BuzzerBeater Forums

Türkiye - TBL > 36. Sezon

36. Sezon

Set priority
Show messages by
From: champions17

To: GES
This Post:
22
281769.38 in reply to 281769.36
Date: 09/29/2016 14:48:15
Overall Posts Rated:
9797
valla hocam yazdıkların biraz ağır olmuş hepimizin gel gitleri olur oyunda zaman zaman sıkılırız . neticede milli takımı avrupa şampiyonu yapmış bi menajer var karşında oyunun mantığını anladığını sorgulamak saçma olur

This Post:
00
281769.40 in reply to 281769.35
Date: 09/30/2016 04:32:55
Overall Posts Rated:
7979
Hocam bence yazik olur, keskin bir karar vermeden bir iki hafta taktik verip gecsen sinirin gecer buyuk ihtimalle. Bu arada maci izlemedim ama rakibin daha zayif olsa da kazanmak icin yapabilecegi herseyi yapmis, mgh, taktik, cift efor farki, ev sahibi avantaji ve yedek takviyeli kadronu zor yenmis. Yani bu oyunda daha zayif olan takimlarin bu sartlarda mac kazanma sansi olmali diye dusunuyorum. Ama motor hakindaki genel sikayetlerine hak veriyorum.

This Post:
11
281769.45 in reply to 281769.41
Date: 09/30/2016 08:45:16
Overall Posts Rated:
226226
otur oturduğun yerde !!!

This Post:
00
281769.47 in reply to 281769.35
Date: 09/30/2016 11:41:14
galatasaray suns
II.3
Overall Posts Rated:
271271
Second Team:
galatasaray suns II
öncelikle kupa maçın için geçmiş olsun dilerim hocam. (Siz yazmasanız elendiğinizi bile farketmicem bu arada)

oyundan soğuma konusunda kesinlikle hak verebiliyorum ama umarım bu kararınızı değiştirirsiniz. zamanında bende çok bırakmak istedim oyunu ama ne yazıkki halen oynuyorum bir süre daha az ilgi göstererek belki yola devam edebilirsiniz. Bir süredir bende bu şekilde ilerliyorum. Kişisel görüşüm gayet iyi bir menejer olduğunuz yönünde ve umarım belki vites düşürerek bile olsa yola devam etmeniz yönünde.

Başarılar dilerim.

This Post:
1010
281769.48 in reply to 281769.41
Date: 10/01/2016 06:18:43
Overall Posts Rated:
2222
Merhaba herkese,

Bana cevap hakkı doğduğunu düşündüğüm için bunu yazıyorum. Açıkçası birinin oyunu bırakması benim için üzücü. Üstelik dolaylı sebep olarak beni gösteriyorsa. Ancak, belirtmek isterim ki, Golden Ants ile maç yapacağımı görünce, kazanacağımı düşündüm. Çünkü ligimde özellikle drafta oynadığım için ve düşmek istemediğim için, beni biraz zorlayacak bir maç olursa hemen rahat ol oynuyorum.

Golden Ants'in diğer kupa maçlarına bakınca rakiibini küçümseyip taktiğe çok önem vermediği görülüyordu. Hem Golden Ants ile oynayacağımı görünce de o hafta hiçbir şeye bakmadan iki lig maçına da Rahat Ol ile çıktım. Diğer maçlardaki rahat ol oynamanın etkisi ile de takımın istekliliği maçta 12 seviyesindeydi. Üstelik çiğneme zamanı seçmiştim. Ayrıca maçın kendi sahamda olduğunu görünce de hızlıca bir Halkla İlişkler Uzmanı aramaya koyuldum ve 5. Seviye amigo desteği olan bir personel aldım. Taktiği de doğru tahmin edersem maçta iddiam olacağını düşünmüştüm.

Maç başlayınca gördüm ki taktiği de doğru tahmin edip ona göre oyuncu düzenlemesi yapmışım. Karşı taraf ise hem Rahat Ol çıkıp hem de yedek ağırlıklı kadro ile çıktığını görünce ben rahat yenebileceğimi bile düşünmüştüm aslında. Ancak görüldüğü üzere bu kadar parametrenin benden yana olmasına rağmen zorla yenebildim.

Bir tarafta maçı isteyen ve buna çabalayan bir taraf varken, bir tarafta da rakibini küçümseyen, taktik bile düzenlemeyen yedeklerle çıkan bir taraf vardı kısacası. (Gerçek hayatta da bunu sıkça görmüyormuyor muyuz zaten. "Şok şok şok, Real Madrid amatör küme takımı Arabacıbozköy spora yenildi." Buna benzer haberi ben çok gördüm. :) )

Bunları bu kadar yazmamın sebebi ise çok açık, aslında oyun motoruna laf edilerek, benim çabam yok sayılıyor. Ben sizin kadar tecrübeli olmasam da oyun motoruna bakınca, aslında çok kötü olmadığını düşünüyorum üstelik.

Umarım cümlelerimi yanlış anlaşılmaya sebebiyet verecek şekilde kurmamışımdır ve kimsenin üzülmesine sinirlenmesine sebep olmam.

Hepinize iyi oyunlar arkadaşlar... (hi)

Last edited by Starseeker at 10/01/2016 06:32:04

Advertisement