BuzzerBeater Forums

Poland - III.1 > Konsultacje kadry u21

Konsultacje kadry u21

Set priority
Show messages by
From: gooziec
This Post:
00
289177.1
Date: 9/19/2017 9:31:32 AM
Overall Posts Rated:
542542
Witam,
Mam na imię Filip i jestem skautem Polskiej Reprezentacji U21. Chciałem ogłosić otwarte konsultacje dotyczące kadry. Liczę, że dzięki temu uda mi się zwiększyć zainteresowanie kadrą U21 oraz zachęcić część z Was do treningu. Bez Waszej pomocy ciężko o jakiekolwiek sukcesy kadry.
Zatem, jeżeli:
- Chcesz się dowiedzieć czy Twój zawodnik ma szanse na kadrę U21
- Jesteś zainteresowany treningiem pod kadre U21, ale nie wiesz jak się za to zabrać
- Chciałbyś kupić młodego zawodnika do treningu, ale nie wiesz który jest odpowiedni
- Po prostu chcesz się czegoś dowiedzieć o kadrze u21

To pisz śmiało wiadomość do mnie (http://www.buzzerbeater.com/community/bbmail.aspx?showTyp...)

Początek nowego sezonu to idealny moment na rozpoczęcie swojej przygody z treningiem pod kadre. Nawet jeżeli nie udało się trafić nikogo ciekawego wprost z draftu, to tuż po nim na TL jest bardzo dużo potencjalnych kadrowiczy. Dlatego jeżeli tylko ktoś ma troszkę gotówki (często wystarczą dosłownie grosze) oraz przede wszystkim CHĘCI, to gorąco polecam. Skauci (w tym Ja) bardzo chętnie pomogą Wam znaleźć odpowiednich graczy i pomogą opracować trening, który da największe szanse na powołanie (Ale trzeba też pamiętać, że nikt nie da gwarancji że nawet jak wszystko zrobicie zgodnie ze wskazówkami, to taki zawodnik dostanie powołanie. Na pewno jego szanse będą większe, ale nigdy nie będą wynosiły 100%).

Zatem zapraszam na BBmaila ((http://www.buzzerbeater.com/community/bbmail.aspx?showTyp...))

From: gooziec
This Post:
00
289177.2 in reply to 289177.1
Date: 9/25/2017 2:36:18 AM
Overall Posts Rated:
542542
Draft już dzisiaj (w godzinach popołudniowo-wieczornych) i zaraz po nim powinni pojawiać się pierwsi kandydaci do kadry u21 na TL. Jeżeli ktoś jeszcze chciałby się spróbować w treningu to niech da mi znać (http://www.buzzerbeater.com/community/bbmail.aspx?showTyp...). Listy powinienem zacząć wysyłać najpóźniej jutro.

A przy okazji zachęcam do zainteresowania się meczami kadry i udział na czacie meczowym. Dzisiaj młodzieżówka gra sparing z Argentyną (43470), natomiast dorosła reprezentacja gra FINAŁ ME (43481). Zapraszam do kibicowania

From: gooziec

This Post:
00
289177.3 in reply to 289177.2
Date: 9/27/2017 1:26:22 PM
Overall Posts Rated:
542542
To znowu ja.
Bardzo pilnie poszukuję chętnych do podjęcia się pracy jako skaut kadry młodzieżowej. Niedługo może okazać się, że nie ma kto skautować i za kilka sezonów może się okazać, że do Kadry Młodzieżowej (a i z czasem do pierwszej) będą trafiać półprzypadkowi gracze i o medalach będziemy mogli zapomnieć.
W zasadzie jedyny wymóg to pewna ilość wolnego czasu oraz chęć współpracy. Nie jest wymagane jakieś większe doświadczenie oraz wiedza. Zapewniam pełne wsparcie i przyspieszone szkolenie.
Do zadań skauta należy kontakt w właścicielami zawodników aspirujących do gry w kadrze. W zasadzie nieco więcej pracy jest na starcie sezonu (wysłanie koło 100 wiadomości z szablonu). W trakcie sezonu praca sprowadza się do odpowiadania na maile oraz od czasu do czasu sprawdzenie postępów i aktualizacja bazy danych. Posiadamy bardzo fajne narzędzie bardzo ułatwiające i przyspieszające pracę.
Bardzo proszę o kontakt, bo sprawa wygląda nieciekawie, a za pare sezonów może być wręcz dramatyczna!
Pozdrawiam i liczę na wsparcie