BuzzerBeater Forums

Poland - III.3 > Sezon 60

Sezon 60

Set priority
Show messages by
This Post:
00
318135.5 in reply to 318135.4
Date: 02/19/2023 16:37:03
Anwil Yelonki
III.3
Overall Posts Rated:
3737
Dzień 3 (Sobota 18 Luty 2023) : Występy za pośrednictwem https://www.buzzer-manager.com

Wyniki kolejki
JumpMan Crew 106 - Tumpie_Jezyk 68
Lipno Bulls 101 - Olix 92
Antyśląskwrocław 114 - Gdzie Jest Szczepan 96
Skawinka 90 - Anwil Yelonki 110
Gangsterzy z Białowieży 99 - Barcińskie Byki 118
LA Plazma 87 - Pablos Pueblos 111
Szarksi 50 - Sparta Borucin 0
Niespełnione Talenty Stefana 2 129 - Woozkonets 116

Najlepsze drużynowe osiągnięcia kolejki
Punkty : 129 : Niespełnione Talenty Stefana 2
Zbiórki : 62 : Anwil Yelonki
Asysty : 28 : Anwil Yelonki
Przechwyty : 12 : JumpMan Crew
Zablokowane rzuty : 11 : JumpMan Crew

Najlepsze indywidualne osiągnięcia kolejki
Punkty : 35 : O. Nelović (Lipno Bulls)
Zbiórki : 21 : P. Sychra (Woozkonets)
Asysty : 9 : R. Pelesco (Antyśląskwrocław)
Przechwyty : 4 : P. Castel (Pablos Pueblos)
Zablokowane rzuty : 3 : K. Karasiewicz (Tumpie_Jezyk), M. Cirocki (Niespełnione Talenty Stefana 2), A. Banks (JumpMan Crew)

Najlepsza piątka kolejki
Point Guard : D. Špika (Antyśląskwrocław) (26 Punkty, 5 Zbiórki, 3 Asysty, 3 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty), G. Gualandri (Lipno Bulls) (29 Punkty, 5 Zbiórki, 4 Asysty, 0 Przechwyty, 1 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 27
Shooting Guard : R. Sajeba (Barcińskie Byki) (25 Punkty, 4 Zbiórki, 6 Asysty, 0 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty), F. Tecchio (Barcińskie Byki) (23 Punkty, 6 Zbiórki, 2 Asysty, 1 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 28
Small Forward : V. Zidanenko (LA Plazma) (34 Punkty, 6 Zbiórki, 3 Asysty, 2 Przechwyty, 1 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 38
Power Forward : J. Nørgård (Pablos Pueblos) (16 Punkty, 13 Zbiórki, 4 Asysty, 1 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 30
Center : M. Sarchiapelli (JumpMan Crew) (16 Punkty, 20 Zbiórki, 6 Asysty, 2 Przechwyty, 1 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 31

MVP kolejki
V. Zidanenko (LA Plazma) (34 Punkty, 6 Zbiórki, 3 Asysty, 2 Przechwyty, 1 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 38

Najsłabszy występ kolejki
E. Guerra (Tumpie_Jezyk) (8 Punkty, 4 Zbiórki, 1 Asysty, 1 Przechwyty, 1 Zablokowane rzuty)C. Melgar (Gdzie Jest Szczepan) (0 Punkty, 0 Zbiórki, 0 Asysty, 0 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty) : Efektywność : -4

Wszystkie rodzaje statystyk
Zawodnik, który zapomniał zdjąć rękawic zimowych : E. Peuccelle (Tumpie_Jezyk) : 8 Straty

Zawodnik dostrzeżony przez sędziego : K. Rękoś (Olix) : 6 Faule

Iron man : E. Peuccelle (Tumpie_Jezyk), E. Guerra (Tumpie_Jezyk), H. Straif (Olix), S. Balca (LA Plazma) : 48 Minuty

Snajper : E. Peuccelle (Tumpie_Jezyk) : 7 3 punkty

Najlepszy zawodnik : P. Gayangos (Skawinka) : Ocena : 16.5

Najsłabszy zawodnik : F. Eriz (Pablos Pueblos) : Ocena : 5.0


From: rawo89
This Post:
00
318135.6 in reply to 318135.5
Date: 06/13/2023 12:35:11
Piaski Yellow Hornets
II.3
Overall Posts Rated:
3030
Witam Wszystkich!
W odpowiedzi na Wielką Narodową Mobilizację jako obecny selekcjoner reprezentacji U-21 proszę o Wasze poparcie!!!
Swoją prośbę motywuję faktem, iż każdemu mogła się zdażyć wpadka z nieustawieniem składu (chodź w tym wypadku nie powinna ale...) byłem przekonany, że mam ustawioną domyślną pozycję składu jaki ma wystąpić i odziwo z tej domyślnej opcji jedynie nastawienie ataku było wczytane w meczu :-/
Myślę że przy obecnym składzie który jest mocniejszy w tym momencie od wcześniejszego (z tamtego sezonu) można nawet wygrać puchar pocieszenia reprezentacją U-21 - niestety małe to pocieszenie :-(
Uważam, że moja zmiana nie ma w tym wypadku sensu ponieważ nie planuję już więcej walkowerów a tym składem pomimo jednego przegranego meczu i tak uda się dojść do finału - takie mam bynajmniej plany :-)
Mając powyższe na uwadze proszę o poparcie umożliwiające mi dalszego prowadzenia kadry (poświęciłem dużo czasu żeby wybrać do niej zawodników).
Przy ewentualnej kolejnej przegranej możecie zawsze zmienić zdanie. Z góry dziękuję za poparcie i pozdrawiam :-)

Last edited by rawo89 at 06/13/2023 17:09:28

This Post:
00
318135.7 in reply to 318135.6
Date: 08/18/2023 16:01:03
99 Problems
III.5
Overall Posts Rated:
375375
Second Team:
Dark Dynasty
Witam

Poszukuję chętnych do „Projekt kadrowicz U21”.

Ma on na celu znalezienie jak największej liczby klubów chętnych do treningu dla polskiej kadry U21.
Niestety brakuje klubów, które mogłyby zapewnić trening topowych zawodników, dlatego też jeśli chciałbyś trenować potencjalnego reprezentanta zapraszam do współpracy.

Trening potencjalnego reprezentanta to przede wszystkim systematyczność. Należy dbać o każdy mecz i trening, tak aby zawodnicy mogli trenować optymalnie (46 minut na trenowanej pozycji w ciągu tygodnia dla 18 i 19latków, dla reszty 48 minut).
Minimalne wymagania na dzień dzisiejszy jest w stanie spełnić większość klubów.
Trener- lvl 4;
Trener młodzieży – lvl 4.

Trening potencjalnego reprezentanta oprócz frajdy to też korzyści finansowe dla klubu, otrzymasz dodatkowo więcej do budżetu m.in. z sprzedaży gadżetów.

Zgłoszenie najlepiej dokonać poprzez wiadomość na Bbmaila, tutaj link
FallenIdol (164906)

Pozdrawiam