BuzzerBeater Forums

BB Bulgaria > [U21] Season 62/63

[U21] Season 62/63

Set priority
Show messages by
From: nikito

This Post:
00
320350.19 in reply to 320350.18
Date: 09/06/2023 16:20:32
BALKAN Botevgrad
II.1
Overall Posts Rated:
134134
Second Team:
BALKAN Botevgrad II

Тоз поляка нещо саботьор го играе. И тази седмица тормози Кубан с 2х48.


Да, кофтии... Писах му вече веднъж, да му кажа да му вдигне формата, за да е полезен в У21, но явно няма ефект...

И между другото, засега той е единственият, който не се вслушва в съветите ми. Някои даже смениха тренировките на играчите си, за да може да имат място в отбора.

Ще се наложи да импровизираме най-вероятно другата седмица, но да видим...


From: ogrizko

This Post:
00
320350.20 in reply to 320350.18
Date: 09/07/2023 03:10:26
B.C. Ambidexter
II.1
Overall Posts Rated:
6868
Хората са недоволни, защото ако не бяха двете грешни прогнози си го вземахме вероятно мача. Все пак сбърканите прогнози не работят в наша полза, а разликата в крайния резултат беше минимална. Пък и теб също рано те погнаха ...не е като да е неочаквано, обикновено в България с първата издънка се губи доверието. Аз засега се въздържам, въпреки че сигурно имам най-голяма сметка да цъкна минуса :) Ще изтърпя навярно още 1-2 загуби, но искам и победи... само загуби и аз мога да редя дето се вика :)

И понеже дебна от засада гледам да не коментирам много в темата. И без това всичко се случва някъде другаде, но не и във форума ...не знам лични съобщения ли, скайпове ли, дискордове ли или нещо друго. Тук е под достойнството на много хора да пишат, а може и аз да съм причината - може да се наложи да спорят с мен :) Така че засега съм решил да съм по-кротък и да наблюдавам повече какво се случва...

From: Baluka

This Post:
11
320350.21 in reply to 320350.20
Date: 09/07/2023 05:36:13
Tormento Demons
II.2
Overall Posts Rated:
5353
Ако баба беше мъжка , дядо щеше да пъшка ! Защо не го посъветва какво да играе преди мача ? Така след мача всеки може да дава акъл .

From: mink0ff

This Post:
11
320350.22 in reply to 320350.21
Date: 09/07/2023 05:47:25
BC Vitosha Sofia
A Grupa
Overall Posts Rated:
776776
Second Team:
Sofia Alpha Dogz
Защо не го посъветва какво да играе преди мача ? Така след мача всеки може да дава акъл .
Това ми е любимото и на мен... Преди мача - синя тишина. След мача, ако не е вързало - "може би беше по-добре еди какво си", "беше ясно, че ще играят еди що си" и тн...

ако не бяха двете грешни прогнози си го вземахме вероятно мача. Все пак сбърканите прогнози не работят в наша полза, а разликата в крайния резултат беше минимална.
Това мнение недвусмислено показва "капацитет"... "Малката разлика" е скромните 30 точки преди гарбидж тайм-а. Ако не знаеш какво е това, драги ми смехурко - поинтересувай се преди да пишеш следващия път.

Ники подходи абсолютно правилно към мача, според мен - без усилие и с максимален риск. Евала, за което!

BBB: 2 (S37 S38); Top tier: 7 (S35 S36 S37 S38 S39 S41 S63); Cup: 9 (S25 S35 S36 S37 S38 S39 S40 S41 S61)
From: nikito

This Post:
00
320350.23 in reply to 320350.20
Date: 09/07/2023 05:50:15
BALKAN Botevgrad
II.1
Overall Posts Rated:
134134
Second Team:
BALKAN Botevgrad II
Хората са недоволни, защото ако не бяха двете грешни прогнози си го вземахме вероятно мача. Все пак сбърканите прогнози не работят в наша полза, а разликата в крайния резултат беше минимална.


Отвори състава на португалия, после нашия. След това пак техния, после пак нашия. И открий поне 3 разлики.
Даже, ако повече ти се занимава и имаш свободно време - можеш да им зачетеш и форума. Там пишат, че това им е най-силното поколение, което са правили Друг е въпросът, че техният треньор не използва този факт максимално.
В статистиката от мача можеш да забележиш, че +/- рейтингът на титулярите им е +27. При двойно сбъркано тото от наша страна, се добавя разлика от +7-8 точки. И пак щеше да е поне +20.
Дори при двойно познато тото от наша страна, пак щяхме да загубим с 10-тина точки.

Този сезон наистина всеки може да реди. Предвид състава ни и жребия...
По-нагоре писахме и за собственика на Candaş Kuban, че не го държи във форма. Без най-добрия ни играч, какво може да се направи срещу отбори, които са на нашето ниво? Освен с пробване да се надлъжем с тактика, с друго няма как да опитаме да ги победим.

И без това всичко се случва някъде другаде, но не и във форума

За трениране на играчи и въпроси от страна на мениджърите, всичко ли трябва да става публично?

Last edited by nikito at 09/07/2023 05:53:36

From: ogrizko

This Post:
00
320350.24 in reply to 320350.21
Date: 09/07/2023 07:08:10
B.C. Ambidexter
II.1
Overall Posts Rated:
6868
...Защо не го посъветва какво да играе преди мача?....

Като махнем емоцията, че точно аз съм пуснал коментар и поради това явно се преиначават малко фактите, искам да попитам - къде съм съветвал националния треньор какво да играе или какво е трябвало да играе? Само дадох обяснение защо хората са му сложили минус според мен :) Но предвид, че точно аз съм пуснал коментар ...не се изненадвам особено и на последвалите коментари :)

Идея нямам какво е гарбидж тайм, както и къде трябва да ходя да се съветвам по въпроса. Някой ако иска може да обясни ама ме съмнява. Но виждам 14 точки в края на мача. Без прогнози би трябвало да са по-малко точките или бъркам? Т.е. с гарбидж или без гарбидж шансовете за по-малко от 14 точки или дори евентуална победа се увеличават :)

Иначе вероятно и аз щях да пусна прогноза ако бях начело ако имам съмнения, че сериозно отстъпваме. Като цяло добро решение от перспектива преди самия мач. Но след мача вече се вижда, че явно е било грешка и затова някои хора предполагам са недоволни и са цъкнали минусите :)

Това +/- рейтинг на играчите също не ми е много ясно как се пресмята и какво точно означава, така че не мога да преценя какво точно ще променят сбърканите или познати прогнози относно +/- на играчите :) Само дето не ми е ясно как с двойно познати прогнози ще загубим с 10 точки като сега сме загубили с 14т. .....нещо ме съмнява да е само 4 точки разликата между 2 сбъркани и 2 познати прогнози :)

Не съм казал всичко да става публично ...ама поне нещо да става публично, нещо да става във форума. Иначе ако съм аз не е проблем и играчите да изкарам публично, така и така шампиони няма да станем, ами поне да се засили интереса на БГ общността и новите потребители ако има такива :)

From: Baluka

This Post:
22
320350.25 in reply to 320350.24
Date: 09/07/2023 08:42:59
Tormento Demons
II.2
Overall Posts Rated:
5353
Не знам струва ли си да се мъча , но ако погледнеш мача ще видиш , че след третата част сме падали с 29 точки . Хайде сега да размърдаме мозъчето и да помислим аджеба какво може да е гарбидж тайм...

From: mink0ff

This Post:
22
320350.26 in reply to 320350.24
Date: 09/07/2023 08:50:47
BC Vitosha Sofia
A Grupa
Overall Posts Rated:
776776
Second Team:
Sofia Alpha Dogz
Идея нямам какво е гарбидж тайм

Това +/- рейтинг на играчите също не ми е много ясно как се пресмята и какво точно означава

Само дето не ми е ясно как с двойно познати прогнози ще загубим с 10 точки като сега сме загубили с 14т


От този пост най-вече разбрах, че общо взето нищо не ти е ясно. Но това по никакъв начин не те спира да искаш да си треньор на национален отбор, разбира се. Що пък да не пробваш и ти... Като този снощи Туньо от игрите, пресен пример.

Ще ти обясня за гарбиджа поне, дано прихванеш нещо: (123379871)

Тук дефакто бия с 11, ама де юре съм водил 81-39 на почивката. Разликата в класите е огромна, краният резултат - не. Последната четвърт, ако даден отбор води с повече от 20 точки, щеш-нещеш влизат резервите. И ако резервите са доста по-слаби от титулярите става както в този мач. Ама ако не водиш с повече от 20 остават титулярите и съответно биеш с много повече.

Та понеже (някои от) резервите на Португалия са били мнооооого слаби - ние сме наваксали част от разликата. Ако са били останали титулярите, вероятно сме щели да загубим с 40+.

BBB: 2 (S37 S38); Top tier: 7 (S35 S36 S37 S38 S39 S41 S63); Cup: 9 (S25 S35 S36 S37 S38 S39 S40 S41 S61)
From: ogrizko

This Post:
00
320350.27 in reply to 320350.26
Date: 09/07/2023 09:14:34
B.C. Ambidexter
II.1
Overall Posts Rated:
6868
Благодаря за обясненията :) Значи последната четвърт е гарбидж тайм общо взето, не знаех, че така й викат тук :) Ами да питам тогава може ли в тоя гарбидж тайм да се обърне мача? В смисъл да речем падаме 21 точки снощи и влизат резервите ...обръщаме мача, няма ли да влезнат пак титулярите? Или щом сме влезнали в гарбидж тайма предимно резервите ще играят и може да се загуби наглед спечелен мач? :) Сега се сещам, че имах един такъв мач дето последната част наваксах голяма преднина и накрая загубих само 1 точка :)))

Иначе не ми пречи да се кандидатирам, защото засега голяма разлика между мен и Никито няма - и аз като него щях да падна от Португалия както и да дам някакви прогнози, за да има минимален шанс за нещо :))) Дори той сам каза одеве, че май наистина няма голямо значение кой ще реди с играчите дето имаме :))) Виж, за мъжете засега не съм решил да се пробвам понеже виждам, че има някаква стратегия и резултати най-вече. Така че за разлика от Туньо си преценявам къде и кога мога да се пробвам...

From: danisp

This Post:
33
320350.28 in reply to 320350.27
Date: 09/07/2023 10:08:52
Rila
II.3
Overall Posts Rated:
1818
Разликата е, че никито играе с играчи, които той няма никаква роля в тяхното развитие. Те са плод на развитие от предните 2 мениджъра. Което както се вижда е никакво. Той търси "менажери" и почва от нулата с 18 годишни и с тренировъчни планове. А какво е постигнал и какво не е - ще се види след 3-4 сезона чак.
При мъжете е подобно - само дето там са нужни поне 10 сезона, а не 4.

Last edited by danisp at 09/07/2023 10:09:14

Advertisement