Dzień 13 (Sobota 16 Marzec 2019) : Występy za pośrednictwem (http://www.buzzer-manager.com)Wyniki kolejkinielaty 91 -
Filiparek Toruń 159Restora Włocławek 107 -
AZS Częstochowa 119WroTeam 130 -
Cuk Toruń 132UKS mistrzowie 137 -
Tarnów squad Lakers 150Hot Sonics 39 -
Polish Vodka Team Kętrzyn 114Soul Kolonia Czerniaków 70 -
Polish Raptors 140Dupki 101 - J23 Club 92
WŚCIEKŁE BYKI 98 -
Gniewoszów Bangers 111Najlepsze drużynowe osiągnięcia kolejkiPunkty : 159 : Filiparek Toruń
Zbiórki : 60 : Polish Vodka Team Kętrzyn
Asysty : 48 : Filiparek Toruń
Przechwyty : 16 : AZS Częstochowa
Zablokowane rzuty : 14 : Polish Vodka Team Kętrzyn, Polish Raptors
Najlepsze indywidualne osiągnięcia kolejkiPunkty : 47 : M. Öncel (Tarnów squad Lakers)
Zbiórki : 20 : C. Chazan (J23 Club)
Asysty : 13 : D. Oleskiewicz (Gniewoszów Bangers), B. Bruździński (Tarnów squad Lakers)
Przechwyty : 6 : N. Szolcsánszki (AZS Częstochowa)
Zablokowane rzuty : 3 : C. Donohue (Polish Vodka Team Kętrzyn), D. Martin (Polish Vodka Team Kętrzyn), B. Lembicz (Gniewoszów Bangers), E. Nava (Polish Raptors), W. Waugh (Polish Raptors), S. Koscielna (UKS mistrzowie), F. Janczyk (UKS mistrzowie), C. Le Devehat (J23 Club)
Najlepsza piątka kolejkiPoint Guard : M. Öncel (Tarnów squad Lakers) (47 Punkty, 6 Zbiórki, 3 Asysty, 0 Przechwyty, 1 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 40
Shooting Guard : D. Oleskiewicz (Gniewoszów Bangers) (16 Punkty, 10 Zbiórki, 13 Asysty, 2 Przechwyty, 1 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 34
Small Forward : R. Hée (Cuk Toruń) (44 Punkty, 6 Zbiórki, 0 Asysty, 0 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 36
Power Forward : L. Krulik (Filiparek Toruń) (32 Punkty, 14 Zbiórki, 8 Asysty, 1 Przechwyty, 1 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 49
Center : W. Waugh (Polish Raptors) (21 Punkty, 17 Zbiórki, 12 Asysty, 1 Przechwyty, 3 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 48
MVP kolejkiL. Krulik (Filiparek Toruń) (32 Punkty, 14 Zbiórki, 8 Asysty, 1 Przechwyty, 1 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 49
Najsłabszy występ kolejkiW. Szymanski (Hot Sonics) (5 Punkty, 2 Zbiórki, 0 Asysty, 1 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty) : Efektywność : -8
Triple-Double kolejkiD. Oleskiewicz (Gniewoszów Bangers) (16 Punkty, 10 Zbiórki, 13 Asysty, 2 Przechwyty, 1 Zablokowane rzuty), W. Waugh (Polish Raptors) (21 Punkty, 17 Zbiórki, 12 Asysty, 1 Przechwyty, 3 Zablokowane rzuty), B. Bruździński (Tarnów squad Lakers) (15 Punkty, 12 Zbiórki, 13 Asysty, 2 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty)
Wszystkie rodzaje statystykZawodnik, który zapomniał zdjąć rękawic zimowych : W. Szymanski (Hot Sonics), P. Zhdakhin (Restora Włocławek) : 5 Straty
Zawodnik dostrzeżony przez sędziego : R. Hée (Cuk Toruń), B. Lembicz (Gniewoszów Bangers), A. Orhon (Tarnów squad Lakers), S. Koscielna (UKS mistrzowie), K. Kulinski (AZS Częstochowa), L. Chee Wee (Restora Włocławek), P. Fryga (Soul Kolonia Czerniaków) : 6 Faule
Iron man : B. Bruździński (Tarnów squad Lakers) : 58 Minuty
Snajper : T. Pivovar (WroTeam) : 6 3 punkty
Najlepszy zawodnik : J. Kraj (Polish Vodka Team Kętrzyn) : Ocena : 15.0
Najsłabszy zawodnik : S. Koscielna (UKS mistrzowie) : Ocena : 2.0