Dzień 16 (Sobota 30 Marzec 2019) : Występy za pośrednictwem (http://www.buzzer-manager.com)Wyniki kolejkiFiliparek Toruń 80 -
Polish Vodka Team Kętrzyn 95AZS Częstochowa 0 - Polish Raptors 0
Cuk Toruń 102 -
J23 Club 120Tarnów squad Lakers 110 -
Gniewoszów Bangers 116UKS mistrzowie 128 - WŚCIEKŁE BYKI 126
Hot Sonics 129 - nielaty 122
Soul Kolonia Czerniaków 52 -
Restora Włocławek 114Dupki 139 - WroTeam 127
Najlepsze drużynowe osiągnięcia kolejkiPunkty : 136 : Dupki
Zbiórki : 65 : Restora Włocławek
Asysty : 47 : nielaty
Przechwyty : 15 : WroTeam
Zablokowane rzuty : 13 : Restora Włocławek
Najlepsze indywidualne osiągnięcia kolejkiPunkty : 55 : T. Macek (WŚCIEKŁE BYKI)
Zbiórki : 22 : B. Bruździński (Tarnów squad Lakers)
Asysty : 11 : M. Slesarczyk (Hot Sonics), M. Reclaf (Restora Włocławek)
Przechwyty : 5 : J. McNamara (WroTeam)
Zablokowane rzuty : 3 : L. Anzhi (Cuk Toruń), C. Rogers (WŚCIEKŁE BYKI), H. Chodzik (nielaty), C. Le Devehat (J23 Club), L. Okulewicz (J23 Club), L. Chee Wee (Restora Włocławek), P. Zhdakhin (Restora Włocławek), C. Rodellas (Restora Włocławek)
Najlepsza piątka kolejkiPoint Guard : G. Van Holsbeeck (Dupki) (54 Punkty, 5 Zbiórki, 9 Asysty, 2 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 47
Shooting Guard : T. Macek (WŚCIEKŁE BYKI) (55 Punkty, 5 Zbiórki, 6 Asysty, 0 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 53
Small Forward : M. Slesarczyk (Hot Sonics) (22 Punkty, 10 Zbiórki, 11 Asysty, 1 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 35
Power Forward : D. Slezak (Hot Sonics) (29 Punkty, 8 Zbiórki, 6 Asysty, 0 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 34
Center : B. Lembicz (Gniewoszów Bangers) (28 Punkty, 13 Zbiórki, 8 Asysty, 3 Przechwyty, 2 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 45
MVP kolejkiT. Macek (WŚCIEKŁE BYKI) (55 Punkty, 5 Zbiórki, 6 Asysty, 0 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 53
Najsłabszy występ kolejkiP. Fryga (Soul Kolonia Czerniaków) (5 Punkty, 6 Zbiórki, 4 Asysty, 0 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty) : Efektywność : -5
Triple-Double kolejkiS. Maciaszczyk (UKS mistrzowie) (15 Punkty, 11 Zbiórki, 10 Asysty, 1 Przechwyty, 1 Zablokowane rzuty), M. Slesarczyk (Hot Sonics) (22 Punkty, 10 Zbiórki, 11 Asysty, 1 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty)
Wszystkie rodzaje statystykZawodnik, który zapomniał zdjąć rękawic zimowych : R. Acioly (Cuk Toruń) : 6 Straty
Zawodnik dostrzeżony przez sędziego : N. Obando (Cuk Toruń), J. Franklin (WŚCIEKŁE BYKI), E. Deidda (Dupki), G. Tache (WroTeam), J. La Penna (WroTeam), W. Wilk (nielaty), A. Orhon (Tarnów squad Lakers), D. Plebanowicz (Tarnów squad Lakers) : 6 Faule
Iron man : T. Mataciunas (Cuk Toruń), R. Acioly (Cuk Toruń), G. Tache (WroTeam), K. Çoniku (Filiparek Toruń), P. Shestakov (Filiparek Toruń), C. Chazan (J23 Club), O. Gronkowski (Soul Kolonia Czerniaków), P. Fryga (Soul Kolonia Czerniaków) : 48 Minuty
Snajper : T. Macek (WŚCIEKŁE BYKI) : 9 3 punkty
Najlepszy zawodnik : R. Trybulec (J23 Club) : Ocena : 14.0
Najsłabszy zawodnik : D. Ciszek (WŚCIEKŁE BYKI), S. Koscielna (UKS mistrzowie), T. Róg (Soul Kolonia Czerniaków) : Ocena : 3.0