Päev 8 (Teisipäev 26 mai 2015) : Esitused . http://www.buzzer-manager.comÕhtu tulemusedbc johvi 76 -
BC Masinamees 113Ehitustööriist 101 - BC Luttijad 54
Vastasvõistkond 66 -
BC Betoonsein 111Leek&Bokk 107 - BC Ossu 70
Tuvikesed 75 -
bc ,,Iffarid,, 93Kiisa pojad 63 -
BC Koidu Arsenal 105BC Tomps 88 - BC elektrikud 61
BC U-R-ILL 108 -
skl hesperid 121Õhtu parim kollektiivne esitusPunkte : 121 : skl hesperid
Lauapalle : 65 : BC Tomps
Söödud : 33 : BC Masinamees
Vaheltlõiked : 12 : Leek&Bokk
Blokeeritud Viskeid : 10 : Ehitustööriist, BC Masinamees
Õhtu parimad individuaalsed esitusedPunkte : 40 : L. Jones (BC U-R-ILL)
Lauapalle : 23 : J. Garrido (BC Betoonsein), À. Gómez (BC Koidu Arsenal)
Söödud : 10 : D. Vranas (Ehitustööriist)
Vaheltlõiked : 4 : R. Kawalerski (Leek&Bokk), E. Soneca (BC U-R-ILL)
Blokeeritud Viskeid : 4 : U. Major (BC Betoonsein), E. Ude (BC Tomps)
Õhtu top 5Mängujuht : M. Dakila (BC Betoonsein) (28 Punkte, 5 Lauapalle, 9 Söödud, 1 Vaheltlõiked, 0 Blokeeritud Viskeid) : Efektiivsus : 32
Viskav Tagamängija : V. Kiprich (BC Betoonsein) (39 Punkte, 4 Lauapalle, 2 Söödud, 2 Vaheltlõiked, 0 Blokeeritud Viskeid), K. Emmer (skl hesperid) (34 Punkte, 3 Lauapalle, 7 Söödud, 2 Vaheltlõiked, 1 Blokeeritud Viskeid) : Efektiivsus : 40
Väike Äär : U. Major (BC Betoonsein) (24 Punkte, 9 Lauapalle, 3 Söödud, 1 Vaheltlõiked, 4 Blokeeritud Viskeid) : Efektiivsus : 37
Suur Äär : A. Ignatov (bc ,,Iffarid,,) (29 Punkte, 8 Lauapalle, 3 Söödud, 0 Vaheltlõiked, 2 Blokeeritud Viskeid) : Efektiivsus : 35
Keskmängija : L. Shiwen (Leek&Bokk) (28 Punkte, 21 Lauapalle, 0 Söödud, 3 Vaheltlõiked, 1 Blokeeritud Viskeid) : Efektiivsus : 46
Õhtu MVPL. Shiwen (Leek&Bokk) (28 Punkte, 21 Lauapalle, 0 Söödud, 3 Vaheltlõiked, 1 Blokeeritud Viskeid) : Efektiivsus : 46
Õhtu halvim sooritusE. Valiunis (Kiisa pojad) (9 Punkte, 2 Lauapalle, 4 Söödud, 2 Vaheltlõiked, 0 Blokeeritud Viskeid)Y. Mukhlaev (Vastasvõistkond) (10 Punkte, 3 Lauapalle, 2 Söödud, 0 Vaheltlõiked, 0 Blokeeritud Viskeid) : Efektiivsus : -7
Muu statistikaMängija kes unustas omale sussid jalga : E. Valiunis (Kiisa pojad) : 7 Pallikaotust
Kohtunike poolt sihikule võetud mängijad : V. Kiprich (BC Betoonsein), S. Poirier (BC Ossu), M. bin Mohd Esahar (skl hesperid), Z. Grljušić (BC Luttijad) : 6 Isiklikku viga
Raudmees : T. Parikka (BC U-R-ILL), L. Jones (BC U-R-ILL), E. Soneca (BC U-R-ILL), R. Koblynski (BC U-R-ILL), M. Kelder (Kiisa pojad), K. Pärn (Kiisa pojad), J. Garrido (BC Betoonsein), C. Chonghui (BC elektrikud), N. Nere (BC elektrikud), L. Salvo (BC elektrikud), K. Jing Yu (BC elektrikud), M. Üts (BC Koidu Arsenal), T. Lavoine (BC Koidu Arsenal), T. Stroom (Vastasvõistkond), Y. Mukhlaev (Vastasvõistkond), J. Cerisola (Vastasvõistkond), J. Goryl (BC Masinamees), A. Hiid (BC Masinamees), A. Veldmans (BC Ossu), E. Ude (BC Tomps), J. Talv (Tuvikesed), A. Pyörret (bc johvi), F. Arrieta (bc johvi), G. Britt (bc johvi), S. Gorelkin (BC Luttijad) : 48 Minutit
Tulistaja : L. Jones (BC U-R-ILL), K. Emmer (skl hesperid) : 8 Kolm punkti
Parim esitus : L. Shiwen (Leek&Bokk) : Reiting : 17.0
Halvim esitus : M. Karić (bc ,,Iffarid,,), M. Tamm (Leek&Bokk), M. Eldridge (BC U-R-ILL), R. Jürisson (BC U-R-ILL), E. Kundla (BC U-R-ILL), T. Põder (Kiisa pojad), E. Noorhani (Kiisa pojad), D. Ariste (Kiisa pojad), M. Rossel (Kiisa pojad), T. Annimäe (BC Betoonsein), S. Rulong (BC elektrikud), K. Leesi (BC elektrikud), S. Hirv (BC elektrikud), S. Nahk (BC elektrikud), G. Õigus (BC elektrikud), H. Hirv (Ehitustööriist), J. Lilleaas (Vastasvõistkond), J. Kallaste (Vastasvõistkond), M. Kask (Vastasvõistkond), H. Lepp (Vastasvõistkond), I. End (BC Ossu), V. Georgij