Dzień 13 (Sobota 30 Styczeń 2021) : Występy za pośrednictwem (https://www.buzzer-manager.com)Wyniki kolejkiŚwięcany Dziki 77 -
Ciamajdy 88Behemoty 77 -
Gorania Jagodniki 90Provide. 83 -
Czarni Staszica Gorzów Wlkp. 95Krótkie Spodenki Przedmieście 56 -
Star Starachowice 94Aligatorki 77 -
Gsquad 110Iron Thunder 109 - Bulls 2015 69
Dzikie TaDziki 90 - Bodboy 72
Les Cocottes 63 -
Zepter Śląsk Wrocław 126Najlepsze drużynowe osiągnięcia kolejkiPunkty : 126 : Zepter Śląsk Wrocław
Zbiórki : 57 : Gsquad
Asysty : 28 : Iron Thunder
Przechwyty : 13 : Star Starachowice
Zablokowane rzuty : 9 : Zepter Śląsk Wrocław
Najlepsze indywidualne osiągnięcia kolejkiPunkty : 44 : A. Płotkowski (Ciamajdy)
Zbiórki : 21 : C. Xingjun (Dzikie TaDziki)
Asysty : 8 : S. Gratacós (Zepter Śląsk Wrocław)
Przechwyty : 4 : A. Azerović (Star Starachowice)
Zablokowane rzuty : 4 : F. Casas (Zepter Śląsk Wrocław), J. Macchi (Czarni Staszica Gorzów Wlkp.)
Najlepsza piątka kolejkiPoint Guard : R. Esnault (Iron Thunder) (22 Punkty, 3 Zbiórki, 3 Asysty, 1 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 25
Shooting Guard : I. Le Bris (Zepter Śląsk Wrocław) (28 Punkty, 6 Zbiórki, 7 Asysty, 2 Przechwyty, 1 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 37
Small Forward : S. Gratacós (Zepter Śląsk Wrocław) (34 Punkty, 5 Zbiórki, 8 Asysty, 2 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 38
Power Forward : L. Calcagno (Star Starachowice) (20 Punkty, 15 Zbiórki, 7 Asysty, 2 Przechwyty, 2 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 34
Center : C. Xingjun (Dzikie TaDziki) (21 Punkty, 21 Zbiórki, 0 Asysty, 0 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 32
MVP kolejkiS. Gratacós (Zepter Śląsk Wrocław) (34 Punkty, 5 Zbiórki, 8 Asysty, 2 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 38
Najsłabszy występ kolejkiA. Zilocchi (Krótkie Spodenki Przedmieście) (6 Punkty, 6 Zbiórki, 0 Asysty, 0 Przechwyty, 1 Zablokowane rzuty) : Efektywność : -7
Wszystkie rodzaje statystykZawodnik, który zapomniał zdjąć rękawic zimowych : A. Zilocchi (Krótkie Spodenki Przedmieście) : 9 Straty
Zawodnik dostrzeżony przez sędziego : H. Amato (Provide.), V. Bogićević (Aligatorki), N. Baratović (Aligatorki), L. Rissoson (Zepter Śląsk Wrocław), T. Balikowski (Dzikie TaDziki), Z. Hengyong (Behemoty), A. Võsandi (Gorania Jagodniki), E. Paracatu (Gorania Jagodniki), R. Esnault (Iron Thunder) : 6 Faule
Iron man : J. Brady (Provide.), D. Stojanović (Provide.), L. Calcagno (Star Starachowice), D. Saldarriaga (Star Starachowice), R. Jakubski (Behemoty), M. Jurczyński (Behemoty), V. Kovtun (Bulls 2015), J. Macchi (Czarni Staszica Gorzów Wlkp.), N. Point (Czarni Staszica Gorzów Wlkp.), M. Macagni (Les Cocottes), E. Mahan (Les Cocottes), E. La Corte (Les Cocottes), M. Xianjian (Les Cocottes), A. Ryabchinskiy (Iron Thunder), G. Trucillo (Iron Thunder) : 48 Minuty
Snajper : S. Gratacós (Zepter Śląsk Wrocław), I. Le Bris (Zepter Śląsk Wrocław), P. Durand (Czarni Staszica Gorzów Wlkp.), A. Płotkowski (Ciamajdy) : 6 3 punkty
Najlepszy zawodnik : I. Le Bris (Zepter Śląsk Wrocław) : Ocena : 20.0
Najsłabszy zawodnik : V. Bogićević (Aligatorki) : Ocena : 6.0