BuzzerBeater Forums

Türkiye - II.2 > Kobe Bryant Sezonu

Kobe Bryant Sezonu

Set priority
Show messages by
This Post:
00
303085.56 in reply to 303085.55
Date: 03/05/2020 00:19:42
Overall Posts Rated:
144144
Ben Sunpower'ın yerinde olsam bir iki oyuncu satar pusuda beklerdim her an her şey olabilir :)

Bence de. Yani ekonomim ne kadar kötü olursa olsun alırım maaş kotamı dolduracak kadar maaşı olan dedelerle Hayyam gibi, beklemeye geçerim. Hayyam işi biliyor. Bekle gör politikası her zaman işe yarar. :)

This Post:
00
303085.57 in reply to 303085.56
Date: 03/05/2020 07:52:15
Overall Posts Rated:
287287
Ben Sunpower'ın yerinde olsam bir iki oyuncu satar pusuda beklerdim her an her şey olabilir

Bence de. Yani ekonomim ne kadar kötü olursa olsun alırım maaş kotamı dolduracak kadar maaşı olan dedelerle Hayyam gibi, beklemeye geçerim. Hayyam işi biliyor. Bekle gör politikası her zaman işe yarar.

Bütün sirri bozdun ya off 😄

yeni yukselmisim deli gibi gelir var 150k ya kurdum kadromu her hafta kasa dolsun all stara kadar . ondan sonra bakacaguk

This Post:
00
303085.58 in reply to 303085.57
Date: 03/05/2020 08:07:26
Overall Posts Rated:
144144
Ben zaten 5-7 arasına talibim hocam. Düdük kadar salonla anca bu kadar şimdilik. :)

This Post:
00
303085.59 in reply to 303085.58
Date: 03/07/2020 12:42:34
Overall Posts Rated:
287287
Puckins Arena'ya giren çıkamıyor reis sıra sende herhalde

This Post:
22
303085.60 in reply to 303085.59
Date: 03/09/2020 03:01:18
Overall Posts Rated:
144144
Evet sayın seyirciler, 2 gündür süren KIDISPOR'un TheSunPower galibiyet kutlamaları nihayet sona erdi bu sabah itibariyle. Tüm şehir kusana kadar yedi, içti, zıçtı, herşeyi yaptı 2 gün boyunca. Neyseki bugün mesai var da bitirdiler kutlamaları! Yoğun aramalarımız sonunda hocayı kaptan Mattiazi'nin evinde kanepede uyuklarken bulduk. Şimdi canlı yayında kendisini dürterek uyandırıyoruz;

-Hııananı....!!!

-Pardon hocam ya, tikin olduğunu bilmiyordum.

-Allahım ne günah işledim de bunu başıma sardın!!!

-Hocam öncelikle tebrikler, geçen sezonki dürbinar galibiyeti gibi tarihi bir galibiyet oldu yine. Neler söyleyeceksiniz?

-Evet geçen sezonki başlangıç gibi oldu. Yine can havliyle oynamaya başladı bizim veletler ama bu maç bizi aldatmamalı çünkü rakip 3 oyuncuyla oynadı sayılır ve bunların ikisinin formu da oldukça düşüktü. Sebepler çeşitli olsa da hem çok ihtiyacımız olan ekstra bir galibiyet aldık, hem geçen sezonki play-off hezimetinin rövanşını aldık, hem de ezeli rakibimize karşı maç kaybetmemiş olduk.

-Bu arada Ömer Hayyam bey bu galibiyetinizi biraz kıskanmış galiba. Önümüzdeki hafta oynayacağınız maçta size sahayı dar edeceklerini, olası bir kötü sonuçta çıkışta özel yapım beyzbol sopaları olan, deri şapka, pantolon ve eldivenli, üstleri çıplak erkeklerin hakemler ve taraftarlarınız dahil hiç kimseyi Puckins Arena'dan canlı çıkartmayacağını ve sizi deplasmana geldiğinize pişman edeceklerini ima eden sözler söylemiş.

- Hayyam sevdiğimiz bir koç arkadaşımız. Senin söylenenleri kulağın yerine başka tarafınla dinlediğini bildiğimden kesin yanlış anlamışsındır. Puckins Arena'ya giren, salonun ve Litvanyalı ponpon kızların muhteşem güzelliği karşısında büyülenip bir daha hiç çıkmak istemiyor demek istemiştir. Pambıh gibi koltuklara gömülüp ücretsiz ve sınırsız hotdog yiyerek maçı ve ponpon kızları izlemenin keyfi de bir başka olur hani. Ayrıca ne o öyle deri şapkalı, pantolonlu, eldivenli, beyzbol sopalı, üstü çıplak erkekler filan. Nasıl bir fantezi dünyan var senin olum! Kelepçe yok mu kelepçe? :)

-Öhömm, peki sezon başı hedeflerinizde bir değişikliğe sebep olur mu bu galibiyet?

-Bu ligde kimse bana tam hazır olmadan play-off oynatıp onurumuzu, haysiyetimizi, şerefimizi iki paralık eden ikinci bir yenilgi aldıramaz! 70-22 ilk yarı skoru rüyalarımdan çıkmıyor hala! Bunun dışında WD hariç herkesin herkesi yenebileceği bir konferans görüntüsü çiziyoruz. Hedef 5-7 arası hâlâ.

-Sıradaki rakip Odrisia Drunken hakkında neler söyleyeceksiniz?

-Sıradaki rakipten önce takımı toparlamam lazım benim. Mattiazi eline ne geçerse içip cırcır olmuş, Zideliunas da Neriman abisinin peşine takılıp alemlere akmış dingil. Neriman abimle iyi bir ikili olacağız deyip duruyordu hele. Demek bunu kastediyormuş hırbo! Nane limon kaynattım ikisine de yatıyorlar içerde! Benim takıma acilen Kazım Özdiler gibi bir menajer lazım! Gerçi onlar da şanssız bir şekilde 3'te sıfırla başladılar. Kazımcığımı tansiyon hastası etti bu Jammers!

- Schweppes maçından sağ çıkabilirseniz sizinle yeniden bir röportaj yapmak isterim hocam.

-*!'^+%&/?*!'^+ çocuğu! Diktir git! Sonunda ağzımı bozdurdun benim!

Last edited by 🏀bağkur™ at 03/09/2020 03:53:38

This Post:
00
303085.62 in reply to 303085.61
Date: 03/09/2020 08:13:57
Overall Posts Rated:
144144
Hocam bu sezon playoff potasına girmen için herşey yapılıyor... Daha da yüklenme çocuklara maç esnasında kafası kopmuş tavuk gibi koşturuyorlar :)

Şimdi sen böyle deyince fikstüre baktım da, doğu-batı maçlarından önce 6'da 6 ile 2. sıraya demir atabilirim gibi duruyor. Herşey Puckins Arena'dan hem kazanıp hem de maçtan sonra sağ salim dönmemize bağlı. Baksana adamlar maç sonucuna göre özel ekip kurmuşlar. Bizi kırbaçlayacaklar, şey pardon beyzbol sopasıyla şey edeceklermiş. Gerçi 2. sıra olursa play-off'ta yok demem ama 4. sıraya hayır! :)

This Post:
00
303085.63 in reply to 303085.62
Date: 03/09/2020 11:10:01
Overall Posts Rated:
1515
Geçen haftayla bu hafta arasında ciddi bir motivasyon farkı görülüyor bu konuda neler söyleyeceksiniz sayın Bağkur hoca? :D

Message deleted
This Post:
00
303085.65 in reply to 303085.63
Date: 03/10/2020 04:03:47
Overall Posts Rated:
144144
Hepsi benim gobellerin suçu! Ben onlara gidin Sunpower'i yenin demedim. Antrenman alan oyuncular 48 dakikayı tamamlasın yeter dedim. Üstelik en gözde 2 antrenman oyuncumu da oynatmadım ve RO oynadım bir de! Şimdi gider Drunken'e durup Drunken yenilirler, benim pişikolojimi gene bozarlar. Ne güzel rahat rahat 5-7 arası için planlar yapıyordum. İşin yoksa al kalemi kağıdı eline, hesap kitap yapmaya başla. Eşşek sıpaları! İş çıkardılar başıma! :D

Advertisement