BuzzerBeater Forums

Türkiye - II.2 > 50. Sezon: The Last Dance

50. Sezon: The Last Dance

Set priority
Show messages by
This Post:
00
304839.4 in reply to 304839.3
Date: 06/03/2020 19:46:53
Overall Posts Rated:
1515
Yeni sezonun herkese başarı getirmesini diliyorum her ne kadar herkes için imkansız olsa da. Yine zorlu bir sezon olacağına eminim ama bakalım artık :) yine hedefsiz başlıyoruz sezona, denizdeki rotasız tekne hesabı rüzgar nereye götürürse oraya savruluruz artık :)

This Post:
11
304839.5 in reply to 304839.1
Date: 06/04/2020 01:51:53
Overall Posts Rated:
144144
Şampiyon (trophy) (BB)Westeros Durantulas (BB) (trophy)

Gidenlere güle güle gelenlere hoşgeldin diyoruz. Buzzerbeater’ın 50. Sezonuna hoşgeldiniz. Acısı tatlısı derken 50 sezon devrildi. Genelde en eskiler 3. Sezondan itibaren başlayanlar. Potansiyel nedir? Antreman nedir derken çook uzun yıllar geçti. Küçük değişiklikler büyük etkiler yarattı oyunda. Hem çok yavaş ilerleyen bir oyun olarak eleştirildi hem de gerçek zamanlı oluşuyla bizi bağımlı yaptı.

Bir oyundan çok bizim için alışkanlık oldu. Şahsım adına oyunu Basketbolu MJ ile sevmiş o dönemleri yaşamış birisi olarak bu dönemin gündemi sezonumuza Last Dance adını verdik. MJ’e saygı.

Bu dans bizim için hiç bitmesin...

(^)

Çok güzel bir 50. sezon açılış konuşması olmuş Erdem. Her sezon açılış konuşmasını sen yap. :) Ben de basketbol anlamında gözünü MJ ile açanlardanım. Yeni gelen arkadaşlara hoşgeldiniz diyorum. Bilmeyenler için; çok canlı ve keyifli bir forumumuz olduğunu söyleyebilirim. Forumun temposuna ayak uydurun yeter, gerisi kendiliğinden geliyor. :) Yeni gelen takımlarla birlikte oldukça dengeli ve güçlü bir lig oldu. r1card0'nun kadro bu dengeyi bozuyor biraz ama o kadar olsun, adam TBL'den geldi sonuçta :) Çanakkale Kordon ve Pınar Karşıyaka ile yeniden oynayacak olmak hoş bir duygu.

@ardachan hocam; bana küme düşmeme konusunda uğur getirirsen çoook mutlu olurum zira geçen sezon bütün bal kontenjanımın dibini sıyırdım resmen. :D

This Post:
00
304839.7 in reply to 304839.6
Date: 06/04/2020 04:32:19
Düzcespor81
III.1
Overall Posts Rated:
77
Lige yeni katılan bir takım olarak herkese başarılar dilerim.

Takımımız tarihinde ilk defa bu seviyede mücadele edecek.Tabii ki ilk hedefimiz lige tutunmak olacaktır ancak çok hareketli, zor ve çekişmeli bir lige düştük. Yeni bir takım için hem avantaj hem de dezavantajlar olacaktır ama dezavantajlı yönlerine takılı kalmayıp kendimizi geliştirmek için çaba harcayacağız. Elimizden geldiğince lige ayak uydurmaya çalışacağız.

This Post:
00
304839.8 in reply to 304839.6
Date: 06/04/2020 06:20:20
Overall Posts Rated:
144144
Önümüzdeki sezon başka bir arkadaşım yapmak isterse memnuniyetle yapsın. Çok sevinirim. :)

Tabi tabi, yanlış anlaşılma olmasın. Maksat, sezon başlığı açılışlarını renkli ve eğlenceli bir hale getirmek. Hitabeti iyi olan herkes yapabilir. Ayrı gayrı yok bizde. :)

This Post:
11
304839.9 in reply to 304839.8
Date: 06/04/2020 07:15:17
r1card0
TBL
Overall Posts Rated:
213213
Herkese merhabalar. Uzun yıllardır bu kadar aktif lig görmemiştim sevindirici. Mümkün olduğunca katılırım bende.
İzmirlide çok güzel.
TBL acılı bir deneyim oldu geçen sezon. Tecrübesizlikle ilk 13 maçı kaybettik sonra toparlamak için vakit yetmedi son hafta ucu ucuna 2. lige geri döndük. Güzel sezon olsun hepimize.

This Post:
00
304839.10 in reply to 304839.3
Date: 06/04/2020 07:51:31
Overall Posts Rated:
144144
Evet değerli II.2 müdavimleri, 50. sezon açılış röportajlarımıza devam ediyoruz. Tabi ki BALSPOR öhömm şey KIDISPOR'la.
-Çekinme çekinme söyle, bu sezon bu espriyi bolca duymayı hakettim yani geçen sezonki performansımı düşününce. Bazen oyunun bug'unu filan mı buldum farkında olmadan diye düşünmedim değil.

-Artık MJ sezonunda hedef TBL diyebilir miyiz?

-Yavaş ulan yavaş! Zaten lig iyice kurtlar sofrasına döndü yeni gelenlerle. Durduk yerde hepsini bana hasım etme!

-Jammers GM'i Kazım Beyin sizin için söyledikleriyle başlayalım.

-Hehe, evet gülümsetti beni. Aslında bana Balparmak firmasından reklamda oynama teklifi geldi geçen sezonki performansımı duydukları anda. Kazımcığımın her yerde adamı var. Kesin haber uçurmuşlardır. Gerçi onun sponsor sayısı benimkinden kat kat fazla (Vücudunda sponsorsuz kalan tek yer kulağının arkası, gerisini sen düşün) ama sanırım hiç bal sponsoru yok, onu kıskanmış olabilir. Hatta reklam senaryosunu da gönderdiler bana. Gülümseyerek kadraja giriyorum, tam o sırada başımdan aşağı kova kova bal döküyorlar. Her yanımdan vıcık vıcık bal süzülürken gülerek; " Siz de Balparmak ballarından kullanın, sizin de şansınız benimki gibi ballı olsun " deyip kadrajdan çıkıyorum. Nasıl?

-Ööö! İğrençmiş! Neyse bu sezonki hedefiniz ne?

-Valla şimdi 5-7 arası deyip sezon sonunda yalancı durumuna düşmek istemem. 2 sezondur 5-7 arası diyorum ama sonuç ortada. Can havliyle oynayacağız yine.

- Yeni gelenlere bir mesajınız var mı?

- Çok renkli ve dengeli bir lig olduk yeni gelenlerle birlikte. Keyifli bir sezon bizi bekliyor.

-Zaman ayırdığınız için teşekkürler.

-Ne demek canımın içi, her zaman.

-??

This Post:
11
304839.11 in reply to 304839.10
Date: 06/04/2020 08:41:44
Pinar Karsiyaka, Izmir
II.1
Overall Posts Rated:
44
Başkandan açıklama;

Yeni oyuncu almayıp tesislere yatırım yaptığımız bir sezon oldu... Kadroyu geliştirerek, 1 yıl aradan sonra aynı lige dönmek keyifli, bu sefer Batıda yarışacağız.

Taraftarlarımız 2 sezon önce tartışmalı ve uzatma ile biten KKM TB maçı sonucu küme düşmemize neden olan "Galatsaray 1481" takımını unutmadılar... Klüp binasının önünde protestolar başladı bile... Bu nedenle sezon boyunca rakip seyirci almayacağız evimizdeki maçlara...

Galatasaray Maçları hariç tüm maçlara RO çıkacağımızı ilan ediyoruz.... 3 kez Çeyrek Final Yaptığımız kupada daha ileri gitmek istiyoruz bu nedenle Kupa boyunca bazı maçlara altyapıdan gelen oyuncular ile çıkacağız...

Diğer Takımlara da başarılar, sakatsız bir sezon diliyorum...

This Post:
00
304839.13 in reply to 304839.11
Date: 06/04/2020 11:37:53
Overall Posts Rated:
77
Herkese merhaba. Sakatlığın olmadığı tribünlerin dolu olduğu ve ligimize yeni gelen takımlardan birisinin şampiyon olduğu bi sezon olması dileğiyle:)))
Daha önce kısa bir dönem 2. Lig tecrübesi olduğunu zanneden fakat tecrübesizlik yüzünden hemen küme düşen bir takım olarak ( küme düşme sebebi ; 5. Olunca ligde kaldığını zannederek playoff öncesi oyuncuları sattım ve kümede kalma mücadelesinde oyuncusuz kalmıştım:)))
Şaka bir tarafa sizlerle olmaktan çok mutluyum. Sizlerden öğreneceğim cok şey var. Herk3se bol şans iyi oyunlar.

This Post:
00
304839.14 in reply to 304839.11
Date: 06/04/2020 15:26:05
dürbinar sharks
III.2
Overall Posts Rated:
151151
ooooww herkese merhaba çok güzel yorumlar okudum. yeni gelenlere başarılar diler hakedenin şampiyon olacağı bir lig temenni ederim. bu sene amaç play off baş ağrımadan bitirmek.
bu oyunu 4.sezondan beri oynuyorum eskilerden biriyim şimdi 50.sezon olmuş ben oyuna başlarken bu oyun fazla gitmez gözüyle bakıyordum :ddd büyük şaşırttı beni bu oyun..
herkese bol şanslar

Advertisement