BuzzerBeater Forums

Hellas - III.5 > Pre Game - Season 18

Pre Game - Season 18

Set priority
Show messages by
This Post:
22
202169.30 in reply to 202169.29
Date: 11/29/2011 11:23:50
Overall Posts Rated:
302302
φορτο εργασιας λεει ο ατιμος και ειναι στο facebook συνεχεια...

ετσι ειναι ομως τωρα που ανεβηκε εκει ψηλα το χρημα και η δοξα τον αλλαξαν!!!

This Post:
00
202169.31 in reply to 202169.30
Date: 11/29/2011 12:14:48
Overall Posts Rated:
9595
χαχαχαχα!!γατακιιιιι....

εγω φταιω που προσπαθω να βαλω τους 20χρονους σε μια σειρα....το facebook το εχω ανοιχτο μηπως με θες τιποτε καλε... :Ρ :Ρ :Ρ

This Post:
00
202169.32 in reply to 202169.31
Date: 12/02/2011 10:31:26
Overall Posts Rated:
2020
kalispera!

pre game pote tha exei? anypomonw na mathw tis problepseis sou meta tin riziki allagi stin synthesi tis omadas mou !

Alexandros

This Post:
00
202169.33 in reply to 202169.32
Date: 12/02/2011 10:36:31
Overall Posts Rated:
235235
Χωρίς να θέλω να επέμβω στο θεάρεστο έργο του φίλου epanaleon...πιστεύω πως αυτήν την βδομάδα είσαι σε αρκετά καλή κατάσταση και ανάλογα με τις τακτικές που θα επιλέξεις, έχεις καλές πιθανότητες να πάρεις την νίκη!

This Post:
00
202169.34 in reply to 202169.32
Date: 12/02/2011 11:10:00
Overall Posts Rated:
3030
Χμμμμμμμμμμμμμ. Αρκετά δύσκολο παιχνίδι με FBC. Ξέρω τις ικανότητες αυτής της ομάδας και αν είναι σε καλή μέρα μπορεί να πάρει τη νίκη. Βέβαια μετά την ανανέωση στο ρόστερ σου η περιφέρεια σου βελτιώθηκε αισθητά. Ντερμπάκι το βλέπω και ίσως η έδρα σε βοηθήσει να κερδίσεις.

This Post:
11
202169.35 in reply to 202169.34
Date: 12/02/2011 12:41:26
Overall Posts Rated:
9595
αφηστε την Πυθια..εεεε...τον Μεγα Χρηστο να προβλεψει...εχει μονο μια χαμενη προβλεψη φετος(αν και ειπα οτι παιζει να γινει η εκπληξη).
Εντος ολιγου θα καθισω στον τριποδα μου,θα μασησω την δαφνη μου,θα εισπνευσω τις αναθυμιασεις και θα ερθω σε επικοινωνια με τον θεο του ΒΒ...
Θελετε Πυθικες τις προβλεψεις ή μεταφρασμενες?? :Ρ

This Post:
00
202169.36 in reply to 202169.35
Date: 12/02/2011 16:48:33
Overall Posts Rated:
3030
Οτι θες. Προβλεψεις ακουμε και προβλεψεις δεν βλεπουμε ομως.

This Post:
00
202169.37 in reply to 202169.33
Date: 12/03/2011 04:31:46
Overall Posts Rated:
2020
Καλημέρα!

Αν συγκρίνουμε το ράστερ των δύο ομάδων τότε η FBC υπερέχει αλλά ελπίζω ότι οι ακόλουθοι παράγοντες θα μας φέρουν τη νίκη:

1. Οι βασικοί παίκτες των αντίπαλων είναι κουρασμένοι από τα συνεχή παιχνίδια σε πρωτάθλημα και κύπελλο
2. Το γήπεδο αναμένεται να γεμίσει και ο κόσμος μας θα αποτελέσει τον έκτο παίκτη
3. Ο ενθουσιασμός της ομάδας βρίσκεται στα ύψη

Με σωστή τακτική και με διαιτησία 50-50 η ομάδα πάει για τρίτη συνεχόμενη νίκη !

This Post:
11
202169.38 in reply to 202169.37
Date: 12/03/2011 09:18:10
Overall Posts Rated:
9595
παιδια σορρυ που αργησα αλλα τα παραπονα σας στην γλαστρα που εχουμε για κοουτς στην νεων :Ρ

Λεπον εχουμε και λεμε:

Πουλερικα-Famous: Ενδιαφερον ματς.Απο την μια οι γηπεδουχοι δεν εχουν σε καλη κατασταση την περιφερεια τους αλλα ο Μεγας Ακοττο δειχνει καυλ^&#%νος σημερα.Απο την αλλη ο φιλοξενουμενοι βρισκονται σε εξαιρετικη κατασταση που μαλλον θα τους οδηγησει στην νικη.Οχι ευκολη ομως. (2)

Ρεντς-Μπαρτσελιοσια: Θελετε να πω τπτ εδω?? (2)

Αρης-Καβαλα: Μετριες καταστασεις για τον Αρη αλλα το ροστερ του ειναι ισχυρο.Παιζει και εντος κοντρα σε μια ομαδα που φετος απογοητευει.Ισως ζοριστει λιγο ο Αρης αλλα θα φτασει στην νικη. (1)

Ατρωτος-ΠΑΟΚ: Σε καλα κατασταση οι γηπεδουχοι,οι οποιοι δειχνου πιο συγκροτημενοι φετος, φιλοξενουν το παντα επικινδυνο ΠΑΟΚ.Ντερμπακι το βλεπω το ματς.Αν παιξουν αμυνα οι γηπεδουχοι θα το παρουν. (1)

Σπορτινγκαρα-Αμπαλοι: ωωω..τι περιεργο...και αλλο ενδιαφερον ματς.Κια συναμα περιεργο καθως οι γηπεδουχοι δεν εμπνεουν εμπιστοσυνη φετος.Θα τους εμπιστευτω ομως για το σημερινο ματς. (1)

Αλεξανδρος-FBC: Εχει σηκωθει κουβεντα για τ σημερινο ματς.Νεα δεδομενα απο τους γηπεδουχους μιας και εχουν πια νεο ροστερ.Μετριες καταστασεις και απο τις 2 ομαδες.Προβλεπω μεγαλο σκορ.Θα πονταρω στην νικη των φιλοξενουμενων ομως κυριως λογω ρακετας αλλα και γιατι τα μεγαλα σκορ τους πανε. (2)

Προκρουστες-Παραλιας: Νικη ευκολη η δυσκολη για τους γηπεδουχους,μιας και ο Παραλιας δεν εχει προβει ακομα σε ενισχυση του ροστερ. (1)

Φαντασματα-Μπυριστες: το μεγαλο ντερμπυ της αγωνιστικης.Προγραμμα φωτια και για τις 2 ομαδες με αποτελεσμα να μη ξερουμε αν θα προβουν σε αλλαγες.Θα πονταρω παντως στον Κασπερ γιατι εχει το απαραιτητο ροστερ να το καταφερει.Αν προσθεσουμε την εδρα και τις καλυτερες γενικα καταστασεις το εχει το ματς.Αααα...μηνξεχασω και την προιστορια που εχει κοντρα στον πελατη Σπυρο. :Ρ (1)

This Post:
00
202169.39 in reply to 202169.7
Date: 12/07/2011 08:47:42
Overall Posts Rated:
235235
Τι αντεπίθεση διαρκείας ήταν αυτή στο 4ο δεκάλεπτο χθες;;;
Ρε μπας και πας για άνοδο και μας το κρύβεις;;;

This Post:
33
202169.40 in reply to 202169.8
Date: 12/27/2011 05:31:24
Overall Posts Rated:
3030
epanaleon sorry αλλά επειδή βαριέμαι απίστευτα τις τελευταίες μέρες (και δεν βλέπω φως στον ορίζοντα για pre game) αποφάσισα να πάρω τη θέση σου και να κάνω το σημερινό pre game.

15η αγωνιστική

Ρεντς - Παραλίας Οι φιλοξενούμενοι θα πάρουν την πρώτη τους νίκη χωρίς περαιτέρω σχόλια (2)

Άρης - Μπαρτσελιόσια Το ντέρμπυ της αγωνιστικής κατ' εμέ. Παρόμοιες οι καταστάσεις και για τους δύο με τον Άρη ωστόσο έχοντας και το απόλυτο στις νίκες να έχει ένα αρκετά μεγάλο προβάδισμα σε ποιότητα κάτι που σε συνδυασμό με την έδρα θα του αποφέρει τη νίκη (1)

Άτρωτος - Μπυρίτσες Το άλλο θεωρητικό ντέρμπυ της αγωνιστικής. Οι φιλοξενούμενοι μετά την ατυχή κλήρωση στο κύπελλο δεν νομίζω να προβούν σε ροτέισον και θα κατεβάσουν πρώτη ομάδα. Οι γηπεδούχοι από αυτό το σημείο χρειάζονται κάθε νίκη καθώς βρίσκεται μεσα στις 4 ομάδες που διεκδικούν 3-6 θέση. Ικανοί για την έκπληξη οι γηπεδούχοι έχοντας καλύτερες καταστάσεις και με τον βασικό C των φιλοξενούμενων τραυματία. Λόγω ρόστερ θα ψηφίσω φιλοξενούμενους αν και είναι πολύ πιθανή η έκληξη (2)

Σπορτινγκάρα - FBC Καλό ματσάκι και αυτό. Οι γηπεδούχοι υπολογίσιμοι μέχρι και για τελικούς μετά την προσθήκη του Ladas. Καλές οι καταστάσεις και για τις δύο ομάδες με τους φιλοξενούμενους να ταλαιπωρόυνται πολύ συχνά με φαουλ. Ο Frigoli σε εξαιρετική κατάσταση ωστόσο δεν νομίζω ότι είναι ικανός να αποτρέψει την ήττα (1)

Αλέξανδρος - Πάοκ Οι γηπεδούχοι μετά την ανανέωση στην περιφέρεια τους αντιμετωπίζουν, για εμένα, την καλύτερη περιφέρεια του ομίλου. Καλές οι καταστάσεις και για τους δύο με τον Παοκ ωστόσο να έχει σπαταλίσει ενθουσιασμό στο ματς με την Σπορτινγκάρα. Αυτό ίσως κάνει το παιχνίδι ντέρμπυ αλλά δεν πιστεύω πως οι φιλοξενούμενοι θα χάσουν. Με επιφύλαξη το 2πλο καθώς μπορεί να δούμε έκληξη. (2)

Προκρούστες - Famous Δύσκολο ματσάκι αυτό. Παρόμοιες οι καταστάσεις με τους γηπεδούχους να θέλουν την νίκη για να παραμέινουν σε τροχιά play off. Από την άλλη οι φιλοξενούμενοι έχοντας σαν όπλο την εξαιρετική γραμμή ψηλών τους πιστεύω θα φτάσουν στη νίκη (2)

Φαντάσματα - Άμπαλοι Χωρίς διαφορές στις καταστάσεις οι δύο ομάδες με την κάθε ομάδα να θέλει τη νίκη για τους δικούς της λόγους. Από τη μία τα Φαντάσματα για να διατηρηθούν σε τροχιά πρωτης θέσης αλλά και να έχουν καλύτερο ρεκόρ από μπυρίτσες από την άλλη οι Άμπαλοι για να έχουν ελπίδες για είσοδο στα play off. Λόγω έδρας και κυρίως ρόστερ θα πάω στον άσσο ο οποίος μπορεί να έρθει πιο δύσκολα απ' όσο φαίνεται. (1)

Πουλερικά - Καβάλα Ελαφρώς καλύτερες οι καταστάσεις την φιλοξενούμενων όσον αφορά την περιφέρεια. Οι γηπεδούχοι θέλουν την νίκη για να μην απομακρυνθούν από τα play off, ενώ οι φιλοξενούμενοι που απογοητεύουν φέτος θέλουν τη νίκη για να πλησιάσουν την 6η θέση. Λόγω έδρας αλλά και του αυτονόητου θα ψηφίσω την ομάδα μου (1)

Advertisement