BuzzerBeater Forums

Türkiye - III.3 > 17. sezon maç yorumları

17. sezon maç yorumları

Set priority
Show messages by
This Post:
00
192205.1
Date: 07/28/2011 12:12:03
Overall Posts Rated:
00
evet arkadaslar her maç öncesi mac yorumlarını yapmaya calışıcam buraya sizinde yazmanız sevindirir zira kendi kendime oldugumu dusunmek bu sitede oyundan sogutur ama ne elimden geldiğince bu sezon butun maç yorumlarını yazmaya çalışıcam inş sizde katkıda bulunursunuz ilk maçların yorumlarını yazalım :

Kenx Bobcats -- PsychoTeam

ev sahibi takımın avantajlı oldugunu dusunuorum yinede zor bi maç 2

anakonda notra

takımımda eksilmeler oldu ama bu guc kaybına nede oldumu pek bilmiyorum zira kalan kadrodaa yeterli gibi gözüküyo bu maçda kendimi favori gosteriyorum ama notra için bi tartma maçı olucakdır ligin gucune gore zira beni yenerse bence gücunu ıspatlamış olur 1

waynakh -- daylı gençlik basket

geldiği sezondan beri playy offlara katılan waynakh kendini ıspatlamış bi takım elbetteki yine benim maçımdaki gibi tecrubeli waynakhı favori gostermeme rağmen daha gucunu bilmediğimiz daylı gençlik basket süpriz yapması yine muhtemel 1

EREĞLİ EAGLES -- _karşıyaka_

yine bilindik karşılaşmalardan ben bu lige geldiğimden beri sandığım kadarıyla her daim galip gelen ereğliyi bu maçdada favori gosteriyorum 1

aslankral -- dürbinar sharks

dürbinar kardesimin daha guzlu taraf olduğuna inanıyorum ama aslankral hafife alıncak takım değil bunu gecen sezon playy offlara cıkarak gosterdi 2

ZEYERCAN -- PanPoisons

ahh PanPoisons vahh PanPoisons yine kadrosunu boşaltmış tahminimce bu sezona yine benim maçımdan once kadro düzücek ve beni yine yakıcak üstden düşen zeyercan arkadaşımı favori gostersem yeridir heralde 1

MaNoFire -- force of the eagles

ligin 2 yeni takımı güç gösterisi olucağından emin olduğum ve muhtemelen iki takımında kendini göstermek isteyeceği karşılaşma tahmini zor söyliyebiliceğim şeyler şöyle diyebiliriz . deplasman takımı avantajlı ev sahibi ise taktik yaptığı şartda kesinlikle yeniceğnden eminim ama bu takımların ne kadar aktif olduklarını bilmiorum yinede guncel olan son maclar manofireden yana 1

foxnice -- wolves returned

deplasman takımı kadro yönunden guclu ama wolves her zaman guclu bı takım ben yinede tercihimi ev sahibinden yana kullanıyorum foxnice daha cok taktik çalışmalı 2

Last edited by fafagari at 07/28/2011 12:58:11

From: myra

This Post:
00
192205.2 in reply to 192205.1
Date: 07/29/2011 13:48:35
Overall Posts Rated:
1111
Kenx Bobcats -- PsychoTeam 1
anakonda -- notra 2
waynakh -- daylı gençlik basket 1
EREĞLİ EAGLES -- _karşıyaka_ 1
aslankral -- dürbinar sharks 2
ZEYERCAN -- PanPoisons 1
MaNoFire -- force of the eagles 2
foxnice -- wolves returned 1

İlk hafta tahminim. İlk hafta olduğu için efor oldukça etkili olacak. Eforu yüksek tutan takımlar ilk maçta avantajlı olacak ama ilerleyen haftalarda formlarla birlikte ak koyun kara koyun belli olacaktır ve tahminlerimizde daha isabetli olur diye düşünüyorum.
Hak edenler kazansın. En az 4-5 sezon burada olacağımı düşünüyorum herkese bol şans

This Post:
00
192205.3 in reply to 192205.2
Date: 07/30/2011 10:22:54
dürbinar sharks
III.2
Overall Posts Rated:
151151
psycho team
anakonda (banko)
waynakh
ereğli eagles(banko)
dürbinar
pan posions(banko)
nano fire
foxnice..benim tahminlerimde bunlar yeni sezon hayırlı olsun herkese şimdiden

Last edited by jarosik_61 at 07/30/2011 12:00:39

This Post:
00
192205.4 in reply to 192205.3
Date: 07/31/2011 10:25:38
Overall Posts Rated:
00
ilk hafta ereğli yatırdı bakalım 1 numaralı rakibimin başka kayıplarıda olucakmı gerisi de tuttu yani tuttu sayılır buda iyi analiz ettiğimi gosterio heralde maçları diğer yanıldığım maçda isde dediğim yine çıkdı taktik yapılmış ve manofire kesin ve farklı bi malubiyete uğratılmış bendeki saflıksa kendi maçımda taktik hazırlamadan dupeduz kadroyu surmusum rahat performansda zorlansamda kazanabileceğim bi maçdı rakibim ya beni hafife almış yada gerçekden güçlü gormuskı macı zorlamamıs:)

Last edited by fafagari at 07/31/2011 10:46:50

This Post:
00
192205.5 in reply to 192205.4
Date: 07/31/2011 10:44:02
Overall Posts Rated:
00
sıradaki maçları soyle yorumlıabiliriz
3 PsychoTeam Taktik Hazırla 1 anakonda

psycho karsısında su gune kadar pek yanılmadım geneldede farklı galıbıyetler aldım ama beni cok korkutduğu o macıda hala hatırlıorum o yuzden kesinlikle kucumsemediğim maç ama kendi evimde rahat alıcağımı soylesem kımse alınmaz heralde :) 2

8 notra -- 4 waynakh

notra rahat performansıyla benim yinede fark açmamı engelledı buna karsın kendı sahasındaydı bakalım waynakh deplasmanında gue bı oyun koyabilicekmi bence denk takımlar ama waynakh ev sahibi :) 2

5 daylı gençlik basket -- 6 EREĞLİ EAGLES

ereğli beni gercekden şaşırtdı ama bu kadar şaşkınlık yeter diorum yinede ereğlinin kendi evinde lige acemi arkadaşımıza gore avantajlı olduğunu dusunuorum :) 2

2 _karşıyaka_ -- 7 Kenx Bobcats

karsıyaka bu sezon hazırlıklı oldugunu gosterdı gerçi gecen sezonda boyle baslayıp doğu maclarında buyuk yenılgıler almısdı sanırım bu macda deplasmanda alıcağını dusunuorum ama yinede ev sahibini gecen sezon biraz tanıdıysam kolay olmıcakdır :)1

4 dürbinar sharks -- 3 ZEYERCAN

dürbinar kardesım favori olsada dikkat etmeli zira guclu bi deplasmana gidiyor yinede cok zorlanmadan alıcaktır zannımca :) 1

5 PanPoisons -- 8 MaNoFire

pan bu macı kaybetmez bence manoyuda affetmez :) 1

1 force of the eagles -- 7 foxnice

foxnice bu haftanın acemi lideri karşısında bence kendi evinde favori ama yinede sistemini gozden gecirsin malm bilinmedik bi takım :) 2

2 wolves returned -- 6 aslankral

wolves ilk maçda cok guzel bi performans gostersede bu mac aslankral için cok onemlı zira playy offlar için belirleyici maclardan biri :) 2

herkeze maçlarda başarılar

Last edited by fafagari at 07/31/2011 10:44:45

This Post:
00
192205.6 in reply to 192205.5
Date: 07/31/2011 12:12:30
dürbinar sharks
III.2
Overall Posts Rated:
151151
bende doğuda çuvalladım resmen:)
kısaca tahminlerime gelirsek..
ereğli galibiyeti kolayca alacak kanımca
karşıyaka sorun yaşamaz bu maçta..
anakondanın defansı sayesinde maçı alacağını tamin ediyorum ama çok zor maç..
waynakhın takılmyacağını düşünüyorum..
gelelim doğuya:)
pan posions bu maçı alacaktır:) son 2 sezondur belalım kendisi :)
foxnice bu maçı alacaktır:)yine bize bol skorlu bir maç sunacaklar:)
kendi maçım için bişe diyemem gerçekten zeyercan kapalı kutu bi kaç nüans belirleyecek ona göre taktik yaptık bizde:)
aslankral maçın favorisi beni gerçekten çok zorladıllar onlara güveniyorum:)
herkese başarılar :)

This Post:
00
192205.7 in reply to 192205.6
Date: 07/31/2011 14:44:45
Overall Posts Rated:
1111
ereğli
pan poison
foxnice
zeyercan
karşıyaka
Anakonda
waynakh ( ilerleyen haftalarda telafi etmeye çalışacağız )
wolves returned

İyi oyunlar

From: fafagari

To: myra
This Post:
00
192205.8 in reply to 192205.7
Date: 07/31/2011 15:58:57
Overall Posts Rated:
00
notra bu arada gelmene cok sevındım 3 sezondur batıda benden başka ilk yorum yazan sensin ins dahada uzun kalırsın dusmeni kesinlikle istemem zatende dusecege benzemıosun hatta bence artık batının play offlarından bırı oldugunu solesem yerıdır :)turkceyıde bu kadar bozarım :)

This Post:
00
192205.9 in reply to 192205.8
Date: 08/01/2011 02:51:37
Overall Posts Rated:
1111
Ağzından yel alsın hocam ne düşmesi. Daha 4-5 sezon buralardayız inşallah ondan sonrası ya nasip. Bu sezon sonuçtan çok oyunculara antreman verme üzerinde duracağım kısmetse. Amaç kısa süreli zaferlerden çok ileriye dönük zaferler!..... Bu sezon Playofflara kalabilirsek o da bize yeter. Elimiz değdikçe yorum yapmaya çalışırız. Şimdiki tahminleride hep sallıyom :::))) takımları tanıyım ondan sonra doğru tahminlerde gelmeye başlayacak inşallah. Ligde de şimdilik gördüğüm kadarıyla dürbinar sharks'ın kadrosu iyi gibi duruyor. Ama onlarda yenilmeyecek bir kadroya sahip değiller. O yüzden lig oldukça keyifli geçecek gibi duruyor.

From: fafagari

To: myra
This Post:
00
192205.10 in reply to 192205.9
Date: 08/03/2011 02:44:55
Overall Posts Rated:
00
doğu yakdı bizi yavv bi aslankral yanıltmadı batıdada karşıyaka bı dengesızlık yapdı noldunu anlamadım nese artık gelecek maçlarda daha ustun bı tutturma yaprım heralde notra senın de sansına ilk uc hafta en guclu 3 takımla mac yapıcaksın bu seyırcı sayını epeyı dusuucekdır ama gelecek maçlarda kayıpsız gıdıcegınden eminim

Last edited by fafagari at 08/03/2011 02:47:42

This Post:
00
192205.11 in reply to 192205.10
Date: 08/03/2011 09:16:21
Overall Posts Rated:
11
öncelikle tüm arkadaşlara selam olsun keyifli bir muhabbettiniz olduğu aşikar fırsat buldukça kendi çapımızda sohbetinize renk katmaya çalışırım geçen sezon şaşırtıcı bir şekilde çıktığım 2. ligden taraftarlar tarafından beklenildiği gibi düştük düştük ama ne yalan söyleyeyim acıdı. :( insan oralara çıkınca kalası geliyor be kardeşim ne bileyim içimde ukte kaldı.bu sene takım içerisinde biraz değişklik yapmak istiyorum ancak sezon sonunda playoff larda takımların esas gücünü göreceğiz,tüm arkadaşlara bu çekişmeli kümede sürprizi bol maçlar vaadediyoruz taraftarlarımız salona gelsinler takımlarına destek versinler inş. sezon sonunda daha iyi yerlerde olacağız.herkese başarılar...