BuzzerBeater Forums

Türkiye - TBL > 46. Sezon

46. Sezon

Set priority
Show messages by
This Post:
11
299574.3 in reply to 299574.2
Date: 05/09/2019 07:22:35
Overall Posts Rated:
5151
Hoşbulduk hocam diyip topu devralayım,
@LA-Kaiser hocam öyle demeyin, bizim sahada da olsa kendi evinizmiş gibi davranın; yatın, uyuyun " rahat ol " un :)

Öncelikle tüm takımlara başarılar dilerim. TBL'ye güçlü geldiğimi söyleyemem; daha çok 2. lig şampiyonluk kupasını almış olmak ve TBL'yi deneyimlemis olmak için uğraştım. Ekonomiyi hayli yıprattim yaşlı oyuncularin bonservisi ve maaşlar sayesinde. Bu sezon üst seviyede maç motorunu test edip kalmayı deneyeceğim. Bu tecrübe şimdilik yeterli benim için. Kalamayacağım aşikar olursa da oyuncuları satıp averaj takımı olurum.

Takviye sürecine gelirsem çok istediğim iki oyuncu vardi, birini takip bile etmedim uçuk bir miktara gider diye ama şansa 15 saniye sonra gördüm ki tam 3e gitmiş. Diğer oyuncu da rahatlıkla 4.5u zorlar gibi duruyordu çünkü benzerleri o fiyata gitmişti. Onu alamam diye İtalyan arkadaşı aldım gece. Ama o da 5 dakika önce 3.5a gitti. 5-6 bile verirdim kendisi için. Trajikomik olan iki transferin bitişine de anında şahit olmam :D
Artık yapacak bir şey yok 1 as 1 yedek uzun alıp yolumuza bakacağız .

İlk mesajın konusu kapsamlı olduğu için uzun oldu. Herkese iyi oyunlar dilerim :)

From: Tayanç

To: ard
This Post:
00
299574.5 in reply to 299574.4
Date: 05/09/2019 08:45:06
Mavi Bayrak SK
II.1
Overall Posts Rated:
7373
Second Team:
Mavi Bayrak İdmanyurdu
Hocam üst lige geçince takımı yatırımcı iş adamları satın almış galiba. http://www.buzzerbeater.com/team/25671/overview.aspx

This Post:
11
299574.8 in reply to 299574.6
Date: 05/09/2019 09:40:45
Overall Posts Rated:
5151
Hep taktikti bunlar :D
Baktım ligde bir tane Fenerbahçe var, ikincisine gerek yok kuruluş ismimize dönelim dedim. Logo ve banner olmadığı için Fenerbahçe olmuştuk ama bir arkadaşın hediye etmesi ile birlikte hiçbir engel kalmadı. Başka bir açıdan da , Fenerbahçe ismi ile 2 yıl şampiyon olduktan sonra zirvede bırakmak iyi oldu; zira o sorumluluğu TBL'de kaldıramazdık :/

@İlker hocam saat kurmakta problem yok ama denklemi iyi kuramadık gitmez dediklerimiz gitmedi kesin bana kalır dediklerimiz uçtu :D

@tayan hocam kulübün yatırımcılara satışı ilginç bir yaklaşım. Bunun altında bir bityeniği arayıp dervişin fikri neyse zikri de odur gibi bir sözden yola çıkarsak, MBSK'nın açılımının Medipol Başakşehir SK olması pek olası duruyor B)