BuzzerBeater Forums

BB Bulgaria > National Team Speeches

National Team Speeches (thread closed)

Set priority
Show messages by
From: stiwi

This Post:
00
300684.3 in reply to 300684.2
Date: 08/18/2019 13:17:58
LIWERPOOL
II.2
Overall Posts Rated:
1616
Нико,според мен наи-важното за този които води нац,отбор е това да намери 10-на ,15 мениджъри които имат подходящите играчи и заедно да ги подготвят за нац отбор.ето и нещо относно настоящето и близкото бъдеще за играчите които аз съм набелязал.Имаме няколко играча Клочков и Начев примерно за които този сезон е последния им в отбора ни,а просто заместниците им са поне на 1 ниво по слаби.по принцип имаме един гръбнак от играчи като абаджиев,златков,вълков,клисарски около които се крепи отбора ни,след тях подготвям една нова вълна от техни заместници като генов-един почти перфектен пм,които го тренираме от доста време и за според мен е супер,и всеки би го взел в отбора си просто е пм- мечта . Следва Пеинов ,които след 1 сезон ще е супер АЗ,после Кураи които ще е почти перфектното ни леко крило заедно с младенов,Саглар тренира супер за тежко крило,кънев също тренира добре и ще е в национала при всички случаи,големия ни проблем засега е този че нямаме достоен играч за център..но ще решим проблема с някои от младите ,защото потенциала ограничи играчи като михаилов и милушев а и гинчев и те спряха да се развиват а са сравнително слаби за нац отбор.освен това имаме и 3-та вълна от играчи като старирадев,огунц,станев,цветков,мицев,кулишев които са по на 21-23 год ,които също тренираме заедно с мениджърите им,така чер според мен имаме надежди за доро бъдеще.