në një qytetin-me-art shikimi.

manage my basket team

Ju jeni managjeri.

Ju vendosni lojtarët, ju i stërvitni ata, dhe ju u tregoni atyre se si të luajnë.Dëshironi Stadium më të madhë? Ndërtoje atë. Dëshironi të bëni draft një yll? Mbledh pikë Skauti.Ju bëni vendimet dhe ju jeni në krye!

BuzzerBeater kur nuk fle, ju mundeni? Hape tani qe te luash kunder menaxhereve me te mire ne bote. Dhe... eshte free!

Udhetimi ne faqe

01

Nderto Ekipin Tend

 • basketball gm game Si nje menaxher i ri i nje ekipi basketbolli,ty te jane dhene lojtar koti
 • sports general manager game Cdo lojtar ka nje set unik te aftesive
 • nba gm game Bli,shit,drafto dhe stervit lojtaret qe te permiresosh ekipin tend.
basketball gm roster management
world strategy game
02

Skauto Kundershtaret e tu

 • fantasy basketball league Konkurro ne nje lige me 15 menaxhere te tjere
 • fantasy basketball manager Cdo sezon,ekipet me te mira promovohen ne liga me te forta
 • pro basketball manager Udhehiq ekipin tend tek fitorja e Divizionit te 1
03

Vendos Urdhrat per Ndeshjen

 • basketball stars depth chart Zgjidh lojtaret startues,zevendesuesit dhe rezervar per cdo ndeshje
 • basketball strategy simulation Zgjidh taktin ofensive dhe difensive duke u bazuar ne pikat e forta dhe te dobeta te kundershtarit tend
 • game results highlights boxscores Vendimet e tua percaktojne rezultatin e ndeshjes!
best basketball coaching tactics
nba game simulator
04

Shiko Ndeshjet e tua Direkt

 • stream games live Ndeshjet shihen direkt me nje stil te kanalit ESPN me koment te papare
 • watch game predictions Shiko nje Ndeshje te Thjeshte!
 • basketball scoreboard standard Shiko se si ndikojne vendimet e tua tek menyra e lojes
05

Kompeticion Nderkombetar

 • online international basketball manager Bashkohu me nje komunitet te mrekullueshem me fansa basketbolli
 • basketball tournament ranking simulator Merr pjese ne miqesore dhe liga private me perdorues nga e gjithe bota
 • olympic basketball games Ndiq Kombetaren e vendit tend.A do te arrije superylli yt te preje bileten?
euroleague march madness tournament bracket