BuzzerBeater Forums

Hellas - I.1 > ΣΕΖΟΝ 43 - Η ΜΟΝΑΞΙΑ ΤΟΥ ΣΧΟΙΝΟΒΑΤΗ

ΣΕΖΟΝ 43 - Η ΜΟΝΑΞΙΑ ΤΟΥ ΣΧΟΙΝΟΒΑΤΗ

Set priority
Show messages by
This Post:
22
295300.6 in reply to 295300.4
Date: 07/24/2018 05:41:08
terastiousp
III.14
Overall Posts Rated:
31963196
Second Team:
White Walkers
Ναι οντως ο Τρομπονιακος επισης ανηκει στην ιδια κατηγορια, αλλα και ο Ταπουτος και απορω πως δεν το προσεξα νωριτερα

Winter is coming...
This Post:
22
295300.7 in reply to 295300.6
Date: 07/28/2018 14:58:48
Overall Posts Rated:
255255
ΚΑΛΗ ΣΕΖΟΝ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ, ΠΑΛΙΟΥΣ ΚΑΙ ΝΕΟΥΣ....

ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΙΣ 3 ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΣΕΖΟΝ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΛΗΞΕΙ ΣΤΟΝ ΚΟΤΙΔΗ, Ο ΟΠΟΙΟΣ ΕΠΑΙΖΕ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΑΝΤΙΠΑΛΟ. ΑΡΚΕΤΑ ΟΜΩΣ, ΑΥΤΟ ΦΕΤΟΣ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ. ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ, ΞΕΡΟΥΜΕ ΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΟΥΜΕ, ΤΟ ΕΙΔΑΜΕ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ. ΞΕΡΟΥΜΕ ΟΜΩΣ ΕΠΙΣΗΣ ΟΤΙ Ο ΚΟΤΙΔΗΣ, ΟΤΑΝ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΕΙ ΤΟΝ ΘΕΟ, ΕΝΑΝ ΣΟΒΑΡΟ ΘΕΟ ΟΠΩΣ Ο ΦΕΤΙΝΟΣ, ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΠΑΝΩ ΤΟΥ......

This Post:
11
295300.8 in reply to 295300.7
Date: 07/29/2018 07:26:13
Ionikos Lamias
II.2
Overall Posts Rated:
9999
Καλησπέρα και απο μενα παιδια,
Για οσους δεν με ξερουν με λενε Θαναση ειμαι απο Λαμια και ειμαι 38 ετων, παιζω το παιχνιδι απο την σεζον 8 δηλαδη απο 2/2009 και ειναι η πρωτη μου φορα στην Α1, ελπιζω να εχουμε καλα παιχνιδια

Στοχος μου ειναι να διασκεδασω ολα τα παιχνιδια και στο τελος οτι μου βγει

Καλη σεζον σε ολους

Last edited by Lamiotis at 07/29/2018 07:26:40

This Post:
22
295300.9 in reply to 295300.8
Date: 08/04/2018 11:59:06
terastiousp
III.14
Overall Posts Rated:
31963196
Second Team:
White Walkers
Απο οτι φαινεται ο αγριος καβγας μεταξυ Κοτιδη και Θεου ειχε σαν αποτελσμα να μην ξεκινησει κανενα παιχνιδι σε ολη την Ελλαδα!

Τι γινεται παλι στο KARAISKAKH STADIUM;;;;;

Winter is coming...
This Post:
11
295300.10 in reply to 295300.9
Date: 08/04/2018 12:09:16
OLYMPIAKOS PIRAEUS LEGEND
III.12
Overall Posts Rated:
10761076
Απο οτι φαινεται ο αγριος καβγας μεταξυ Κοτιδη και Θεου ειχε σαν αποτελσμα να μην ξεκινησει κανενα παιχνιδι σε ολη την Ελλαδα!

Τι γινεται παλι στο KARAISKAKH STADIUM;;;;;


Ο Κοντονής το είχε πει ότι αν γίνει έστω το παραμικρό θα το διακόψει...Κάποια ζώα,δεν τον πιστεύανε.... :|

This Post:
33
295300.11 in reply to 295300.10
Date: 08/04/2018 14:06:08
Overall Posts Rated:
255255
ΝΤΡΟΠΙΑΣΤΙΚΗ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ Η ΣΗΜΕΡΙΝΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ. ΕΝΤΑΞΕΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΟ ΑΛΛΟΘΙ ΤΩΝ ΑΓ. ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΑΛΛΑ ΜΕ ΑΠΟΛΥΤΗ ΕΠΙΚΡΑΤΙΣΗ ΣΤΙΣ ΠΡΟΒΛΕΨΕΙΣ ΔΕΝ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΑΙ ΗΤΤΑ ΣΕ ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΛΗ ΕΚΤΑΣΗ.

ΕΙΝΑΙ ΑΡΑΓΕ ΤΟΣΟ ΧΑΛΙΑ Η ICI BC ; ΟΧΙ, ΕΧΕΙ ΚΑΛΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΑΠΕΔΕΙΞΕ ΚΑΙ ΣΤΑ ΠΡΩΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ.

ΕΙΝΑΙ ΑΡΑΓΕ ΤΟΣΟ ΚΑΛΟΣ Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ;; ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΑΥΤΟΣ Ο ΑΧΡΗΣΤΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ7 ΝΑ ΕΧΕΙ ΦΤΙΑΞΕΙ ΚΑΤΙ ΤΟΣΟ ΚΑΛΟ. ΑΡΑ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΥΠΟΠΤΟ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΠΟΥ ΙΣΩΣ ΝΑ ΣΧΕΤΙΖΕΤΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΣΤΗΝ ΕΝΑΡΞΗ ΩΝ ΑΓΩΝΩΝ...

This Post:
11
295300.12 in reply to 295300.11
Date: 08/04/2018 14:20:24
OLYMPIAKOS PIRAEUS LEGEND
III.12
Overall Posts Rated:
10761076
ΕΙΝΑΙ ΑΡΑΓΕ ΤΟΣΟ ΚΑΛΟΣ Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ;; ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΑΥΤΟΣ Ο ΑΧΡΗΣΤΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ7 ΝΑ ΕΧΕΙ ΦΤΙΑΞΕΙ ΚΑΤΙ ΤΟΣΟ ΚΑΛΟ. ΑΡΑ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΥΠΟΠΤΟ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΠΟΥ ΙΣΩΣ ΝΑ ΣΧΕΤΙΖΕΤΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΣΤΗΝ ΕΝΑΡΞΗ ΩΝ ΑΓΩΝΩΝ...


χαχχαχαχααχα!!!Μπαλάκι από μένα...

Έχω την εντύπωση ότι ο Κοτίδης δεν θα αργήσει να κάνει δηλώσεις,μετά τις συνεχείς επιθέσεις την τελευταία εβδομάδα!Φήμες λένε ότι είναι τρομερά εκνευρισμένος... :@

This Post:
00
295300.13 in reply to 295300.12
Date: 08/04/2018 18:02:41
ΓΣΠ
II.4
Overall Posts Rated:
184184
Μαζι σου θα τα βαλει παλι.Τι αλλο πρεπει να κανεις για να σε αποδεχθει ?

This Post:
22
295300.14 in reply to 295300.12
Date: 08/04/2018 18:08:17
ΓΣΠ
II.4
Overall Posts Rated:
184184
Ξεχασα προχθες να το γραψω.Ο τιτλος του νηματος και το κομματι ειναι για ολα αυτα που συμβαινουν στη χωρα εδω και πολλα χρονια.Δυστυχως η κατηφορα φαινεται να εχει και αλλο.Ειδικα το τελευταιο σκηνικο ηταν τραγικο απο την αρχη εως το τελος.Στην ουσια ειμαστε μονοι μας(τουλαχιστον οσοι σκεφτονται λιγο λογικα και προβληματιζονται,αρκετος κοσμος δηλαδη) και πρεπει να επιβιωσουμε και να δουμε τι θα γινει.

This Post:
33
295300.15 in reply to 295300.14
Date: 08/05/2018 11:40:21
OLYMPIAKOS PIRAEUS LEGEND
III.12
Overall Posts Rated:
10761076
Η ατμόσφαιρα μύριζε εδώ και αρκετό καιρό μπαρούτι...Τα πάντα είχαν ξεκινήσει μετά τον σφοδρό καυγά Κοτίδη-Θεού μετά την αμφιβολία του 2ου ότι ο γέροντας πραγματικά ''κουτούπωσε'' την Κροάτισσα!!Τα πράγματα έγιναν χειρότερα μετά τις προκλητικές δηλώσεις του Θεού,ότι ο Κοτίδης τα κάνει επάνω του όταν αντιμετωπίζει ένα σοβαρό ΘΕΟ...¨Ολοι περίμεναν με αγωνία την επίσκεψη του ΘΕΟΥ στο ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗΣ και φοβόντουσαν τα χειρότερα...

Το πρωί του Σαββάτου ο Κοτίδης σηκώθηκε από τα χαράματα!!Δεν είχε κλείσει μάτι...Πήγε πουρνό-πουρνό στο καφενείο του χωριού και διέταξε:''Πιάσε πεντ-έξι Johny και να μην με ενοχλήσει κανείς!Όταν έκανε κεφάλι,κατηφόρισε με μια ντουντούκα ανά χείρας για το ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗΣ!Πλήθος κόσμου ήταν ήδη μαζεμένο εκεί και εκατοντάδες δημοσιογράφοι,στους οποίους ο Κοτίδης αποφάσισε να κάνει δηλώσεις:

''ΜΟΥ ΠΡΟΚΑΛΟΥΝ ΤΟΝ ΓΕΛΩΤΑ ΤΑ ΜΑΛΛΑ,ΟΙ ΣΥΝΕΧΕΙΣ ΑΡΛΟΥΜΠΕΣ ΤΟΥ ΘΕΟΥ''...ούρλιαξε!!!''ΠΟΥ ΗΤΑΝ Ο ΘΕΟΣ ΓΙΑ 3 ΧΡΟΝΙΑ??ΕΙΧΕ ΚΡΥΦΤΕΙ ΣΤΟ ΛΑΓΟΥΜΙ ΤΟΥ???ΕΙΧΕ ΧΩΣΕΙ ΤΗΝ ΚΕΦΑΛΗΝ ΤΟΥ ΚΑΤΑΓΗΣ ΟΣΑΝ ΣΤΡΟΥΘΟΚΑΜΗΛΟΣ??ΚΑΙ ΞΑΦΝΙΚΑ ΒΓΑΙΝΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΛΑΓΟΥΜΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΝΕΙ ΟΤΙ ΕΣΟΒΑΡΕΨΕ ΑΙΦΝΙΔΙΩΣ???ΚΑΙ ΘΑ ΧΕΣΤΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΠΑΝΩ ΜΑΣ ΔΙΟΤΙ ΑΥΤΟΣ ΕΣΟΒΑΡΕΨΕ ΑΙΦΝΙΔΙΩΣ???ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΧΟΥΜΕ 8-0 ΣΕΡΙ ΚΑΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΡΤΥ ΟΠΟΤΕ ΤΟΝ ΕΠΕΤΥΧΑΙΝΟΥΜΕ???ΠΟΥ ΣΤΑΖΕΙ ΚΡΥΟΣ ΙΔΡΩΤΑΣ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΤΩΠΟ ΤΟΥ ΟΣΑΝ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗΣ???
''ΘΕΕΕΕΕΕΕΕ''....ούρλιαξε κοιτώντας απειλητικά την κάμερα..''ΕΑΝ ΘΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΥΝΤΟΜΩΣ,ΘΑ ΣΟΥ ΕΠΡΟΤΕΙΝΑ ΝΑ ΥΠΟΒΥΒΑΣΘΕΙΣ ΑΜΕΣΑ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΠΑΡΕΙΣ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΑΥΤΟ ΤΗΣ ΙΙ!!!ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΤΗΣ Α1 ΜΗΝ ΤΟ ΟΡΕΓΕΣΑΙ ΑΔΙΚΩΣ!!ΕΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ,ΤΟΤΕ ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ!!!!!!!!! :+(

Έπειτα από λίγο κατέφθασε η αποστολή των ICI BS!!!Αρχοντικός και επιβλητικός όπως πάντα ο ΘΕΟΣ κατέβηκε από το πούλμαν....

''ΚΑΛΩΣ ΤΟΝ ΘΕΟ 8-0''...φώναξε ο πάνσοφος!Άρπαξε την ντουντούκα και έδωσε το σύνθημα της υποδοχής: ''OYOYOYOYOYOY...OYOYOYOYOYOY ΡΕΕΕΕ!!!ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΕΛΑΤΕΣ!!!ΟΕΟ ΓΙΑ ΣΑΣ ΠΕΛΑΤΕΣ!!!!!!!!!!!

Οι 2 άντρες βρέθηκαν πρόσωπο με πρόσωπο!!Η οργή και των 2 ξεχείλιζε!!!

''ΘΕΕΕ,,ΚΑΝΕ ΠΙΣΩ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΤΙΣ ΦΑΣ''..είπε ο Κοτίδης!''ΞΕΡΩ ΚΟΥΝΓΚ-ΦΟΥ,ΖΙΟΥ-ΖΙΤΣΟΥ ΚΑΙ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΝ!!! :@

Ήταν θέμα χρόνου να συμβεί το κακό!!Ο αγριεμένος και θηριώδης μπροστά στον Κοτίδη ΘΕΟΣ προσπάθησε να αρπάξει τον μικροσκοπικό γέροντα!!Στο τσακ ένας μπράβος παρενέβη και τον απομάκρυνε σηκωτό,ενώ ο πάνσοφος κουνώντας χέρια και πόδια φώναζε: ''ΑΣΕ ΜΕ ΚΑΤΩ ΡΕ ΝΑ ΤΟΝ ΕΣΚΙΣΩ!!!!!!!!!!''

Πανικός επικράτησε...Οι μπράβοι του Κοτίδη έδιναν μάχη με τους μπράβους του ΘΕΟΥ!Πολύ ξύλο έπεφτε σε live μετάδοση πανελληνίως..Ο Κοντονής βλέποντας τις εικόνες άρχισε να ορύεται και πήρε αμέσως τηλέφωνο τον Βασιλειάδη: ''ΡΕΕΕΕ!!ΒΑΛΕ ΣΚΑΙ!!ΠΑΛΙ ΑΥΤΟΙ ΟΙ 2 ΘΕΟΤΡΕΛΟΙ ΣΚΟΤΩΝΟΝΤΑΙ!!ΠΑΛΙ ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΡΕΖΙΛΙ ΠΑΓΚΟΣΜΙΩΣ!!ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΕΙΝΑΙ ΨΥΧΑΣΘΕΝΕΙΣ!!ΔΕΝ ΒΑΖΟΥΝ ΜΥΑΛΟ!!ΑΝΑΒΟΛΗ ΓΡΗΓΟΡΑ!!!!!!!!!!

''Να αναβάλλω τον αγώνα?... ρώτησε ο Βασιλειάδης!

''ΠΟΙΟΝ ΑΓΩΝΑ ΡΕ!!!ΑΝΕΒΑΛΛΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ!!ΚΛΕΙΣΤΟ ΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΤΟ BUZZER!!!!

Για μία σχεδόν ώρα ήταν μαύρα!!!Τελικά η υπόθεση έφτασε πιο ψηλά και ο Alexis έδωσε το οκ να γίνουν τα παιχνίδια!Όμως μια έκπληξη περίμενε Θεό και Κοτίδη,καθώς συνηδητοποίησαν ότι το 1ο ημίχρονο είχε ήδη παιχτεί!ΟΙ LEGENDS παρ'ολη την αμπαλοσύνη του κόουτς τους ο οποίος κατάφερε να έχει μείον 3(!!!!) προβλέψεις καθάρισαν με συνοπτικές διαδικασίες το ματς!!

''ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΘΕΕ 9-0''..αποχαιρέτισε τον ΘΕΟ ο Κοτίδης μετά το ματς!!''ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΑΜΠΑΛΟΣ Ο ΑΛΛΟΣ ΚΑΙ ΓΛΙΤΩΣΑΤΕ ΤΗΝ ΚΑΤΟΣΤΑΡΑ!!!!! (hi)

Από την δική του την πλευρά ο ΘΕΟΣ ήταν εκνευρισμένος!!''ΕΧΟΥΜΕ ΟΜΑΔΑΡΑ!!!.ούρλιαξε!!!''ΕΧΟΥΜΕ ΟΜΑΔΑΡΑ,ΣΑΣ ΞΕΣΚΙΣΑΜΕ ΣΤΙΣ ΠΡΟΒΛΕΨΕΙΣ ΚΑΙ ΕΧΕΤΕ ΕΝΑΝ ΑΧΡΗΣΤΟ ΣΤΟΝ ΠΑΓΚΟ!!!ΔΕΝ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΑΙ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ!!ΚΑΤΙ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΥΠΟΥΛΕ ΛΕΧΡΙΤΗ ΚΟΤΙΔΗ!!ΚΑΤΙ ΕΚΑΝΕΣ ΣΤΗΝ ΔΙΑΚΟΠΗ!!ΘΑ ΤΟ ΜΑΘΩ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΘΑ ΣΟΥ ΚΑΝΩ ΜΗΝΥΣΗ!!!-6 ΘΑ ΦΑΤΕ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΣΤΕ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΙ!!!!

Ο Θεός αποχώρησε ενώ ο Κοτίδης συνέχισε την καζούρα καθώς ρώτησε τους δημοσιογράφους...''ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ...ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΙΟΣ ΘΕΟΣ ΗΡΘΕ??Ο ΣΟΒΑΡΟΣ Ή Ο ΑΣΟΒΑΡΟΣ???'' :?


From: kouklos
This Post:
22
295300.16 in reply to 295300.15
Date: 08/07/2018 07:24:20
ΠΑΟΚ ΚΑΙΣ ΚΑΡΔΙΕΣ
IV.6
Overall Posts Rated:
663663
Καλησπέρα, θελω να δωσω τον χαιρετισμό μου σε ολα τα παιδια ,ειναι γνωστοί οι περισσότεροι και να ευχηθώ στον καθένα να εκπληρωθούν οι στόχοι οποιδήποτε και εαν ειναι αυτοι. Για μενα ειναι η πρώτη φορα στην Α1,η αλήθεια είναι οτι καθυστέρησα να ανέβω οι λόγοι πολλοι και μαλιστα μια περιοδο ειχα εγκαταλείψει την ενεργό δραση και βοηθούσα την εθνική και την προσπάθεια του αγαπητου kajabar. Εβλεπα τον ασυγκράτητο να κανει θαύματα ισως τον καλύτερο ελληνα μάνατζερ ολων τον εποχών και αυτη ειναι προσωπική γνωμη δεν θελω να ληφθεί ως θέσφατο, μου έτρεχαν τα σάλια απο την Α1 τοτε με πολλους και καλούς μάνατζερ και τις επιτυχίες τους. Τωρα πλέον δεν υπαρχει η ιδια φλόγα και το παιχνιδι νομιζω εχει χασει σημαντικη πίτα απο την παλια του αίγλη. Οπως και να εχει τα χρόνια και οι σεζον δεν επιστρέφουν πισω μαλιστα ανέβηκα και σε μια εποχη που επεσε ο αγαπητός μαμου, απο τους λίγους της παλιάς φρουράς. Καλος μάνατζερ και καλη πένα στα φορουμ. Τωρα το φορούν δεν μπορω να το αντιληφθώ εχω χασει επεισόδια και ο κοτιδης μαλλον πολυ νεότερος μου για να τον πιάσω...
Τελος τον χαιρετισμό μου στους οπαδούς φιλάθλους του ΠΑΟΚ και στην κατηγορια και καλη επιτυχια στο αυριανό παιχνιδι υγ: οπως και στην ζωη και στο παιχνίδι απαιτούνται χρηματα δεν αρκει να εισαι καλος.....

Advertisement