BuzzerBeater Forums

BB Poland > Oskary - sezon 15

Oskary - sezon 15 (thread closed)

Set priority
Show messages by
From: toshii

This Post:
00
181762.7 in reply to 181762.3
Date: 04/22/2011 10:23:13
LZS Niemyslowice
IV.6
Overall Posts Rated:
11161116
Second Team:
Wellingborough Town F.C.
Od: Kelvin
Data: 2011-04-20 15:27:59
Oskar dla najlepszego managera PLK i II ligi
t-mac

Oskar dla najlepszego managera niższych lig
kardel

Oskar Aktywista
Vinnie_Jones

Oskar Społecznik&Forumowicz
BB King

Super Oskar
Joa organizator typerka z nagrodami w III.13

Najlepszy mecz
Polska - Litwa

MVP sezonu
cała drużyna NT

Wydarzenie sezonu
pierwszy krążek w historii naszych startów ...

Bug sezonu
czy ten BB zacznie kiedyś chodzić szybicej ile można czekać na treningi statystyki etc

This Post:
00
181762.8 in reply to 181762.2
Date: 04/22/2011 10:45:51
AC_Milan
IV.13
Overall Posts Rated:
231231
Oskar dla najlepszego managera PLK i II ligi

Szefciu- wygrał bardzo silną BIG 8 w PLK, w dodatku świetnie trenował Guraka pod kadrę U-21, za co przypłacił przedwczesnym odpadnięciem z PO. Duży Szacun!




Oskar dla najlepszego managera niższych lig

prezes007_VIP -26 ligowych zwycięstw, 0 porażek. Liczby mówią same za siebie ;)




Oskar Aktywista

B.B.King - podjął i zrealizował wiele potrzebnych i ciekawych projektów związanych z ulepszaniem kadr. Co prawda trzeba jeszcze dopracować pewne sprawy, ale na pewno należą się duże słowa uznania za chęci i działanie.





Oskar Społecznik&Forumowicz

Mr.President- za PJB3 i odpowiedzi na pytania początkujących managerów.





Super Oskar
didw, hatchet i lipiluk- pierwszy trenuje 2 Centrów, drugi 2 SG, trzeci 2 SF. Mam nadzieję, że za 2 sezony będą stanowili o sile Polskiej reprezentacji U-21. Wielkie brawa za poświęcenie klubu dla dobra kadry!


Najlepszy mecz

Poland - Poland U21 161 - 176 (14622)
Pokaz ofensywnego basketu i piorunująca końcówka młodzieżowców ;)





MVP sezonu

Krzysztof Sytniewski (13630141)- najlepszy zawodnik kadry U-21 w mijającym sezonie. Szkoda, że w meczu z Rosją zszedł szybko przez kontuzję...




Wydarzenie sezonu
Spotkanie we Wrocławiu oraz Zjazd Ogólnopolski pod koniec czerwca. Co prawda to drugie dopiero przed nami, ale w końcu doczekaliśmy się integracji społeczności w realu. Super!




Bug sezonu
Niech będzie, że brak statów zaraz po meczu. Rzeczywiście denerwujące ;)

This Post:
00
181762.9 in reply to 181762.8
Date: 04/22/2011 16:18:46
Overall Posts Rated:
55
Oskar dla najlepszego managera PLK i II ligi
t_mac bo w tym sezonie wygrał prawie wszystko co było do wygrania

Oskar dla najlepszego managera niższych lig
hatchet, mógł odejśc ale postanowił że pomoże przy treningu młodych graczy ;]

Oskar Aktywista
B.B.King za usprawnienia i działanie

Oskar Społecznik&Forumowicz
Mr.President za PJB3

Super Oskar
Joa za typerka nagrodami, świetna sprawa ;]

Najlepszy mecz
(14250) Polska - Litwa

MVP sezonu
Alfredo Eyundiano

Wydarzenie sezonu
Medal na mistrzostwach

Bug sezonu
staty pomeczowe

From: Przemo
This Post:
00
181762.11 in reply to 181762.1
Date: 04/25/2011 03:35:02
Przemo z Niemiec
II.4
Overall Posts Rated:
111111
Oskar dla najlepszego managera PLK i II ligi
t_mac

Oskar dla najlepszego managera niższych lig
Kardel

Oskar Aktywista
vinnie_jones

Oskar Społecznik&Forumowicz
Mr.President

Super Oskar
Joa - za typerka

Najlepszy mecz
Polska - Litwa

MVP sezonu
Krzysztof Sytniewski

Wydarzenie sezonu
Brązowy medal

Bug sezonu
All - Star Game


This Post:
00
181762.12 in reply to 181762.11
Date: 04/25/2011 14:29:24
Overall Posts Rated:
9494
Oskar dla najlepszego managera PLK i II ligi.
Bez wątpienia t_mac :)

Oskar dla najlepszego managera niższych lig.
Nie znam :P.

Oskar Aktywista.
Oczywiście, że vinnie_jones i BB.King :D.

Oskar Społecznik&Forumowicz
Mr.President

Super Oskar
Joa

Najlepszy mecz
Polska - Litwa

MVP sezonu
Hasan

Wydarzenie sezonu.
Broząwy medal.

Bug sezonu
Te staty pomeczowe :).

This Post:
00
181762.13 in reply to 181762.12
Date: 04/26/2011 15:14:10
Overall Posts Rated:
12061206
Oskar dla najlepszego managera PLK i II ligi
Szefciu - taki Robin Hood, który nie za często wypuści zieloną strzałkę, ale przynajmniej celną. Chyba gra odwróconymi skoro potrafi robić świetne wyniki wystawiając kluczowych zawodników na nieswoich pozycjach. Pokpił srebro dla brązu.

Oskar dla najlepszego managera niższych lig
Toporek - Imponujący awans do II ligi. Nie sprawdzałem, ale wydaje mi się, że jego drużyna jest obecnie najmłodszą w wyższych ligach. Istotne jest też to, że progres klubu nie opiera się na handlowaniu, tylko na decyzjach czysto strategiczno-taktycznych. Większości zespołów z dłuższym stażem awans o 3 poziomy zajmował dłużej, mimo że w przeszłości o wiele łatwiej było się przebijać do góry.

Oskar Aktywista
Sebeq - potrafi rozkręcić forum i wielokrotnie sprawił, że otwór gębowy powiększył mi się od ucha do ucha.

Oskar Społecznik&Forumowicz
Ta drużyna nie jest botem... - w klubie idzie mu tak sobie. Pewnie jest w polskim BB wielu managerów z większymi sukcesami, doświadczeniem, wiedzą, ego. Ale to właśnie prosta, nie wymagająca wielkich kwalifikacji tylko sumienności, robota Niebota, najbardziej pomogła orzełkom w poprzednim sezonie. Nie liczy się kto co mógłby zrobić, jakie to górnolotne ma plany. Tylko to co zrobił. Choćby to była najprostsza rzecz pod słońcem.

Super Oskar
Jasna Strona Mocy - Super Moc jest super więc i Oskar jest super. JSM kilka razy pokazała w tym sezonie, że czuwa.

Najlepszy mecz
Niemcy - Litwa - Najważniejszy dla mnie mecz w całej historii gry w BB. Szczególnie ważne było to, że miałem nad nim mniejszą kontrolę niż nad innymi ważnymi.

MVP sezonu
Hasan Ali Eygi - Kluczowy zawodnik podczas ME, zagrał we wszystkich meczach, największą liczbę minut. Przykład Hasana pokazuje, że SF to najważniejsza pozycja na parkiecie. Jak to mówią - pokaż mi swojego SF-a a powiem ci jaki masz skład. Warto stawiać na multiskilli ale warto też wiedzieć kiedy należy się wyłamać ze schematu i zmienić koncepcję.

Wydarzenie sezonu
Żaden medalista poprzednich ME nie zdobył medalu ME. To pokazuje, że stawka jest wyrównana, ale każdego można dziobnąć.


Bug sezonu
Ban dla selekcjonera Litwy - Nie chodzi o sam fakt bana, to akurat popieram. Chodzi o to, że cziterzy mogą zostać selekcjonerami, kadra korzysta z oszustw i nic nie można z tym zrobić (szybka zmiana selekcjonera to tylko śmianie się w twarz uczciwym reprezentacjom).

This Post:
00
181762.14 in reply to 181762.13
Date: 04/26/2011 16:52:13
Overall Posts Rated:
9494
Oskar dla najlepszego managera PLK i II ligi
Szefciu - taki Robin Hood, który nie za często wypuści zieloną strzałkę, ale przynajmniej celną. Chyba gra odwróconymi skoro potrafi robić świetne wyniki wystawiając kluczowych zawodników na nieswoich pozycjach. Pokpił srebro dla brązu.

Oskar dla najlepszego managera niższych lig
Toporek - Imponujący awans do II ligi. Nie sprawdzałem, ale wydaje mi się, że jego drużyna jest obecnie najmłodszą w wyższych ligach. Istotne jest też to, że progres klubu nie opiera się na handlowaniu, tylko na decyzjach czysto strategiczno-taktycznych. Większości zespołów z dłuższym stażem awans o 3 poziomy zajmował dłużej, mimo że w przeszłości o wiele łatwiej było się przebijać do góry.

Oskar Aktywista
Sebeq - potrafi rozkręcić forum i wielokrotnie sprawił, że otwór gębowy powiększył mi się od ucha do ucha.

Oskar Społecznik&Forumowicz
Ta drużyna nie jest botem... - w klubie idzie mu tak sobie. Pewnie jest w polskim BB wielu managerów z większymi sukcesami, doświadczeniem, wiedzą, ego. Ale to właśnie prosta, nie wymagająca wielkich kwalifikacji tylko sumienności, robota Niebota, najbardziej pomogła orzełkom w poprzednim sezonie. Nie liczy się kto co mógłby zrobić, jakie to górnolotne ma plany. Tylko to co zrobił. Choćby to była najprostsza rzecz pod słońcem.

Super Oskar
Jasna Strona Mocy - Super Moc jest super więc i Oskar jest super. JSM kilka razy pokazała w tym sezonie, że czuwa.

Najlepszy mecz
Niemcy - Litwa - Najważniejszy dla mnie mecz w całej historii gry w BB. Szczególnie ważne było to, że miałem nad nim mniejszą kontrolę niż nad innymi ważnymi.

MVP sezonu
Hasan Ali Eygi - Kluczowy zawodnik podczas ME, zagrał we wszystkich meczach, największą liczbę minut. Przykład Hasana pokazuje, że SF to najważniejsza pozycja na parkiecie. Jak to mówią - pokaż mi swojego SF-a a powiem ci jaki masz skład. Warto stawiać na multiskilli ale warto też wiedzieć kiedy należy się wyłamać ze schematu i zmienić koncepcję.

Wydarzenie sezonu
Żaden medalista poprzednich ME nie zdobył medalu ME. To pokazuje, że stawka jest wyrównana, ale każdego można dziobnąć.


Bug sezonu
Ban dla selekcjonera Litwy - Nie chodzi o sam fakt bana, to akurat popieram. Chodzi o to, że cziterzy mogą zostać selekcjonerami, kadra korzysta z oszustw i nic nie można z tym zrobić (szybka zmiana selekcjonera to tylko śmianie się w twarz uczciwym reprezentacjom).


Idzie tak sobie, bo lubi patrzeć na zielone strzałki :P. A sebeq coś ostatnio taki aktywny nie jest :).

From: Mario
This Post:
00
181762.15 in reply to 181762.10
Date: 05/03/2011 02:50:29
Overall Posts Rated:
605605
Oskar dla najlepszego managera PLK i II ligi
tmac



Oskar dla najlepszego managera niższych lig

prezes007_VIP



Oskar Aktywista

B.B.King


Oskar Społecznik&Forumowicz

Mr.President- za PJB3 i odpowiedzi na pytania początkujących managerów.





Super Oskar
bb king

Najlepszy mecz

Poland - Poland U21 161 - 176 (14622)
Pokaz ofensywnego basketu i piorunująca końcówka młodzieżowców ;)

MVP sezonu
Hasan

Wydarzenie sezonu
medal

Bug sezonu
oooooopppppppsssssssssssss something is wrooooooooooonnnnggggggggggg!

From: McSap
This Post:
00
181762.16 in reply to 181762.15
Date: 05/04/2011 18:27:33
Overall Posts Rated:
1414
Oskar dla najlepszego managera PLK i II ligi
t_mac

Oskar dla najlepszego managera niższych lig
prezes007

Oskar Aktywista
VJ

Oskar Społecznik&Forumowicz
BBKing

Super Oskar
VJ

Najlepszy mecz
Polska - Litwa

MVP sezonu
Rakus

Wydarzenie sezonu
Brązowy medal

Bug sezonu
BBKing+kozlik :P

This Post:
55
181762.17 in reply to 181762.16
Date: 05/05/2011 04:50:39
Overall Posts Rated:
6262
Oskar dla najlepszego managera PLK i II ligi
t_mac - bez komentarza

Oskar dla najlepszego managera niższych lig
Nie mam pojęcia

Oskar Aktywista
VJ - za otoczkę wokół U21

Oskar Społecznik&Forumowicz
Mr.President_ELIT - za PJ3B

Super Oskar
VJ - poświęcił soją drużynę dla U21

Najlepszy mecz
Litwa - Niemcy (14255) - tylko dzięki dobremu wynikowi w tym meczu mamy medal ME

MVP sezonu
Moritz Lüderitz

Wydarzenie sezonu
Brązowy medal

Bug sezonu
BBKing - gbur nad gbury ;-)

Advertisement