BuzzerBeater Forums

Poland - III.1 > Sezon 47

Sezon 47

Set priority
Show messages by
This Post:
00
301149.1
Date: 8/26/2019 7:11:40 AM
Czarno Czarni Kwidzyn
III.1
Overall Posts Rated:
270270
Second Team:
Czarno Czarni II Kwidzyn
Witam.
Trochę z innej bajki, ktoś chętny jest do grania w LP?
Jak tak to prosiłbym o kontakt PW.

This Post:
11
301149.2 in reply to 301149.1
Date: 9/15/2019 5:19:19 AM
Overall Posts Rated:
55
Dzień 9 (Sobota 14 Wrzesień 2019) : Występy za pośrednictwem http://www.buzzer-manager.com

Wyniki kolejki
Squadra Potenza 85 - Flobots BDG 97
Gobliny 87 - Nike Club 128
Pronout Jasło 72 - Bulls 2015 93
KUKS Dubois 73 - KS Pawłów 101
Warsaw Fighters 89 - Orzeł Cesarski Poznań 112
FC Żywiec 104 - H-Town Rockets 89
Polonia Bytom II 91 - Bądkowo 93
Anwil Yelonki 64 - WNR Amator 109

Najlepsze drużynowe osiągnięcia kolejki
Punkty : 128 : Nike Club
Zbiórki : 59 : WNR Amator, KS Pawłów
Asysty : 28 : Orzeł Cesarski Poznań
Przechwyty : 11 : Bulls 2015
Zablokowane rzuty : 13 : WNR Amator

Najlepsze indywidualne osiągnięcia kolejki
Punkty : 42 : C. Lamant (FC Żywiec)
Zbiórki : 18 : H. Osila (Warsaw Fighters)
Asysty : 11 : R. Przewoźniak (Orzeł Cesarski Poznań)
Przechwyty : 5 : M. Rachański (Orzeł Cesarski Poznań)
Zablokowane rzuty : 5 : M. Rachański (Orzeł Cesarski Poznań)

Najlepsza piątka kolejki
Point Guard : A. Brétes (Flobots BDG) (24 Punkty, 5 Zbiórki, 4 Asysty, 2 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 27
Shooting Guard : F. Jażdżewski (WNR Amator) (24 Punkty, 3 Zbiórki, 3 Asysty, 1 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 26
Small Forward : C. Lamant (FC Żywiec) (42 Punkty, 6 Zbiórki, 5 Asysty, 1 Przechwyty, 1 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 39
Power Forward : J. Iverson (Bądkowo) (28 Punkty, 11 Zbiórki, 4 Asysty, 1 Przechwyty, 3 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 35
Center : M. Rachański (Orzeł Cesarski Poznań) (17 Punkty, 11 Zbiórki, 4 Asysty, 5 Przechwyty, 5 Zablokowane rzuty), Z. Gogolja (Squadra Potenza) (24 Punkty, 14 Zbiórki, 3 Asysty, 1 Przechwyty, 2 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 36

MVP kolejki
C. Lamant (FC Żywiec) (42 Punkty, 6 Zbiórki, 5 Asysty, 1 Przechwyty, 1 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 39

Najsłabszy występ kolejki
S. Rogošic (Anwil Yelonki) (0 Punkty, 2 Zbiórki, 4 Asysty, 0 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty)R. Frediani (Squadra Potenza) (3 Punkty, 0 Zbiórki, 0 Asysty, 0 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty) : Efektywność : -4

Wszystkie rodzaje statystyk
Zawodnik, który zapomniał zdjąć rękawic zimowych : B. Jacak (KUKS Dubois) : 6 Straty

Zawodnik dostrzeżony przez sędziego : J. Kuba (Bądkowo), G. Zelik (Polonia Bytom II), V. Kudrna (Gobliny), M. Aliyev (Pronout Jasło), T. Çakil (Squadra Potenza) : 6 Faule

Iron man : C. Lamant (FC Żywiec), T. Siejka (Flobots BDG), B. Jacak (KUKS Dubois), A. Uzes (Polonia Bytom II), B. Uhrenholt (Pronout Jasło), Z. Kieta (Orzeł Cesarski Poznań), M. Rachański (Orzeł Cesarski Poznań), D. Hrycyk (H-Town Rockets), T. Lichota (H-Town Rockets) : 48 Minuty

Snajper : C. Lamant (FC Żywiec) : 10 3 punkty

Najlepszy zawodnik : R. Przewoźniak (Orzeł Cesarski Poznań) : Ocena : 17.0

Najsłabszy zawodnik : S. Dzikov (Anwil Yelonki) : Ocena : 1.5


This Post:
00
301149.4 in reply to 301149.3
Date: 9/16/2019 10:04:19 AM
Overall Posts Rated:
55
Postaram się.

This Post:
00
301149.6 in reply to 301149.5
Date: 9/17/2019 9:54:38 AM
Overall Posts Rated:
55
Spoko ;)
Dobry i jeden .

From: Adik8

This Post:
00
301149.7 in reply to 301149.6
Date: 9/17/2019 10:28:08 AM
Nike Club
III.2
Overall Posts Rated:
22
Jestem drugi

This Post:
11
301149.9 in reply to 301149.8
Date: 9/24/2019 3:35:22 PM
Overall Posts Rated:
55
Dzień 12 (Wtorek 24 Wrzesień 2019) : Występy za pośrednictwem http://www.buzzer-manager.com

Wyniki kolejki
Flobots BDG 68 - KUKS Dubois 89
Nike Club 101 - Warsaw Fighters 115
Bulls 2015 89 - FC Żywiec 96
KS Pawłów 98 - Polonia Bytom II 100
Orzeł Cesarski Poznań 102 - Anwil Yelonki 50
H-Town Rockets 101 - Squadra Potenza 77
Bądkowo 99 - Gobliny 97
WNR Amator 70 - Pronout Jasło 89

Najlepsze drużynowe osiągnięcia kolejki
Punkty : 114 : Warsaw Fighters
Zbiórki : 61 : Orzeł Cesarski Poznań
Asysty : 27 : Warsaw Fighters
Przechwyty : 11 : Flobots BDG
Zablokowane rzuty : 13 : Orzeł Cesarski Poznań

Najlepsze indywidualne osiągnięcia kolejki
Punkty : 34 : T. Gloggner (Nike Club)
Zbiórki : 19 : L. Rodríguez (KS Pawłów)
Asysty : 14 : A. Ercan (Nike Club)
Przechwyty : 5 : A. Brétes (Flobots BDG)
Zablokowane rzuty : 5 : J. Skórnicki (Bądkowo)

Najlepsza piątka kolejki
Point Guard : M. Cavaleiro (Orzeł Cesarski Poznań) (30 Punkty, 7 Zbiórki, 3 Asysty, 0 Przechwyty, 2 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 29
Shooting Guard : T. Gloggner (Nike Club) (34 Punkty, 4 Zbiórki, 4 Asysty, 0 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 32
Small Forward : P. Tankosić (H-Town Rockets) (23 Punkty, 4 Zbiórki, 1 Asysty, 1 Przechwyty, 1 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 28
Power Forward : J. Iverson (Bądkowo) (29 Punkty, 12 Zbiórki, 0 Asysty, 1 Przechwyty, 2 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 35
Center : K. Mulewski (H-Town Rockets) (28 Punkty, 10 Zbiórki, 9 Asysty, 2 Przechwyty, 1 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 44

MVP kolejki
K. Mulewski (H-Town Rockets) (28 Punkty, 10 Zbiórki, 9 Asysty, 2 Przechwyty, 1 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 44

Najsłabszy występ kolejki
S. Rogošic (Anwil Yelonki) (3 Punkty, 3 Zbiórki, 3 Asysty, 0 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty) : Efektywność : -7

Triple-Double kolejki
M. Chianese (Warsaw Fighters) (19 Punkty, 10 Zbiórki, 10 Asysty, 1 Przechwyty, 1 Zablokowane rzuty)

Wszystkie rodzaje statystyk
Zawodnik, który zapomniał zdjąć rękawic zimowych : T. Çakil (Squadra Potenza) : 6 Straty

Zawodnik dostrzeżony przez sędziego : G. Przychodzeń (Flobots BDG) : 6 Faule

Iron man : A. Uzes (Polonia Bytom II), R. Ambroževicius (Bulls 2015), M. Cavaleiro (Orzeł Cesarski Poznań), Z. Kieta (Orzeł Cesarski Poznań), H. Osila (Warsaw Fighters), T. Çakil (Squadra Potenza), L. Tucker (Squadra Potenza), L. Rodríguez (KS Pawłów) : 48 Minuty

Snajper : T. Gloggner (Nike Club) : 6 3 punkty

Najlepszy zawodnik : R. Przewoźniak (Orzeł Cesarski Poznań) : Ocena : 17.0

Najsłabszy zawodnik : M. Wydra (Anwil Yelonki) : Ocena : 4.0


This Post:
00
301149.10 in reply to 301149.9
Date: 9/29/2019 5:00:14 AM
Overall Posts Rated:
55
Dzień 13 (Sobota 28 Wrzesień 2019) : Występy za pośrednictwem http://www.buzzer-manager.com

Wyniki kolejki
Warsaw Fighters 82 - Flobots BDG 92
FC Żywiec 107 - Nike Club 120
Polonia Bytom II 79 - Bulls 2015 97
Anwil Yelonki 76 - KS Pawłów 99
Squadra Potenza 47 - Orzeł Cesarski Poznań 101
Gobliny 75 - H-Town Rockets 101
Pronout Jasło 81 - Bądkowo 93
KUKS Dubois 102 - WNR Amator 96

Najlepsze drużynowe osiągnięcia kolejki
Punkty : 120 : Nike Club
Zbiórki : 61 : KS Pawłów
Asysty : 27 : Orzeł Cesarski Poznań
Przechwyty : 14 : H-Town Rockets
Zablokowane rzuty : 13 : Orzeł Cesarski Poznań

Najlepsze indywidualne osiągnięcia kolejki
Punkty : 43 : P. Tankosić (H-Town Rockets)
Zbiórki : 23 : C. Grippo (Nike Club)
Asysty : 14 : T. Lichota (H-Town Rockets)
Przechwyty : 9 : B. Barcelos (H-Town Rockets)
Zablokowane rzuty : 5 : Q. Guanyao (WNR Amator)

Najlepsza piątka kolejki
Point Guard : B. Barcelos (H-Town Rockets) (13 Punkty, 6 Zbiórki, 2 Asysty, 9 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 26
Shooting Guard : R. Przewoźniak (Orzeł Cesarski Poznań) (13 Punkty, 10 Zbiórki, 8 Asysty, 3 Przechwyty, 4 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 27
Small Forward : P. Tankosić (H-Town Rockets) (43 Punkty, 4 Zbiórki, 1 Asysty, 3 Przechwyty, 1 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 39
Power Forward : T. Rubak (Flobots BDG) (36 Punkty, 16 Zbiórki, 3 Asysty, 0 Przechwyty, 2 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 47
Center : O. Hiesais (Warsaw Fighters) (30 Punkty, 12 Zbiórki, 2 Asysty, 2 Przechwyty, 1 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 34

MVP kolejki
T. Rubak (Flobots BDG) (36 Punkty, 16 Zbiórki, 3 Asysty, 0 Przechwyty, 2 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 47

Najsłabszy występ kolejki
L. Tucker (Squadra Potenza) (4 Punkty, 1 Zbiórki, 3 Asysty, 2 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty) : Efektywność : -11

Wszystkie rodzaje statystyk
Zawodnik, który zapomniał zdjąć rękawic zimowych : J. Skórnicki (Bądkowo) : 6 Straty

Zawodnik dostrzeżony przez sędziego : C. Reeder (FC Żywiec), M. Aliyev (Pronout Jasło), M. Chianese (Warsaw Fighters), J. Graulus (Squadra Potenza), T. Çakil (Squadra Potenza) : 6 Faule

Iron man : G. Zelik (Polonia Bytom II), K. Mun Nee (Pronout Jasło), S. Rogošic (Anwil Yelonki), E. Lamanna (Anwil Yelonki), R. Przewoźniak (Orzeł Cesarski Poznań), M. Turowski (Warsaw Fighters), L. Tucker (Squadra Potenza), M. Marafini (KS Pawłów) : 48 Minuty

Snajper : T. Glastonbury (Warsaw Fighters), M. Marafini (KS Pawłów) : 4 3 punkty

Najlepszy zawodnik : R. Przewoźniak (Orzeł Cesarski Poznań), M. Rachański (Orzeł Cesarski Poznań) : Ocena : 18.0

Najsłabszy zawodnik : M. Dyczewski (Bądkowo) : Ocena : 4.5