BuzzerBeater Forums

Polska - V.250 > Zap

Polska - V.250
Favorite Folders

Zap

Set priority
Show messages by
This Post:
00
100615.3 in reply to 100615.2
Date: 07/09/2009 01:46:10
AC_Milan
IV.13
Overall Posts Rated:
231231
Bardzo dziękuję Avrito za wykonanie Logo i Banera do naszej kampanii:
http://i364.photobucket.com/albums/oo88/Igoraczi/polandlo...
http://i364.photobucket.com/albums/oo88/Igoraczi/polandba...
Wszystkich posiadających supportera zapraszam i gorąco namawiam, żeby w czasie kampanii na Globalu (albo już teraz) zamontowali sobie dzieła Avrito na stronie swojego klubu.

Próbowałem nawiązać kontakt ze znanymi i utytułowanymi managerami w BB, w celu zapytania ich co myślą o takiej akcji i czy byliby gotowi nas poprzeć. Odpisała mi mniej więcej połowa managerów, a odzew był pozytywny.Zabrakło jednak (poza nielicznymi wyjątkami) jednoznacznych deklaracji, więc zrezygnowałem z wpisywania nicków managerów, którzy by nas wsparli. Jeżeli zechcą, będą mogli to zrobić na forum.

W pierwotnej wersji prezentacja była bardziej rozbudowana, ale skróciłem ją do takiej wersji jaka jest, bo to jednak nie ma być wykład o Polsce, ale krótkie i treściwe wypunktowanie naszych zalet i zaproszenie do naszego kraju. A po drugie pewnie będziecie mieli ciekawsze pomysły ;)

Zdaje sobie sprawę, że całość brzmi bardzo populistycznie, ale tak właśnie ma być. Jesteśmy najlepsi i to nam należą się Mistrzostwa Świata ;) Nie chcę, żeby ta akcja była wymierzona przeciwko innym państwom, chciałem jedynie zareklamować nasz kraj. Obecnie jest tak, że BB-cy przyznają Mistrzostwa Świata największym BB-krajom, więc wydaje się, ze naszymi głównymi konkurentami będę Francja i Portugalia. Ale ta tendencja może się niedługo zmienić, BB-cy mogą uznać, że organizacja mistrzostw przez silną reprezentację, to jednak zbyt duży handicap i kolejne mistrzostwa będą odbywały się w coraz to mniejszych państwach. Dlatego uznałem, że trzeba kuć żelazo, póki gorące ;)

Zapraszam do dyskusji ;)

Last edited by vinnie_jones at 07/09/2009 02:29:18